Duel rang

DeletedUser

Guest
Salutare...am cautat la optiunea ''cauta'' si nu am vazut o propunere din asta(cuvinte cheie "duel'',''rang'').

Nume sugestie: Duel rang

Descriere sugestie: Propun cand un jucator selecteaza un altul din lista clasament ''experienta'' si se uita la datele lui de la profil sa poata vedea si rangul duelului pe langa celelalte informatii ,exemplu:
duelrang.png


Avantaje: Nu ar mai trebui sa cautam si la optiunea ''duel'' pe ce rang este jucatorul si asa profilul ar fi mai ''inteles'' din cauza ca la nivel(nivelul din experienta) ne arata si rangul pe care il avem ,da cand ne arata nivelul duelului nu ne arata si rangul acestuia la profil.

Dezavantaje: Nu exista dezavantaje fiindca ar face jocul mai lamurit.

Acum dati cu parerea:rolleyes:
22 PRO
7 Contra
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Eu sunt pro...avea un prieten pe script...dar totusi...ar fi mai frumos asa ;)
 

DeletedUser

Guest
Dar ce-i asa greu sa ii scrii numele la clasamentul duelurilor...?
Contra
 

DeletedUser10049

Guest
PRO... foarte foarte tare ideea, o idee estetica
 

DeletedUser

Guest
Eu sunt de parere ca nu e o chestie f complicata si daca rangul normal e scris la fel de bine ar putea fi pus si cel de dueluri...PRO<3W
 

DeletedUser

Guest
mda....ai dreptate, dar asa e kozmyn mai rautacios, oricum eu mi-am cerut scuze la el :D

Nu sunt rautacios, te-am scuzat, dar faceti Offtopic. :P
Si nu ma intereseaza rangul, cand castigi, castigi, cand pierzi, pierzi.
Tot contra, sorry.
 

DeletedUser10049

Guest
gata...sa revenim la propunere

da, deci eu sunt pro am mai spus-o, e o idee chiar foarte buna, s-a chinuit fata sa posteze si noi toti contra, ne batem joc. dar nu de asta sunt pro, sunt pro ca e buna ideea
 

DeletedUser6410

Guest
CONTRA atata timp cat il poti cauta la clamanet nu prea ii vad rostul :P tu joci de placere sau pentru rang ?
 

DeletedUser

Guest
Eu sunt PRO
Ar fi bine
E un SCRIPT pt asta dar nu e chiar asa
Ork eu sunt la fel
 

DeletedUser6728

Guest
Pro , daca ne-ar interesa ce rang de duel are "unu" nu ar mai trebui sa cautam ;)
In sfarsit niste idei care nu sunt incluse in Roadmap si nu sunt copiate de noobi
 
Sus