Fenomene Paranormale

DeletedUser12172

Guest
pff ce mam speriat de tipatul ala
as incerca mai multe sa ma uit la astfel de filmulete
am sa ii propun unui prieten asta.singur nu am curaj,desi am tupeu
 

DeletedUser

Guest
Sunt trucate...niste trucaje foarte bine realizate de profesionisti nu exista fantome si martieni:) adica eu nu cred ca exista asa ceva pentru ca daca existau veneau cu siguranta pe terra
 

DeletedUser13138

Guest
Sunt trucate...niste trucaje foarte bine realizate de profesionisti nu exista fantome si martieni:) adica eu nu cred ca exista asa ceva pentru ca daca existau veneau cu siguranta pe terra

Eu cred ca extracterestrii exista,dar fantome NU
 

DeletedUser

Guest
Sunt trucate...niste trucaje foarte bine realizate de profesionisti nu exista fantome si martieni:) adica eu nu cred ca exista asa ceva pentru ca daca existau veneau cu siguranta pe terra

dak nu crez ca exista dinastea dute la frasinesti unde se fac exorcizari...si o sa vezi...un fost coleg este la liceul de teologie in fagaras si a fost la o manastire acolo si in timpul slujbei o batrana a cazut jos si cand au ridicato niste baieti a inceput sa rada...si se zbatea pe acolo
 

DeletedUser8851

Guest
dak nu crez ca exista dinastea dute la frasinesti unde se fac exorcizari...si o sa vezi...un fost coleg este la liceul de teologie in fagaras si a fost la o manastire acolo si in timpul slujbei o batrana a cazut jos si cand au ridicato niste baieti a inceput sa rada...si se zbatea pe acolo

facea pestele pe moarte ma:))))
sincer acu..
exista fantome
cel putin dupa parerea mea
dar aia facea pestele pe moarte=))
 

DeletedUser

Guest
credeti ce vreti pe mine nu ma intereseaza dar va asigur ca dak ati vedea cu ochi vostri nu ati mai comenta nimik,,,mie mia aratat filmarea si am ramas tablou...dak crezi u ca facea ce zici tu eu nu prea cred..
 

DeletedUser8851

Guest
credeti ce vreti pe mine nu ma intereseaza dar va asigur ca dak ati vedea cu ochi vostri nu ati mai comenta nimik,,,mie mia aratat filmarea si am ramas tablou...dak crezi u ca facea ce zici tu eu nu prea cred..

sa mori u k nu mi sau intamplat si mie chestii de genu'
credema nu vrei sa ma cunosti:))
 

DeletedUser

Guest
1.aicia nu esty cu "prieteni tai sa ma iei pe mine cu sa mori tu"
2.am zis odata credeti ce vreti voi mie numi pasa
 

DeletedUser

Guest
dak nu crez ca exista dinastea dute la frasinesti unde se fac exorcizari...si o sa vezi...un fost coleg este la liceul de teologie in fagaras si a fost la o manastire acolo si in timpul slujbei o batrana a cazut jos si cand au ridicato niste baieti a inceput sa rada...si se zbatea pe acolo

Exorcizarea este cu totul alt ceva. Din cate stiu exorcizarea este un act prin care un preot scoate dintr-un om diavolul...ma rog nici asta nu se intampla prea des dar in fine...
 
Sus