indeminari arme de batalie

Doriti implementarea acestei propuneri?

  • DA (PRO)

    Voturi: 164 92,1%
  • NU (CONTRA)

    Voturi: 14 7,9%

  • Total votanți
    178
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
PRO! in sfarsit o idee excelenta.cateva puncte in plus o sa ajute.
 

DeletedUser

Guest
sunt pro si eu...si as adauga ca are fi bine sa se adauge arme de batalie la diferite seturi de exemplu arc la setul de indian...
 

DeletedUser

Guest
pro ,ar fi util tuturor,dar fiecare tip de arma sa dea anumite indemanari

PS:in sfarsit lord ion mai publica si el ceva in loc sa spuna CONTRA
 

DeletedUser

Guest
PRO s-a gandit foarte bine si near ajuta in joc avand in vedere cat de scumpe sunt si asa toti jucatorii indiferent de clasa de caracter ar cumpara si daca mai punem la socoteala ca toti care au postat au raspuns cu PRO(sau aproape toti)aceasta idee ar trebui aplicata
 

DeletedUser5722

Guest
pro,dar indemanarile sa te ajute la luptele pentru fort
 

DeletedUser1719

Guest
pro ar fi niste puncte in plus nu multe foarte buna ideia <3W
 

DeletedUser

Guest
PRO, foarte bine gandita bravo, ar avantaja mult la fort, :)
 

DeletedUser

Guest
Pro- ar avantaja duelurile, bat. pt forturi, cei axati pe puncte de indemanare la diferite munci
 

DeletedUser

Guest
Pro, este o idee grozava.

4. Nu se vor accepta posturi de genul: "e buna sugestia" "nu e buna sugestia" ..etc. Daca aveti o parere despre sugestia in cauza trebuie sa va prezentati argumentele.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
proo<3W<3W

4. Nu se vor accepta posturi de genul: "e buna sugestia" "nu e buna sugestia" ..etc. Daca aveti o parere despre sugestia in cauza trebuie sa va prezentati argumentele.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
proooo :D :D :D interesanta idee ... ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
pro..si daca tot se vorbeste de arma si dueluri ar mai fi o idee,,:
Un duel sa fie asa:exemplu
Mergi in oras la adversar si cand dai duel s-a si terminat duel
asa jucatori vor fi mai linistiti ca pun 2 dueluri si trebuie sa intre peste 30 min sa puna 8 ore la hote
Sau
clasament click pe jucator >duel>raport >si vezi daca lai batut sau nu
Ideea este ca duel sa se desfasoare direct fara alea 10 minute <3W
 

DeletedUser

Guest
pro..si daca tot se vorbeste de arma si dueluri ar mai fi o idee,,:
Un duel sa fie asa:exemplu
Mergi in oras la adversar si cand dai duel s-a si terminat duel
asa jucatori vor fi mai linistiti ca pun 2 dueluri si trebuie sa intre peste 30 min sa puna 8 ore la hote
Sau
clasament click pe jucator >duel>raport >si vezi daca lai batut sau nu
Ideea este ca duel sa se desfasoare direct fara alea 10 minute <3W

Prosta ideea!!
10 minute alea sunt pentru a avea timp sa te refugiezi intr-un oras daca iti vezi dusmanul in oras la tine..vrand sa te dueleze..Punem un exemplu..:
Tu muncesti bine mersi..ai vreo 1000$ la tine si vine unul si te dueleaza..pierzi duelul ba chiar si lesini...:|:|..Mai ganditi putin inainte sa postati..;)
 

DeletedUser

Guest
Prosta ideea!!
10 minute alea sunt pentru a avea timp sa te refugiezi intr-un oras daca iti vezi dusmanul in oras la tine..vrand sa te dueleze..Punem un exemplu..:
Tu muncesti bine mersi..ai vreo 1000$ la tine si vine unul si te dueleaza..pierzi duelul ba chiar si lesini...:|:|..Mai ganditi putin inainte sa postati..;)

Doar am zis ,,, e o idee intradevar aici ai dreptate
 

DeletedUser

Guest
Mi se pare ciudat cum toata lumea spune PRO desi la alte idei erau posturi de gen "avem destule bonusuri"...Ma rog,am citit doar primele 3-4 pagini...si pentru ca m-ai rugat sa-mi dau cu parerea o voi face...
In multe topicuri chiar si eu am fost contra,dar acolo se propunea imbunatatirea produselor,si oricum albertus a zis odata daca-mi aduc bine aminte ca deocamdata avem destule bonusuri...dar,nah,zic si eu ca ceva mai mult n-are ce strica...:)doar sa nu se exagereze,sa fie cam ca si la armele de duel
Plus ca pe langa ideile absolut...cum sa zic..."irationale" din Roadmap aceasta idee ar putea da o impresie buna...PRO:confused:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus