Eveniment de ziua independentei

DeletedUser

Guest
Vrei set dai la free si 25 pepi
Vrei bani iti bagi pulpa in el de set ca si asa e crestin rau de tot si dai numa' pa' 800 :D
evident..cu petarde asta daca nu ai pepiste

Dau pe free si pe 25 pepite(sigur dau cu 1500 artificii ca nu imi permit sa cumpar pepite),decat sa am 4 seturi stalcite cate 2-3 iteme mai bine unul aproape complet si restul le-oi cumpara de la piata cu $ care ii am;)
 

DeletedUser22870

Guest
Bart:
N2e2fub.jpg

Bob:
kbvg0VF.jpg

Jesse:
FaepS3p.jpg


Pentru curioși :whistle: bonusul ăsta e la nivelul 135.
 

DeletedUser25191

Guest
nu mai bine intri pe tw calc si vezi bonusurile in functie de orice lv la orice set? ;)
 

DeletedUser22870

Guest
Nu Neb :ras: dacă aveam seturile complete atunci mă lăudam.:boone:
 

DeletedUser15496

Guest
Dau pe free si pe 25 pepite(sigur dau cu 1500 artificii ca nu imi permit sa cumpar pepite),decat sa am 4 seturi stalcite cate 2-3 iteme mai bine unul aproape complet si restul le-oi cumpara de la piata cu $ care ii am;)

decat sa faci bani din alea 2 3 iteme luate la 48k petarde mai bine dai la 25 iei culori si palarii dar te alegi cu un rahat de set,... imi place !
o sa ajungi departe pe jocul asta !
 

DeletedUser

Guest
decat sa faci bani din alea 2 3 iteme luate la 48k petarde mai bine dai la 25 iei culori si palarii dar te alegi cu un rahat de set,... imi place !
o sa ajungi departe pe jocul asta !

O sa ajung sau nu o sa ajung vom vedea,incerc sa fac ce pot fara sa cumpar prea multe pepite sau chiar deloc.Asa sunt eu, chiar daca setu ala nu e bun de nimic cum zici tu dar mie imi place si in plus nu prea am rabdare sa fac 48k artificii si apoi sa la utilizez odata.

Si nu neaparat te alegi cu culori sau palarii, daca ai noroc mai prinzi si o haina sau un pantalon cum am prins azi(a lui Chisholm).:Ph34r:
 

DeletedUser15496

Guest
O sa ajung sau nu o sa ajung vom vedea,incerc sa fac ce pot fara sa cumpar prea multe pepite sau chiar deloc.Asa sunt eu, chiar daca setu ala nu e bun de nimic cum zici tu dar mie imi place si in plus nu prea am rabdare sa fac 48k artificii si apoi sa la utilizez odata.

Si nu neaparat te alegi cu culori sau palarii, daca ai noroc mai prinzi si o haina sau un pantalon cum am prins azi(a lui Chisholm).:Ph34r:

nu faci treaba cu setu ala de la free fara sa bagi pepite...asa cu banii da.
acum faci cum vrei.
setul este o prostie si irosesti 1500 petarde pentru ala la 25 pepi degeaba.
 

DeletedUser10117

Guest
nu faci treaba cu setu ala de la free fara sa bagi pepite...asa cu banii da.
acum faci cum vrei.
setul este o prostie si irosesti 1500 petarde pentru ala la 25 pepi degeaba.


ai auzit de colectie...alt set din acela de la free nu vei mai gasi,cum nu il gasesti nici pe acela de la ziua independentei de anul trecut....celelalte seturi sunt licitabile deci ai sanse sa le cumperi:))
 

DeletedUser

Guest
ai auzit de colectie...alt set din acela de la free nu vei mai gasi,cum nu il gasesti nici pe acela de la ziua independentei de anul trecut....celelalte seturi sunt licitabile deci ai sanse sa le cumperi:))

Ma bucur ca cineva intelege,sper ca nu ai fost ironic :ras:
 

DeletedUser20606

Guest
Cal si sa bob dalton la 48k
Pantalonii lui black bart la 9k
 

DeletedUser2948

Guest
"Câștigă obiecte valoroase ajutând la construirea amplasamentului pentru Ziua Independenței!" - asta e in descrierea eventului...

Cu cat avansezi in lvl, cu atat dispar chestii de la acea constructie :))
 

DeletedUser

Guest
"Câștigă obiecte valoroase ajutând la construirea amplasamentului pentru Ziua Independenței!" - asta e in descrierea eventului...

Cu cat avansezi in lvl, cu atat dispar chestii de la acea constructie :))

Pai da, te rog "Câștigă obiecte valoroase" cum ar fi cuie,ciocane,scanduri etc. Ce vroiai sa puna la romani?:ras:
 

DeletedUser8160

Guest
Am strans tot setul lui Bob Dalton pe Hawaii,gata,ma pun pe forturi :shoot:
 

DeletedUser

Guest
Howdy ! :D Îmi poate spune si mie cineva (printscreen daca se poate) ce bonusuri au cai si seile din eveniment ? Multumesc.
 
Sus