Golden Colt & Golden Saber

  • Autor subiect DeletedUser11192
  • Data de început

DeletedUser10607

Guest
Transportă muniţia
Motivaţie
16%
Durată 2 ore
Salariu $ 35
Puncte de experienţă 4 Puncte de experienţă
Noroc
Colt de aur
Flinta lui Drake
Dinamită

nice :D
 

DeletedUser13517

Guest
Si colt de aur,dar si fliinta.Dar ai vrea sa ne arati un print cu raportul?
 

DeletedUser

Guest
Cine mai are link-ul cu Golden Sabre? Eu l-am sters din greseala de la Bookmark...
 

DeletedUser

Guest
insfarsit mi-a picat si mie bulgarele neobisnuit!!:)))
Acum trebuie la pescar sau pescuieste?
 

DeletedUser10607

Guest
Si colt de aur,dar si fliinta.Dar ai vrea sa ne arati un print cu raportul?

Nu eu am gasit..un bun prieten :

coltflinta.jpg
 

DeletedUser

Guest
Nu eu am gasit..un bun prieten :

coltflinta.jpg
ala deja este fake sau un print facut pe beta altfel nu imi pot explica dar cel mai simplu cred ca este o facatorie. coltul de aur pica doar muncind intro anumita ordine cu obiecte diferite nu veni sa ne dai noua prosteala dinasta.
 

DeletedUser13138

Guest
ala deja este fake sau un print facut pe beta altfel nu imi pot explica dar cel mai simplu cred ca este o facatorie. coltul de aur pica doar muncind intro anumita ordine cu obiecte diferite nu veni sa ne dai noua prosteala dinasta.

1)cumpara-ti un M1A4
2)punei un incarcator plin
3)indreapta-l spre tampla
4)apasa tragaciul
5)e Adevarat!
 

DeletedUser9782

Guest
golden colt si golden saber fac parte dintrun set nu??atunci ca sa ai tot setu cum poti sati pui si sabia dar si coltul in acelasi tim-:confused::confused:
 

DeletedUser

Guest
ala deja este fake sau un print facut pe beta altfel nu imi pot explica dar cel mai simplu cred ca este o facatorie. coltul de aur pica doar muncind intro anumita ordine cu obiecte diferite nu veni sa ne dai noua prosteala dinasta.

mama..ne-ai spart...
 

DeletedUser4014

Guest
ala deja este fake sau un print facut pe beta altfel nu imi pot explica dar cel mai simplu cred ca este o facatorie. coltul de aur pica doar muncind intro anumita ordine cu obiecte diferite nu veni sa ne dai noua prosteala dinasta.

daca joci the west,urmeaza urmatorii pasi: setari -> cont -> stergere cont -> introduci parola -> apesi butonul "OK"
BAFTA!
 

DeletedUser

Guest
am citit tot ce s-a scris aici nu pentru a afla pasii ce trebuie facuti pentru a obtine sabia,pistolul si pusca de aur ,asta stiam deja. pur si simplu am vrut sa ma amuz putin de comentariile facute pe marginea subiectului.puteam baga mana-n foc ca la asa subiect vor fi si comentarii pe masura si vad ca am avut dreptate.
acu sa-mi dau si eu cu parerea ca prostu-n mijlocul targului.
1.WishMast3r respectele mele sincere nu pentru ca ai dezvaluit marile secrete (desi meriti tot respectul si pentru asta) ci mai ales pentru ca facand ce ai facut ai dat dovada de o trasatura de caracter deosebita:esti altruist asta e ceva cu adevarat rar. pacat ca egoistii care te-au apostrofat la greu nu sunt capabili sa priceapa lectia pe care le-ai dat-o dar consoleaza-te cu ideea ca nu poti cere omului ce nu are.
2. sabia de aur am luat-o destul de usor pe L3;L4;L5 unde practic sunt duelist cu arma alba setul de sarlatan si cateva puncte(destul de putine) mutate la aspect m-au ajutat sa rezolv munca la sarlatan .
cu pistolul de aur pe lumile unde sunt duelist pe arma de foc se schimba kalimera aici cand am ajuns sa fac foreaza dupa titei am vazut ca avand setul de mexican(+70 pdm la foreaza dupa titei) tot mai am nevoie de 150 pdm sa fac munca ;dupa un mic calcul am realizat cat ma costa sa mut puncte sa fac munca si apoi sa le pun la loc ("m-am indragostit" de combinatia pe care o am si nu vreau sa o pierd) undeva aproape de 200.000 $.pepite nu cumpar pentru ca nu-mi permit.
asa ca cei care se tem ca va fi o inflatie de arme de aur pot sta linistiti nu sunt multi nebuni ca mine sa investeasca o gramada de timp sa faca o gramada de $ pentru reskill .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
golden colt si golden saber fac parte dintrun set nu??atunci ca sa ai tot setu cum poti sati pui si sabia dar si coltul in acelasi tim-:confused::confused:

nu poti sa le pui
cei care sunt pe arma de foc nu ii va ajuta arma alba si reciproc asa ca s-au facut 2 arme
deci setul de aur pana in prezent este format din 2 iteme:)
 

DeletedUser11192

Guest
golden colt si golden saber fac parte dintrun set nu??atunci ca sa ai tot setu cum poti sati pui si sabia dar si coltul in acelasi tim-:confused::confused:

In primul rand, Golden Colt, Golden Saber dar si Golden Rifle fac parte toate 3 din acelasi set. Nu le poti purta pe toate 3 odata, ci doar A+C sau B+C. E bine gandit asa, deoarece in loc sa faca 2 seturi(Golden Saber, Golden Rifle/Golden Colt, Golden Rifle) le-au pus toate 3 intr-un singur set si in functie de ce ai (Colt,Saber) vei forma setul. Priviti acest set ca unul format din 2 seturi de obiecte :P. Sper ca ati inteles.
 

DeletedUser

Guest
Aveti mila de un om sarman si spuneti-mi si mie unde e "Poaina"?:confused:
 
Sus