Golden Colt & Golden Saber

  • Autor subiect DeletedUser11192
  • Data de început

DeletedUser13061

Guest
e un haos total aici..

poate sa explice careva pe intelesul tuturor care sunt pasii pt sabia de aur...cu toate detaliile va rog?
 

DeletedUser

Guest
poate sa explice careva pe intelesul tuturor care sunt pasii pt sabia de aur...cu toate detaliile va rog?

Golden sabre: o are mikey1993
Echipat cu cazma - Indreapta malurile raului ---> Un metal murdar si curbat
Apoi la Poiana cu 100 vigoare si un ciocan ---> Un metal murdar
Apoi la Sarlatan cu Acidul coroziv si cu metalul murdar - Eviscerat,sabie de aur
Apoi la Cariera de granit echipat cu Eviscerat,sabie de aur - Lama aur ascutita
Apoi la Minerit de Fier echipat cu Lama aur ascutita si 6 carbuni la inventar si primiti Sabie de Aur(101-149 dmg 4 tintire si 8 vigoare)
 

DeletedUser

Guest
Salut tuturor!
Am cateva nelamuriri daca ma poate ajuta cineva:

1. Pot obtine ambele arme de aur, sabia si colt-ul? Deoarece nu reusesc sa gasesc "Un bulgare neobisnuit".

2. Am in inventar "Bucata de metal murdara si indoita". Am echipat un "Ciocan". Am fix 100 de puncte pe vigoare (cu ajutorul unui borcan de gem, +15 pe vigoare). Am nivelul 60. Cu toate acestea nu reusesc sa accesez misiunea "Un loc linistit sa bati cu ciocanul" de unde pot obtine "O bucata de metal murdara" . Are cineva idee de ce?

Merci.
 

DeletedUser

Guest
Salut tuturor!
Am cateva nelamuriri daca ma poate ajuta cineva:

1. Pot obtine ambele arme de aur, sabia si colt-ul? Deoarece nu reusesc sa gasesc "Un bulgare neobisnuit".

2. Am in inventar "Bucata de metal murdara si indoita". Am echipat un "Ciocan". Am fix 100 de puncte pe vigoare (cu ajutorul unui borcan de gem, +15 pe vigoare). Am nivelul 60. Cu toate acestea nu reusesc sa accesez misiunea "Un loc linistit sa bati cu ciocanul" de unde pot obtine "O bucata de metal murdara" . Are cineva idee de ce?

Merci.

1.da. mai cauta bulgarele sau cumpara-l de la piata
2.trebuie sa mergi la poiana
 

DeletedUser

Guest
1.da. mai cauta bulgarele sau cumpara-l de la piata
2.trebuie sa mergi la poiana

1. ok
2. eram la poiana si nu am gasit misiunea. se poate sa fie vreun bug si sa nu mearga din cauza ca am folosit borcan-ul de gem sau nu am nivel suficient?
 

DeletedUser

Guest
pardon, nu gem, am folosit "Fasole cu costita" care imi da +15 Vigoare.
 
Sus