Echipa RO - Uniti vom CASTIGA!

DeletedUser26484

Guest
parerea mea este ca aveti multe sanse - echipa formata este foarte buna iar echipamentele alese de fiecare sunt de top.

tot ce trebuie sa faceti este sa va coordonati si ajutati intre voi - cu siguranta daca veti fi uniti, veti castiga (de fapt asta este si deviza echipei nostre nu!?!).

binenteles ca avem sanse, de ce crezi ca m-am inscris? fara mine erau pierduti, oi ratacite:indian:
 

DeletedUser25082

Guest
Luci fac petitie sa te scoata:))

Da bre, avem sanse bune:D sper sa vin acasa macar cu un titlu. Liderii, in caz de castig, primesc ceva mai diferit fata de ceilalti participanti? Nu intreb cu ganduri de lacomie sau asa ceva, ci doar curios daca vor putea ceilalti jucatori de pe lumile pe care jucam sa vada ca am fost lideri la campionat:D..(o "insigna" gen sau un titlu sau..nu stiu)

nu ai nevoie de nici un titlu, daca ai fost ales lider, ai avut o responsabilitate ca sa formezi o parte din echipa de fort...daca ai fost unul din cei 10 lideri, nu e un motiv de lauda, nu ai nevoie de titlu, insigna sau mai stiu eu ce...si ce sa primesti in plus fata de ceilalti jucatori care participa la campionat? ei vor avea un aport mai mic decat un lider la batalii sau vor avea acelasi aport? poate vor fi mult mai importanti in timpul bataliilor decat cei 10 lideri:P
 

DeletedUser25046

Guest
nu ai nevoie de nici un titlu, daca ai fost ales lider, ai avut o responsabilitate ca sa formezi o parte din echipa de fort...daca ai fost unul din cei 10 lideri, nu e un motiv de lauda, nu ai nevoie de titlu, insigna sau mai stiu eu ce...si ce sa primesti in plus fata de ceilalti jucatori care participa la campionat? ei vor avea un aport mai mic decat un lider la batalii sau vor avea acelasi aport? poate vor fi mult mai importanti in timpul bataliilor decat cei 10 lideri:P

Era sarcastic, daca nu ti'ai dat inca seama..
 

just4fun

The Boss
Mai jos gasiti datele la care va veti lupta si contra cui:

grupe.JPG
 

DeletedUser24242

Guest
Buna!
In primul rand vreau sa felicit "liderii" de echipe ptr alegerile facute, alti jucatori mai inactivi nu puteati alege.

2. Daca liderii parasesc competita dupa prima lupta, la ce sa ne asteptam de la ceilalti jucatori?

3. Suntem de rasul curcilor!!!

4. Am scris aici, sa vada toti jucatorii ce fel de "echipa" suntem, care la prima piatra aruncata, urmatoarele sunt munti intregi.

Chiar nu sunteti in stare sa renuntati la orgoliile voastre?

:shoot::shoot::shoot::shoot::shoot::mad::mad::mad::mad:
 

DeletedUser25046

Guest
Buna!
In primul rand vreau sa felicit "liderii" de echipe ptr alegerile facute, alti jucatori mai inactivi nu puteati alege.

2. Daca liderii parasesc competita dupa prima lupta, la ce sa ne asteptam de la ceilalti jucatori?

3. Suntem de rasul curcilor!!!

4. Am scris aici, sa vada toti jucatorii ce fel de "echipa" suntem, care la prima piatra aruncata, urmatoarele sunt munti intregi.

Chiar nu sunteti in stare sa renuntati la orgoliile voastre?

:shoot::shoot::shoot::shoot::shoot::mad::mad::mad::mad:

o urata revoltata :tumble: :tumble: :tumble: :tumble:
 
Sus