Fratele lui Waupee

DeletedUser

Guest
Pro
Frumoasa formulare
Nota 9.9 daca pui si poze i-ti dau 10
 

DeletedUser

Guest
Contra,cine crezi ca sta pana la 1 noaptea sa faca o misiune?Pune-o pe la 7-8,dar nu la 1 noaptea.
Oricum e prea mult un cal cu viteza asa de mare.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Contra. :P

Deci setul de misiuni in proportie e gandit, nu zic ca nu.

Dar sunt cerinte prea mici. Termini prea repede tot setu de misiuni si primesti cam multe pentru el. L-ai pus sa fie de la level 35 si tu nu poti tine ursu si perna care le poti tine de la 45.

Si tre sa se faca si iteme noi pentru aceasta misiune deci si mai greu de facut posibila aceasta misiune.
 

DeletedUser

Guest
nu se mai accepta misiuni propuse de playeri dar astea par bune iti voi da un
PROntra
 

DeletedUser

Guest
Contra,cine crezi ca sta pana la 1 noaptea sa faca o misiune?Pune-o pe la 7-8,dar nu la 1 noaptea.
Oricum e prea mult un cal cu viteza asa de mare.

este de al ora 21:00 pana la ora 01:00 are timp sa faca misiunea orice player peste 7 ani:))
Eu sunt PRO 100% chiar ar fi bine sa apara si un cal nou si niste obiecte din setul de somnoros la misiuni dar totusi cer ca ora la care va aparea misiunea sa nu fie cea aleasa ca atunci deja se stie cum se va lua
@Left4Dead calul nu prea cred ca are viteza asa mare tu zici contra doar ca sa te bagi in seama
 

DeletedUser

Guest
Cine a zis ca nu se accepta misiuni noi? S-a zis doar ca nu se accepta misiuni noi FARA O ARGUMENTARE BUNA. Sincer, cred ca ai sarit un pic prea mult calul de la faza cu fantoma.

Sper ca nu sunt obligat sa zic pro sau contra? Stiti voi, mi-e sila :P

EDIT : Uite, ti-am facut si imagine la prima misiune, nu-i greu sa muncesti in firebug.

8xrozp.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Pro!Mi-ar placea mult, mai putin misiunea cu fantoma!
Contra!Nu se mai implementeaza misiuni!
 

DeletedUser6728

Guest
Nume: Fratele lui Waupee


Tinta: Adu-i lui Waupee un Colier de piatra , un talisamn si bioznul de lemn.
Necesar: 0/1 Talisman , 0/1 Colier de piatra , 1/1 Bizon de lemn
Recompensa: Vuvandrigu (Acesta e un animal de calarit nou cu 200% viteza si +2 putere)

Text de final: Priveste la cele 3 coliere! Cum se transforma! Iata-l! Vuvandrigu! E mult mai maestuos ca in legendele spuse de batranii tribului.
Si asta e ultima misiune.
_____________________________________
Vuvandrigu: Este un animal de calarit , dar acest animal nu este un cal ci un bizon magic foarte rapid. El poate fii gasit doar la aceasta misiune si costa 4000$ si il vinzi cu 2000$.
Bizonul de lemn: Un colier care arata la fel ca bizonul de metal numai ca nu luceste. Nu are nici un fel de atribut si nu poate fii vandut.

Avantaje: Un nou set de misiuni captivant si un nou animal de calarit.
Dezavantaje: Nu prea gasesc.

Pro , a fost greu sa faci asa cv
Numai chestia cu Vuvuzela (sau nush cum) e prea , mai bine iti da un mustang
Faza e ca nu se accepta misiuni noi de la playeri asa ca...
Eu sunt totusi PRO
 

DeletedUser

Guest
Cine a zis ca nu se accepta misiuni noi? S-a zis doar ca nu se accepta misiuni noi FARA O ARGUMENTARE BUNA. Sincer, cred ca ai sarit un pic prea mult calul de la faza cu fantoma.

Sper ca nu sunt obligat sa zic pro sau contra? Stiti voi, mi-e sila :P

EDIT : Uite, ti-am facut si imagine la prima misiune, nu-i greu sa muncesti in firebug.

8xrozp.jpg

Hai sa facem cate unu pana la final seesine...tu urmezi:D
wauppee.jpg
 

DeletedUser

Guest
PRO...imi place la nebunie!!!
Misiunea sa fie o misiune secrete in cazul in care nu se pot implementa noi misiuni...si sa inceapa ...spre exemplu cu o piele de bizon la produs....
 

DeletedUser

Guest
Hmm.. daca se scoate vuvuzela de la recompensa de la final as fi deacord :D
 

DeletedUser

Guest
Chiar te-ai gandit mult....
PRO

Doar acolo cu perna si ursuletul ... exagerat rau ... ar trebui sa alegi una dintre si sa fie secrete....
 

DeletedUser

Guest
pro dar pacat ca nu se va implementa deoarece nu se mai acespta propuneri de misiuni de la jucatori dar bv foarte frumos facut formidabil
 

DeletedUser

Guest
PRO!! Nu ar strica un set nou de misiuni! Sunt foarte bine gandite!

OFF: Nu mai spuneti ca nu se accepta seturi noi de misiuni!
Se accepta doar daca sunt bine gandite , fara sa dezechilibreze jocul!
 

DeletedUser

Guest
Si PRO si CONTRA.

90% PRO - pentru ca este incitant , cum ai spus si tu , un nou set de misiuni captivant si calul ala Vuvandrigu ar fi folositor.

10% CONTRA - nu se accepta set-uri de misiuni de la useri si este putin exagerata treaba cu duel cu fantoma , fantomele sunt ....cum sa zic .....instabile

Dar m-as bucura sa existe misiunea asta!

cand faci misiunea pt talisman impotriva fantomelor tre sa faci duel cu fantoma lui mike..

PRo
 

DeletedUser

Guest
Pro, cu conditia sa fie doar un obiect din setul de somnoros, nu doua, ca e prea usor.
Daca faci si poze, PERFECT! ;)
 
Sus