Discutii Turneu dueluri Hawaii

  • Autor subiect DeletedUser2041
  • Data de început

DeletedUser2041

Guest
Mai sunt 15 locuri libere pentru turneu si peste 80 de jucatori inscrisi dar care nu au achitat taxa.:boone:
 

DeletedUser

Guest
Au mai ramas 6 locuri disponibile pentru turneu.




Eu am achitat de curand taxa, aproximativ acum 2-3 ore, primesc ceva raport ca sunt in concurs? :whistle:

Dacă sunt in concurs şi incerc să mă inscriu din nou, ce trebuie sa imi apară ?

Să ştiu dacă sunt in concurs sau nu ! :)

Thanks ! :up:
 

DeletedUser2041

Guest
Eu am achitat de curand taxa, aproximativ acum 2-3 ore, primesc ceva raport ca sunt in concurs? :whistle:

Dacă sunt in concurs şi incerc să mă inscriu din nou, ce trebuie sa imi apară ?

Să ştiu dacă sunt in concurs sau nu ! :)

Thanks ! :up:

Daca ai achitat esti, nu primesti raport.

Daca esti deja inscris iti apare mesaj ca te-ai inscris deja.
 

DeletedUser2041

Guest
Deoarece numarul maxim de participanti la turneu a fost atins mai devreme decat ne asteptam, am hotarat devansarea programului de turneu.

Noul program:
25.10.2013 - Afisarea echipelor
25.10.2013 -28.10.2013 ora 17.00 - Deplasarea catre oras
28.10.2013 ora 17.00 – 01.11.2013 ora 17.00 - Desfasurare concurs
 

DeletedUser

Guest
Cateva intrebari... Nu prea am fost la celelalte turnee.


1. Un admin poate ajunge la cioclu? (tinand cont ca poate fi atacat si de un jucator de level 50, are cele mai mare sanse)
2. Timpul maxim de somn, de 8 ore, se contorizeaza chiar daca dorm in acele 45 de minute cand pot fi atacat?
3. 3 zile pentru deplasare in oras mi se pare cam mult, deja am primit invitatie, daca ma alatur de pe acum, pot duela?
 

DeletedUser2041

Guest
Cateva intrebari... Nu prea am fost la celelalte turnee.


1. Un admin poate ajunge la cioclu? (tinand cont ca poate fi atacat si de un jucator de level 50, are cele mai mare sanse)
2. Timpul maxim de somn, de 8 ore, se contorizeaza chiar daca dorm in acele 45 de minute cand pot fi atacat?
3. 3 zile pentru deplasare in oras mi se pare cam mult, deja am primit invitatie, daca ma alatur de pe acum, pot duela?

1. Se poate intampla, acordam celui care a fost inaintea adminului daca se intampla.
2. da
3. Tinand cont ca am devansat programul cu 1 saptamana, am zis sa aibe timp toti sa vada modificarea.
 

DeletedUser24173

Guest
După terminarea celor 8 ore de somn te scoate automat din hotel?
 

DeletedUser

Guest
1. Se poate intampla, acordam celui care a fost inaintea adminului daca se intampla.
2. da
3. Tinand cont ca am devansat programul cu 1 saptamana, am zis sa aibe timp toti sa vada modificarea.

Mersi de raspunsuri.

Dar, nu mi-ai zis daca pot duela pana incepe concursul, daca ma alatur orasului.

Un reset la cioclu inainte de concurs, cred ca se poate :ras:
 

DeletedUser2041

Guest
Mersi de raspunsuri.

Dar, nu mi-ai zis daca pot duela pana incepe concursul, daca ma alatur orasului.

Un reset la cioclu inainte de concurs, cred ca se poate :ras:

Poti duela dar pe proprie raspundere. Daca lesini, astepti 48 de ore.

Cat despre cioclu din pacate, nu am cum sa resetez istoricul de la cioclu.
 

DeletedUser16010

Guest
Pai daca faci record inainte sa inceapa, stiu si eu, ataci playeri pe fort si faci daune si automat intrii in cioclu, nu e prea convenabil(zic si eu). :whistle:
 
Sus