Forum The-West: O veche poveste

DeletedUser

Guest
Pt. ca s-a saturat si el... E bull-shit ce se intampla aici. Daca nu aplica regula pt situatii extreme la anumiti useri usor, usor toti din "garda veche" care sunt cu capul pe umeri o sa dispara.

Asta o sa se intample oricum in putin timp. Daca tot asa decurge treaba pana in iarna o sa ramana doar "noob"-ii(sa nu le zicem altfel).

singurul motiv pentru care se mai intra pe forum era Spamul... dar cum acea parte a comunitatii a fost inlaturata (banata permanent sau doar au plecat) nu prea mai ai la ce pierde vremea pe aici... sincer. cum a mai spus cineva doar cei care mai joaca tw vor sta pe forum... shame
 

DeletedUser

Guest
Forumul asta este unul mort, la fel si jocul TW. Ce alt adevar mai vreti?
 

DeletedUser8304

Guest
Forumul asta este unul mort, la fel si jocul TW. Ce alt adevar mai vreti?

da, chiar la asta m-am gandit azi cand am venit de la scoala. mai ales ce versiune urmeaza la joc..... a sa schimbe totul si a sa devina nasol de tot, atunci a sa ma las si eu de el-_-
 

DeletedUser

Guest
da, chiar la asta m-am gandit azi cand am venit de la scoala. mai ales ce versiune urmeaza la joc..... a sa schimbe totul si a sa devina nasol de tot, atunci a sa ma las si eu de el-_-

Mda,acum trebuie investit prea mult timp in joc.Inainte pur si simplu dadeai niste comenzi,daca erai printre cei foarte activi te faceai duelist,etc.Acum comenzile dureaza o ora,trebuie sa stai tot timpul online ca sa nu te intreaca pepitarii,stai cate o ora online la forturi...
 

DeletedUser15693

Guest
Pai cand va devenii cu noua interfata cati o sa se dea batatuta pentru ca:

"Ce-i cu asta?Asta nu ii The West!"
 

DeletedUser

Guest
Alt topic inutil in care va pare rau,vreti sa dam timpul inapoi unde Nahara era la putere,cand nu gaseai un spammer,cand erau 10 topicuri in tot forumul,wake up..a mai existat un asemenea topic,unde v-ati exprimat nemultumirile,unde toti o dadeau un dramatisme,cum 'ca se lasa de joc',ca devine prea 'wow' jocu asta,ca daca n-ai pepite esti 0,privesti un pepitar ca pe unu care ar da orice pentru pepite,just kids..:ras:
 

DeletedUser2948

Guest
Alt topic inutil in care va pare rau,vreti sa dam timpul inapoi unde Nahara era la putere,cand nu gaseai un spammer,cand erau 10 topicuri in tot forumul,wake up..a mai existat un asemenea topic,unde v-ati exprimat nemultumirile,unde toti o dadeau un dramatisme,cum 'ca se lasa de joc',ca devine prea 'wow' jocu asta,ca daca n-ai pepite esti 0,privesti un pepitar ca pe unu care ar da orice pentru pepite,just kids..:ras:

Ce spuneam mai sus. As zice vorba unei prietene, dar e prea de tot... Deci din cauza acelora ca tine forumul asta e varza. Eu daca aveam drepturi intram in voi masiv si va faceam sa va lasati de forum si venea alta generatie de jucatori care erau educati a.i. forumul sa fie ceva frumos.
 

DeletedUser15693

Guest
Alt topic inutil in care va pare rau,vreti sa dam timpul inapoi unde Nahara era la putere,cand nu gaseai un spammer,cand erau 10 topicuri in tot forumul,wake up..a mai existat un asemenea topic,unde v-ati exprimat nemultumirile,unde toti o dadeau un dramatisme,cum 'ca se lasa de joc',ca devine prea 'wow' jocu asta,ca daca n-ai pepite esti 0,privesti un pepitar ca pe unu care ar da orice pentru pepite,just kids..:ras:

Nu asta sau poate asta...Dar ne gandim la vremurile vechi de mult apuse...

De exemplu acel concurs de hallowen de anul tercut...Sau cand a aparut Loteria The West care acum nu mai exista...
 

DeletedUser8304

Guest
Alt topic inutil in care va pare rau,vreti sa dam timpul inapoi unde Nahara era la putere,cand nu gaseai un spammer,cand erau 10 topicuri in tot forumul,wake up..a mai existat un asemenea topic,unde v-ati exprimat nemultumirile,unde toti o dadeau un dramatisme,cum 'ca se lasa de joc',ca devine prea 'wow' jocu asta,ca daca n-ai pepite esti 0,privesti un pepitar ca pe unu care ar da orice pentru pepite,just kids..:ras:

tu mai bine taci, ca habar n-ai :|
propun ca un moderator sa schimbe numele topicului, ca sa putem vorbi si despre joc, sa ne spunem parerile despre versiunile care urmeaza etc....
 

DeletedUser

Guest
Ce spuneam mai sus. As zice vorba unei prietene, dar e prea de tot... Deci din cauza acelora ca tine forumul asta e varza. Eu daca aveam drepturi intram in voi masiv si va faceam sa va lasati de forum si venea alta generatie de jucatori care erau educati a.i. forumul sa fie ceva frumos.

un exemplu,ce fel de persoana sunt,tinere?care-ti spune in fata ce vrea?sau..care nu e atat de disperat incat sa-i planga de mila unui joc,unui forum,unde unii isi traiesc viata..:tumble:
 

DeletedUser15693

Guest
Pe atunci nu stiam nimic despre joc(Lumea 4)...Doar la tutun credeam ca vanator de recompense chiar "vaneaza" recompense...Vroiam sa fiu un duelist de renume...Dar m-am plictisit si m-am lasat...
 

DeletedUser5540

Guest
Cine mai tine minte acum 1 an cand forumul The-West era plin de topicuri active insirate pe 3 pagini,cand spammerii si cei care le aveau cu glumele erau la putere,cand PWG,Nahara si lord.ion erau singurii admini mai activi?
Acum e o liniste maxima,toti spamerii adevarati fiind dati afara(banati).Acum doar noi-veniti care nu stiu cum sa vada telegramele si intreaba cum se fac misiuni.
Abia daca se umple o pagina cu topicuri active.
Asta era forumul,dar nu va mai fi niciodata.
Pareri?
Daca adminii vor da /lock,chiar a ajuns un forum mort.

asa... si? "Daca adminii vor da /lock,chiar a ajuns un forum mort." fraza asta a pus capac... parca am fi copii de 5 ani: "daca nu sari de trei ori iti moare pisica"
ok... era fain cand erau spammerii dar oamenii se mai maturizeaza, spre exemplu ng a devenit moderator. ca intra unii jucatori nepriceputi, nu cred ca e ceva rau in asta, la urma urmei e un forum pentru informatii suplimentare, pentru distractie, asta nu inseamna ca o data ce s-a format o grupa de "spammeri"<ca asa va numiti voi> nu mai poate intra altcineva pe forum, ca e incepator... ca e nu stiu cum... atat am avut de zis.. e o simpla parere
 

DeletedUser2948

Guest
un exemplu,ce fel de persoana sunt,tinere?care-ti spune in fata ce vrea?sau..care nu e atat de disperat incat sa-i planga de mila unui joc,unui forum,unde unii isi traiesc viata..:tumble:

"Tinere", eu nu traiesc pe acest forum. Daca nu ti-ai dat seama posteze o data la cateva zile. Ca acum postez mai mult e alta treaba, mi-a atras cineva atentia asupra topicului.

Si pe mine ma doare exact undeva de ce spui tu in fata la cineva. Aici nu o spui in fata, o spui in spate, ca nu stam fata in fata sa-mi zici mie. Din spatele PC-ului multi se dau destepti. Si cum spuneam, tu faci parte din categoria care strica forumul. Have fun!
 

DeletedUser

Guest
"Tinere", eu nu traiesc pe acest forum. Daca nu ti-ai dat seama posteze o data la cateva zile. Ca acum postez mai mult e alta treaba, mi-a atras cineva atentia asupra topicului.

Si pe mine ma doare exact undeva de ce spui tu in fata la cineva. Aici nu o spui in fata, o spui in spate, ca nu stam fata in fata sa-mi zici mie. Din spatele PC-ului multi se dau destepti. Si cum spuneam, tu faci parte din categoria care strica forumul. Have fun!

hai sa aruncam cu argumente,hai sa fim duri:ras:...stric forumul,cu ce?voi luati mult prea in serios acest joc/forum,ati pus si suflet aici mai,copiilor :hmf:..acum ca vin altii,cu alte pareri,opinii,ca vin incepatori..sunt probleme..:tumble:
 

DeletedUser8304

Guest
Pe atunci nu stiam nimic despre joc(Lumea 4)...Doar la tutun credeam ca vanator de recompense chiar "vaneaza" recompense...Vroiam sa fiu un duelist de renume...Dar m-am plictisit si m-am lasat...

asa si eu, am inceput pe lumea 4, vroiam sa devin un duelist renumit. atunci mi se parea mai distractiv, ma duelam tot mai mult pana am ajuns pe a 2-a pagina la dueluri, dupa au aparut versiunile astea si... m-am lasat, acum mai intru sa ma pun la munca..
@Avada Kedavra cum sa nu-ti para rau cand un joc care te joci de aproape 3 ani se face varza ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2948

Guest
hai sa aruncam cu argumente,hai sa fim duri:ras:...stric forumul,cu ce?voi luati mult prea in serios acest joc/forum,ati pus si suflet aici mai,copiilor :hmf:..acum ca vin altii,cu alte pareri,opinii,ca vin incepatori..sunt probleme..:tumble:

=))) Bine mai, "batrane" - vorba vine batran, ca n-ai nici tu mai mult de 16 ani. Dar eu ma adaptez si iti fac jocul. Tu esti cel in varsta, iar eu sunt noob-ul. Ok, asa sa fie.

Uite, iti respect si parerea. Ai mare dreptate! Suntem niste incepatori, noob-i etc... Cum vrei tu sa ne zici, care isi petrec 24/24, uneori(in cele mai multe cazuri) chiar si noaptea, viata pe forum. Asta e, nu toti avem n-spe mii de prieteni cu care sa iesim in oras.
 

DeletedUser

Guest
=))) Bine mai, "batrane" - vorba vine batran, ca n-ai nici tu mai mult de 16 ani. Dar eu ma adaptez si iti fac jocul. Tu esti cel in varsta, iar eu sunt noob-ul. Ok, asa sa fie.

Uite, iti respect si parerea. Ai mare dreptate! Suntem niste incepatori, noob-i etc... Cum vrei tu sa ne zici, care isi petrec 24/24, uneori(in cele mai multe cazuri) chiar si noaptea, viata pe forum. Asta e, nu toti avem n-spe mii de prieteni cu care sa iesim in oras.

mare dreptate ai,acum,nu pleci?caci cred ca,te-ai saturat totusi..unii nu pot intelege ca e un joc,unde e normal sa-ti pierzi timpu,unde nu 'wow,se duce si jocul asta,crying.'..lasa-l,ca sigur o sa fie jucat,oricat de prost o sa va para voua :-j
 
Sus