Forum The-West: O veche poveste

DeletedUser

Guest
Cine mai tine minte acum 1 an cand forumul The-West era plin de topicuri active insirate pe 3 pagini,cand spammerii si cei care le aveau cu glumele erau la putere,cand PWG,Nahara si lord.ion erau singurii admini mai activi?
Acum e o liniste maxima,toti spamerii adevarati fiind dati afara(banati).Acum doar noi-veniti care nu stiu cum sa vada telegramele si intreaba cum se fac misiuni.
Abia daca se umple o pagina cu topicuri active.
Asta era forumul,dar nu va mai fi niciodata.
Pareri?
Daca adminii vor da /lock,chiar a ajuns un forum mort.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4243

Guest
jesus christ

Numai dobitoci pe aici.Punct.

Voi sitit ce e aia spammer?=)

huh,ma faceti pe mine spammer?

mai bine ma faceti dobitoc ca am stat ca ratatu' pe forumul asta atata timp.

Real life e mai buna de o mie de ori,ma rog,cred ca trebuie sa termini generala sa iti dai seama...

HF.
 

DeletedUser2948

Guest
Hai ca iti spun eu de ce! Asta este si motivul pt. care nici eu nu prea mai dau pe aici. Din cauza ca pe acest forum sunt prea multi copii care fac topic-uri stupide(vezi cel cu poneii), n-au un limbaj civilizat, nu se comporta ca si cei de varsta lor...

In concluzie aici este un fel de "gradinita", iar adminii sunt "educatori". De asta nici cei care stiu cat de cat jocul nu mai intra pe forum, din cauza lor. Este prea multa prostie(si chiar nu ma doare daca iau warn pt asta), dar asta-i adevarul.

Si asa o sa si ramana forumul mult timp de acum inainte. Daca observi mereu aceeasi useri on, ei din asta traiesc. Isi traiesc viata aici, pe forum. Isi distrug copilaria, ei o sa fie viitorul tarii. Si cu asta am spus tot.
 

DeletedUser4243

Guest
Hai ca iti spun eu de ce! Asta este si motivul pt. care nici eu nu prea mai dau pe aici. Din cauza ca pe acest forum sunt prea multi copii care fac topic-uri stupide(vezi cel cu poneii), n-au un limbaj civilizat, nu se comporta ca si cei de varsta lor...

In concluzie aici este un fel de "gradinita", iar adminii sunt "educatori". De asta nici cei care stiu cat de cat jocul nu mai intra pe forum, din cauza lor. Este prea multa prostie(si chiar nu ma doare daca iau warn pt asta), dar asta-i adevarul.

Si asa o sa si ramana forumul mult timp de acum inainte. Daca observi mereu aceeasi useri on, ei din asta traiesc. Isi traiesc viata aici, pe forum. Isi distrug copilaria, ei o sa fie viitorul tarii. Si cu asta am spus tot.

Am fost si noi mai "noobuleti" sa fim seriosi,dar asta nu mai e "noobism" e prostie curata.

Cei care nu mai joaca TW nu prea au ce cauta pe aici,ma rog,poate doar sa isi mai faca cate o cruce la ce prostie predomina prin imprejurimi...
 

DeletedUser2948

Guest
Am fost si noi mai "noobuleti" sa fim seriosi,dar asta nu mai e "noobism" e prostie curata.

Cei care nu mai joaca TW nu prea au ce cauta pe aici,ma rog,poate doar sa isi mai faca cate o cruce la ce prostie predomina prin imprejurimi...

Am fost si noi cum am fost, dar noi n-am sarit calul in halul acesta. Si da, e prostie curata si toata lumea poate vedea.

Singura solutie este sa se scape de userii problema. Exista o regula in regulament care permite banarea in cazuri extreme. Eu zic, si nu cred ca sunt singur, ca deja situatia a devenit extrema si trebuie intrat rau de tot in acesti useri.
 

DeletedUser

Guest
Am fost si noi cum am fost, dar noi n-am sarit calul in halul acesta. Si da, e prostie curata si toata lumea poate vedea.

Singura solutie este sa se scape de userii problema. Exista o regula in regulament care permite banarea in cazuri extreme. Eu zic, si nu cred ca sunt singur, ca deja situatia a devenit extrema si trebuie intrat rau de tot in acesti useri.

De aceeasi parere ca si tine.
@PWG,multumesc ca lasi topicul deschis.
 

DeletedUser

Guest
din pacate trebuie sa va dau dreptate (darky si kod) dar in acelasi stadiu e si tara noastra. ce va asteptati de la un forum cu comunitate romaneasca?
 

DeletedUser8304

Guest
forumul mi se parea interesant la inceputul lui 2009[eu atunci nu aveam cont] pana prin 2010[atunci s-a umplut de ......]
 

DeletedUser15693

Guest
Discutati .. dar in limita bunului simt:).

Si eu aveam cont (George5003) cand erau vremuri vechi (2009-2010).Acum chiar e liniste...Cautam hack si spargem contul unui admin?:D

Doar glumeam...

Dar chiar e liniste...

Va mai amintiti cand patrat a devenit moderator?

Sau cand PWG a devenit Admin in toata regula(era moderator parca).

Sau aliantele:"Kitty Force" si "Bunny Union"...Cand a fost razboiul cu adminii...De ne-au anulat comenturile la profile...

Va rog dati-le inapoi!

Nu prea sunt multi acum chiar e adevarat...Nu mai e ca pe vremuri 50 useri si peste 100 de guest...
 

DeletedUser

Guest
Si eu aveam cont (George5003) cand erau vremuri vechi (2009-2010).Acum chiar e liniste...Cautam hack si spargem contul unui admin?:D

Doar glumeam...

Dar chiar e liniste...

Va mai amintiti cand patrat a devenit moderator?

Sau cand PWG a devenit Admin in toata regula(era moderator parca).

Sau aliantele:"Kitty Force" si "Bunny Union"...Cand a fost razboiul cu adminii...De ne-au anulat comenturile la profile...

Va rog dati-le inapoi!

Nu prea sunt multi acum chiar e adevarat...Nu mai e ca pe vremuri 50 useri si peste 100 de guest.
..

forumul a devenit incet incet tot mai comunist... si asta din cauza specimenelor ce sufera de stupiditate infantila acuta...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8304

Guest
Si eu aveam cont (George5003) cand erau vremuri vechi (2009-2010).Acum chiar e liniste...Cautam hack si spargem contul unui admin?:D

Doar glumeam...

Dar chiar e liniste...

Va mai amintiti cand patrat a devenit moderator?

Sau cand PWG a devenit Admin in toata regula(era moderator parca).

Sau aliantele:"Kitty Force" si "Bunny Union"...Cand a fost razboiul cu adminii...De ne-au anulat comenturile la profile...

Va rog dati-le inapoi!

Nu prea sunt multi acum chiar e adevarat...Nu mai e ca pe vremuri 50 useri si peste 100 de guest...

asta nu a fost de mult !
 

DeletedUser

Guest
Nu am citit posturile de dinainte. Da hai terminati mah cu prostiile astea. Cum era inainte, ce bine era inainte. Priviti fratolor in viitor.:mad:
 

DeletedUser

Guest
Si eu aveam cont (George5003) cand erau vremuri vechi (2009-2010).Acum chiar e liniste...Cautam hack si spargem contul unui admin?:D

Doar glumeam...

Dar chiar e liniste...

Va mai amintiti cand patrat a devenit moderator?

Sau cand PWG a devenit Admin in toata regula(era moderator parca).

Sau aliantele:"Kitty Force" si "Bunny Union"...Cand a fost razboiul cu adminii...De ne-au anulat comenturile la profile...

Va rog dati-le inapoi!

Nu prea sunt multi acum chiar e adevarat...Nu mai e ca pe vremuri 50 useri si peste 100 de guest...

Nu alea erau vremurile "bune".
 

DeletedUser

Guest
Nu am citit posturile de dinainte. Da hai terminati mah cu prostiile astea. Cum era inainte, ce bine era inainte. Priviti fratolor in viitor.:mad:

Privesc si ce vad?
Forumul va fi pustiu,pe el "circuland" doar Nahara si PWG,si niste membri noi care ne intreaba cum pot sa raspunda la un apel pe telefonul lor "Sifon 5"(VIITOR)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2948

Guest
De ce ai redus din activitatea ta pe forum?
Tu alungai toti copii prosti care nu stiau limba romana.
Tu erai printre aia "tari":)

Pt. ca s-a saturat si el... E bull-shit ce se intampla aici. Daca nu aplica regula pt situatii extreme la anumiti useri usor, usor toti din "garda veche" care sunt cu capul pe umeri o sa dispara.

Asta o sa se intample oricum in putin timp. Daca tot asa decurge treaba pana in iarna o sa ramana doar "noob"-ii(sa nu le zicem altfel).
 

DeletedUser

Guest
Pt. ca s-a saturat si el... E bull-shit ce se intampla aici. Daca nu aplica regula pt situatii extreme la anumiti useri usor, usor toti din "garda veche" care sunt cu capul pe umeri o sa dispara.

Asta o sa se intample oricum in putin timp. Daca tot asa decurge treaba pana in iarna o sa ramana doar "noob"-ii(sa nu le zicem altfel).

Sunt nou pe forum, si se pare ca sunteti foarte vechi, dar toti de pe forum care sunt mai noi acuma sunt retarzi, prosti si inculti ?
 

DeletedUser

Guest
De ce ai redus din activitatea ta pe forum?
Tu alungai toti copii prosti care nu stiau limba romana.
Tu erai printre aia "tari":)

Daca ma uit la posturile mele din 2009 - early 2010 ma dau afara din casa de rusine. Pe atunci incercam sa par un "Rough Ryder" (intentionat), ca si, actual, toti cei de 12 ani de pe forum. Fail. Am mai explicat de cel putin 3 ori: orice lucru rasare, ajunge pana la un punct unde nu mai poate merge mai sus, apoi cade, fie ca vorbim de un Imperiu (yes capital) sau de un joc. Vreau sa ramana topicul deschis, deci nu zic cum a ajuns jocul IMO, m-am lasat si apoi nu mi-a pasat prea mult de forum. Real Life > Forum (d'uh). De facut misto fac doar de prosti, nu de cei noi, pentru ca si eu am fost asa candva.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus