Eveniment de ziua independentei

DeletedUser20606

Guest
Legat de acest event, stie cineva la ce munca primesti cele mai multe artificii? Punctele de munca intervin cumva? Ori la toate muncile e la fel?
 

DeletedUser

Guest
O intrebare am si eu,care este nivelul maxim pentru ultimul obiect din setul lui Thomas Jefferson?

La eventul de Paste cu un set cu exact acelasi numar de obiecte daca imi amintesc bine a fost lvl 75,aici?
 

DeletedUser16010

Guest
O intrebare am si eu,care este nivelul maxim pentru ultimul obiect din setul lui Thomas Jefferson?

La eventul de Paste cu un set cu exact acelasi numar de obiecte daca imi amintesc bine a fost lvl 75,aici?

120p constructie
 

DeletedUser8160

Guest
O modalitate buna de a face repede artificii ? Cine stie ?
 

DeletedUser

Guest
O modalitate buna de a face repede artificii ? Cine stie ?

Da la un eveniment la altul, cea mai bună modalitate e să cumperi pepite.
Singurul event care a fost de partea jucătorilor e Sf. Valentin. Datorită bugului de decenii care permitea să ai peste 100 de prieteni, tombolei şi sacilor de la shop, oamenii interesaţi au făcut lejer cantitatea necesară de inimi şi chiar mai mult.

De atunci, de la event la event situaţia e tot mai proastă şi mai proastă.
 

DeletedUser20606

Guest
Care e numarul maxim de artificii gasite de voi la munci?
 

DeletedUser18294

Guest
419

nu reusesc sa pun raportul cu bb-code,,am gasit pe arizona 419 artifici la munca; extrage selapetru
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
nu reusesc sa pun raportul cu bb-code,,am gasit pe arizona 419 artifici la munca; extrage selapetru

56ca4ccbc6.jpg


Se gasesc si mai multe :P
 

DeletedUser15496

Guest
[report=67028360aaea92efbc]Raport de muncă: Condu un oficiu de comerț [/report]
[report=66940494160231b075]Raport de muncă: Condu un oficiu de comerț [/report]

prea lene sa fac print... lumea 1
 

DeletedUser

Guest
429 cred ca am gasit si eu maxim,atata am pe un raport salvat.In legatura cu Thomas Jefferson nu pot sa cred ce tampenie au putut face aici si sa puna un nivel asa mare pana la ultimul item,deja nici setul asta nu il mai poti face fara pepite sau ai sanse foarte limitate,daca era iar lvl 75 sau ceva de genul era perfect dar lvl 120?Da-o-ncolo nici setu ala macar nu il mai poti lua,la urmatorul event or sa bage un set care necesita 500 puncte pt. ultimul item sau cv de genu?:mad:
 

DeletedUser15496

Guest
429 cred ca am gasit si eu maxim,atata am pe un raport salvat.In legatura cu Thomas Jefferson nu pot sa cred ce tampenie au putut face aici si sa puna un nivel asa mare pana la ultimul item,deja nici setul asta nu il mai poti face fara pepite sau ai sanse foarte limitate,daca era iar lvl 75 sau ceva de genul era perfect dar lvl 120?Da-o-ncolo nici setu ala macar nu il mai poti lua,la urmatorul event or sa bage un set care necesita 500 puncte pt. ultimul item sau cv de genu?:mad:

Vrei set dai la free si 25 pepi
Vrei bani iti bagi pulpa in el de set ca si asa e crestin rau de tot si dai numa' pa' 800 :D
evident..cu petarde asta daca nu ai pepiste
 
Sus