Golden Colt & Golden Saber

  • Autor subiect DeletedUser11192
  • Data de început

DeletedUser11192

Guest
Cauta alt undeva!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13008

Guest
Mersi!.... acu stiu ca e si o sabie :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Wish,daca vrei pot sa il traduc frumos,si cu poze...
 

DeletedUser11192

Guest
Cei care joaca pe beta stiu de azi-dimineata.

@Zeus:Inca nu se stie nimic de pusca.

Da de dimineata stiu si eu.. defapt EU stiam de joi. Dar nimeni nu ma crezut cand le-am zis ca munca e Iron Mining si ca nu e nevoie de nimic.. prostii au incercat indreapta malurile raului in loc sa se duca 2 ore la minerit de fier :|.

Jack dar ce iti trebuie tradus? Ai poze.. si e suficient. Ce scrie acolo e irelevant.. dar hai ca am sa fac in romana asa de dragul vostru.
 

DeletedUser

Guest
Nu,ziceam ca daca vrei il pot traduce eu frumos,nu toti se descurca cu engleza
 

DeletedUser

Guest
Da de dimineata stiu si eu.. defapt EU stiam de joi. Dar nimeni nu ma crezut cand le-am zis ca munca e Iron Mining si ca nu e nevoie de nimic.. prostii au incercat indreapta malurile raului in loc sa se duca 2 ore la minerit de fier :|.

Jack dar ce iti trebuie tradus? Ai poze.. si e suficient. Ce scrie acolo e irelevant.. dar hai ca am sa fac in romana asa de dragul vostru.

Nici nu ma gandeam la altceva :P.Acum dute si da-le peste cap cu posturile tale :P.
 

DeletedUser

Guest
acelasi damage ca si golden colt 101-149. indemanarile nu le stiu.
 

DeletedUser

Guest
sa ramana topicul asta deschis... sa ne putem intoarce pt fiecare pas
 

DeletedUser

Guest
Nu mai gasesc odata lopata aia apoi sa fac indreapta malurile raului.........de ieri am facut in continuu sapator de morminte sau sistem de irigatii
 

DeletedUser

Guest
Wish esti praf ca le-ai zis.... asa o sa ne umplem de Colturi & Sabii in mai putin de o saptamana. O sa strice tot farmecul jocului. Le-a luat peste o luna sa gaseasca solutia la pistol si acum le-a luat 3-4 zile sa gaseasca solutia pt. sabie ...
 

DeletedUser

Guest
e nasol sa vezi arme de acelasi nivel al damage-ului cu wyatt earp colt buntline de nivel 70 si asa de usor de gasit:(
 

DeletedUser

Guest
e nasol sa vezi arme de acelasi nivel al damage-ului cu wyatt earp colt buntline de nivel 70 si asa de usor de gasit:(
usor de gasit ha ? de asta eu lucrez de o saptamana si ceva cu motivatia 0 la transoprta munitia + ca wyat earps colt buntline are bonusuri mai faine
 

DeletedUser11192

Guest
Wish esti praf ca le-ai zis.... asa o sa ne umplem de Colturi & Sabii in mai putin de o saptamana. O sa strice tot farmecul jocului. Le-a luat peste o luna sa gaseasca solutia la pistol si acum le-a luat 3-4 zile sa gaseasca solutia pt. sabie ...

Ce tare esti tu. Tu ca si multi altii ati stat la pomana ca cineva sa va gaseasca raspunsul. Daca nu v-ar fi zis nimeni cum se descopera aceste obiecte ati fi zis "ce distrusi.. ce zgarciti.. nu vor sa ne zica". Dar cum voi ati aflat deja credeti ca NUMAI voi trebuie sa stiti. Nu mi se pare fair! Cei ce stiau pana acum NU au contribuit la gasirea ei, deci nu isi permit sa comenteze, bine?! GURA MICA BAI! De ce sunteti zgarciti si numai voi vreti sa aveti aceste obiecte? Oricum nu e asa usor sa faci rost de ele. Cel putin la golden colt daca ar sti lumea cat ai de dat reskill si cati bani scoti din buzunar nu ar mai face-o nimeni. Dar ii las sa se apuce sa vada unde or sa ajunga. Si pana la urma ce te doare capul daca ai sa vezi 5 golden colturi? Si tu o sa ai unul si veti fi egali. Oricum nu o sa vezi asa multe.. putine arme de astea o sa vezi pentru ca e greu sa le ei!
 
Sus