Golden Colt & Golden Saber

  • Autor subiect DeletedUser11192
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Eu daca scot 50 pct din comert sa le bag in vigoare sau ind. motrica trebuie sa dau 14.750. In cat timp va ajunge pct.-ul de indemanare la 50 $ din nou ?
 

DeletedUser

Guest
O sa ai ceva de asteptat pina ce vor reveni "scorurile" la atribut si indemanare.
Am facut eu reskil ca sa iau sabia si pistolul pe L2 (le si am deja pe amandoua :) ) dar ma costat cam 150K reskilu' si acum am 2800 atributul si 900 indemanarea.
Asta inseamna ca sa astept pina la anu' ca sa imi revina la sume rezonabile......
 

DeletedUser11192

Guest
Pop-Ady daca e vorba de 100 vigoare pentru pasul 2 atunci da... atat trebuie. In schimb ca sa o gasesti la Minerit de fier nu ai nevoie de 100 vigoare.. nu ai nevoie de nimic 100 ci doar de noroc.
 

DeletedUser

Guest
Si apropos de sabie.
Exista un nivel minim care conditioneaza pasii questului?
Am bagat la sarlatan peste 200 de ore aproape continuu in bucati de o ora si nu am putut spala mizeria de lama.
asta pe un caracter de nivel 57.
Pe alte doua caractere 72 si 73, am curatat la acelasi pas cu sarlatanul, in 3-4 ore (tot cu "portii" de o ora).
Deja tind sa cred ca nivelul 57 nu poate realiza sarcina.
Ar fi interesant la ce nivel minim au realizat alti jucatori questul.
Ori poate este pur ghinion la mine?
 

DeletedUser10521

Guest
Nu trebuie ma sa aveti 200 pdm la nici o munca. Eu in 3 zile cu un reskill de 6k am luat toate obiectele ro7(astazi luai si sabia). La Sarlatan am vreo 15 pdm, si am gasit lama aia imediat. Doar ca trebuie sa aveti echipate si acidul coroziv si fierul(cand munciti la sarlatan). In rest... noroc va trebuie! Sabia o gasii din primele 2 ore la mina de fier. Inseamna ca avusai ceva noroc:D
sssnx.png
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4014

Guest
nu as spune ca ai muncit ca idiotu'... doar ca ai muncit degeaba! :)
 

DeletedUser

Guest
pt munca sarlatan te ajuta setul sarlatan si elixir se gaseste la piata
 

DeletedUser10521

Guest
Cand munciti la sarlatan TREBUIE sa aveti sabia murdara echipata(ca produs) si acidul coroziv(ca arma). Si cand munciti la mina de fier TREBUIE sa aveti 6 carbuni in inventar si lama ehcipata(tot ca produs).
 
Sus