Duel rang

DeletedUser

Guest
Sunt PRO, chiar daca mi se pare ca incarca cam mult pagina, totusi daca exista rang normal de ce sa nu existe si rang duel?
 

DeletedUser

Guest
Simplu si usor de implementat, ar simplifica foarte mult jocul. PRO.
 

DeletedUser

Guest
simplu şi frumos!:O pro!

PS: nu cred că ar trebui să ai munca Înrolare în armată timp de 6 ore?
 

DeletedUser

Guest
Vedeti ca am puso pe forumul beta si .net idea in varianta engleza cautati-o si daca vedeti ca am gresit in scris sa ma corectati printr-un mesaj privat
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2948

Guest
Si, totusi, cu ce ajuta asta jocul? Raspunsul: cu nimic. Doar incarca pagina aia si ea destul de mica oricum.

CONTRA
 

DeletedUser8280

Guest
Pro...Am vedea rangul fara sa cautam la clasament,top dueluri etc.Ar fi mai usor asa!
 

DeletedUser

Guest
Salutare...am cautat la optiunea ''cauta'' si nu am vazut o propunere din asta(cuvinte cheie "duel'',''rang'').

Nume sugestie: Duel rang

Descriere sugestie: Propun cand un jucator selecteaza un altul din lista clasament ''experienta'' si se uita la datele lui de la profil sa poata vedea si rangul duelului pe langa celelalte informatii ,exemplu:
duelrang.png


Avantaje: Nu ar mai trebui sa cautam si la optiunea ''duel'' pe ce rang este jucatorul si asa profilul ar fi mai ''inteles'' din cauza ca la nivel(nivelul din experienta) ne arata si rangul pe care il avem ,da cand ne arata nivelul duelului nu ne arata si rangul acestuia la profil.

Dezavantaje: Nu exista dezavantaje fiindca ar face jocul mai lamurit.

Acum dati cu parerea:rolleyes:
13 PRO
5 Contra



aha de ce nar fi si comert rang si putere rang si ascundere rang etc...ce mah te doare mana sa scri la duel numele lui...bah da lenesi sunt astia din ziua de azi CONTRA LOGIK
 

DeletedUser

Guest
bă taci dracului de cocalar măcar știi sa vorbești limba română?
 

DeletedUser

Guest
eu sunt pro daca nu ai calculator bun sa dowloadezi graphic pack-ul ( daca are ) si decat sa vad cat e bun la dueluri si sal caut la clasament mai bine ii vad profilul
 

DeletedUser

Guest
e o idee buna asa putem sa vedem cat de priceput e cutarita si cat de nepriceput e player x
 
Sus