Echipa RO - Uniti vom CASTIGA!

DeletedUser25973

Guest
Vă salut.

Nu vreau să fie un început de ceartă, pentru că nu o să ajungem departe.
Este doar o întrebare și vreau să fie tratată caatare.

În caz că sunt duelist și am lvl doar 143, dar cu îndemnări cât unu de 150 plus setul bart upgradat iar arma la lvl 4, nu se poate face o excepție? (cp activat)
9083l8
 

DeletedUser16702

Guest
Vă salut.

Nu vreau să fie un început de ceartă, pentru că nu o să ajungem departe.
Este doar o întrebare și vreau să fie tratată caatare.

În caz că sunt duelist și am lvl doar 143, dar cu îndemnări cât unu de 150 plus setul bart upgradat iar arma la lvl 4, nu se poate face o excepție? (cp activat)
9083l8

Dupa cum am spus mai sus, daca aveti nelamuriri luati legatura cu liderul echipei din care faceti parte, sa nu incepem spamul inutil aici.
 

DeletedUser10117

Guest
Vă salut.

Nu vreau să fie un început de ceartă, pentru că nu o să ajungem departe.
Este doar o întrebare și vreau să fie tratată caatare.

În caz că sunt duelist și am lvl doar 143, dar cu îndemnări cât unu de 150 plus setul bart upgradat iar arma la lvl 4, nu se poate face o excepție? (cp activat)
9083l8

vei avea indemanari conform nivelului tau de 143 ....429 si 143...deoarece pe lumea unde vei fi clonat nu ti se vor adauga indemanarile cumparate sau cele obtinute din misiunile repetabile etc...
 

DeletedUser8499

Guest
Vă salut.

Nu vreau să fie un început de ceartă, pentru că nu o să ajungem departe.
Este doar o întrebare și vreau să fie tratată caatare.

În caz că sunt duelist și am lvl doar 143, dar cu îndemnări cât unu de 150 plus setul bart upgradat iar arma la lvl 4, nu se poate face o excepție? (cp activat)
9083l8


O sa ai indemanari de LV 143.Alea luate cu pepite sau facute la misiuni nu se treansfera.:whistle:
 

DeletedUser26474

Guest
Eu unu as face doar o mica modificare la ce au decis lideri, toti cei care vor intra in lupta sa aiba grad de capitan si cerintele necesare pt capitan...sa nu existe gradul de soldat.. ca uni vor pune hp pt grad de soldat..si rest conducere..avand in vedere ca punctele sunt libere toata lumea poate face hp de capitan.
Asta e doar parerea mea!
 

DeletedUser15359

Guest
multumim pentru modificare,te rguam doar sa revizuiesti putin logica
si cine mai are modificari dinastea sa i le trimita lui tomi7 prin pm,sunt sigur ca vrea sa le auda
 

DeletedUser25046

Guest
Salut,
In urma discutiilor cu celialti lideri am cazut de acord cu urmatoarele build-uri pentru campionat:
1.Duelistii:
-Full conducere(NIVEL 148 minim, set bart haine+cal/sa , CP , Arme de fort: Pusca lui Natty Bumppo sau Pusca precisa cu o singura teava+3 minim)


Sper ca nu e o problema daca folosesc Pusca Proscrisului la lv 1, care e mult peste setul de arme a lui Natty Bumppo.
 

DeletedUser24094

Guest
e problemă, pușcă îți da 180hp, full conducere trebuie viață cât mai mică.
 

DeletedUser25046

Guest
e problemă, pușcă îți da 180hp, full conducere trebuie viață cât mai mică.

Calculeaza si vezi, proscrisa are dauna de 369 - 391, natty 250 -350 :

Cu 1k conducere si fara bonusuri:

Minima Proscrisa: 567
Maxima Proscrisa: 601

Minima Natty: 399
Maxima Natty: 559


Asa parca :nesigur:
 

DeletedUser25082

Guest
eu as zice sa lasam duelistii full conducere, vom avea nevoie de hp la campionat, nu de jucatori full conducere...veti vedea acolo, cand ne vor lesina pe toti la prima batalie, cu toata full conducerea...daune face toata lumea, unii mai multe, altii mai putine, dar trebuie sa gandim pentru echipa, nu in interesul personal... ganditi-va bine la asta, daca vreti sa realizam ceva frumos acolo, altfel o sa fim prezenti doar cu numele acolo...duelisti full conducere...la fel de bine poate sa dea daune si un duelist cu 5-6k hp, nu doar full conducere, dar va putea sa ajute si la incasat cateva lovituri, si sa blocheze eventual o runda un sector, etc...cel putin, asta e parerea mea, chiar daca sunt si eu tot duelist
:shoot:
 

DeletedUser25046

Guest
eu as zice sa lasam duelistii full conducere, vom avea nevoie de hp la campionat, nu de jucatori full conducere...veti vedea acolo, cand ne vor lesina pe toti la prima batalie, cu toata full conducerea...daune face toata lumea, unii mai multe, altii mai putine, dar trebuie sa gandim pentru echipa, nu in interesul personal... ganditi-va bine la asta, daca vreti sa realizam ceva frumos acolo, altfel o sa fim prezenti doar cu numele acolo...duelisti full conducere...la fel de bine poate sa dea daune si un duelist cu 5-6k hp, nu doar full conducere, dar va putea sa ajute si la incasat cateva lovituri, si sa blocheze eventual o runda un sector, etc...cel putin, asta e parerea mea, chiar daca sunt si eu tot duelist
:shoot:

Tocmai pentru echipa avem nevoie si de dulisti axati strict pe daune. Nu baga nimeni full conducere pentru el. Parerea mea ..
 

DeletedUser25082

Guest
Tocmai pentru echipa avem nevoie si de dulisti axati strict pe daune. Nu baga nimeni full conducere pentru el. Parerea mea ..

ramane de vazut cat vor ajuta duelistii full conducere, insa eu raman la parerea mea...altfel, ca si le alte servere, vor iesi discutii, certuri, tancuri care se vor satura sa lesine ca sa dea ei daune, etc...si nu cred ca-i convine nimanui sa vada scandaluri, reprosuri, etc.
 

DeletedUser25046

Guest
ramane de vazut cat vor ajuta duelistii full conducere, insa eu raman la parerea mea...altfel, ca si le alte servere, vor iesi discutii, certuri, tancuri care se vor satura sa lesine ca sa dea ei daune, etc...si nu cred ca-i convine nimanui sa vada scandaluri, reprosuri, etc.

Nu exista ei, nu exista "se satura sa lesine", se face o lume doar pentru forturi, nu vad care e problema daca lesini tinand fata, jocul in echipa necestita sacrificii... Asta daca lumea o sa inteleaga ca formam o echipa, cu un scop comun.
 

DeletedUser15359

Guest
avem nevoie de daune daca vream sa nu se termine de fiecare data egal
 

DeletedUser19531

Guest
Vad ca nu stiti, dar recompensele de la acest campionat se dau pentru echipa si nu pentru persoana, nu conteaza ca lesini, important e sa castigati lupta, deci conteaza cum lesini si cum lupti ca sa ajuti echipa. Va reamintesc ca respectivele conturi sunt active doar pe parcursul evenimentului, dupa nu mai conteaza ce ati facut la batalie in mod individual ci o sa conteze ce ati facut cu echipa, premiile le primiti daca lucrati in echipa si nu personal, asta pentru a putea castiga. Conteaza doar cum se termina lupta si nu ce ati facut pe parcursul luptei in mod individual, luati la cunostinta ca nu conteaza numarul de obligatiuni si experienta pe care o primiti, conteaza doar sa castigati lupta la final. Degeaba faci 26 de obligatiuni si 6k experienta, degeaba stai ascuns daca la final pierzi; trebuie sa luptati si sa actionati toti ca unul singur, voi aveti nevoie de a castiga ca echipa. Ar fi bine sa faceti cateva manevre si tactici de lupta, ar fi bine sa urmariti luptele la adversari ca sa le vedeti tactica, asta daca doriti sa castigati. Iar voi sa aveti tactici pregatite pentru orice fel de stil.


P.S. Nu conteaza lesinul, numarul de ferite sau daunele la lupta, singurul lucru ce conteaza este sa castigati !!!

P.P.S. Grupa voastra e usoara, prin urmare nu-mi fac griji ca o sa pierdeti:up:


Hai
Romania
Vrem
Victoria
!!!
hai-romania.gif
 

DeletedUser25046

Guest
Corect si decat sa ai 30 jucatori cu hp care dau 120k daune, mai bine ai 20 cu hp si 10 pe conducere. Viata ramane cea mai importanta, dar trebuie si daune daca vrei sa capturezi steagul...:tumble:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20860

Guest
cred ca o sa jucam pe atac la "stilul smuls" :))) , e bine totusi pe atac ca nu ai nimic de pierdut, -1 pct daca pierzi / 1 sau 2 pct daca castig - deci se merge la victorie indiferent de pierderi -- asta daca ramane acelasi sistem de punctare. Iti ia o grija de pe cap deoarece important e doar sa castigi.

Am inceredere (trebuie sa avem incredere) caci o sa avem Coordonator pe masura

Hai Romania
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser25973

Guest
Ar fi bine ca la shop sa gasim licoarea pentru reskiil ca pe beta, cu 20 oup :)
 
Sus