indeminari arme de batalie

Doriti implementarea acestei propuneri?

  • DA (PRO)

    Voturi: 164 92,1%
  • NU (CONTRA)

    Voturi: 14 7,9%

  • Total votanți
    178
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser1719

Guest
pro niciodata nu sunt destule bonusuri :D ar ajuta foarte mult <3W
 

DeletedUser6748

Guest
Eu zic ca sunt destule avantaje la bataliile pentru fort. Adica aparatorii au cladirile, atacatorii su un avantaj ca pot fi mi multi decat aparatorii, iar armele au damage destul de mare. Contra
 

DeletedUser

Guest
Ar fi bine ca armele de batalie sa aiba bonusuri...deoarece ajuta cu ceva acolo pe fiecare jucator

In concluzie:PRO

Apropo ...cand puneti bonus , sa puneti pe ursulet de plus vreo 3 Dexteritate si 15 Impuscare :D (Glumesc)
 

DeletedUser1686

Guest
PRO
Nu exista motiv ca sa nu se implementeze. Nu are cum sa dezechilibreze jocul.
 

DeletedUser

Guest
PRO ideea est foarte buna. .... si vorba aia in totdeauna sunt bine venite niste bonusuri
 

DeletedUser

Guest
...

Pro.............

4. Nu se vor accepta posturi de genul: "e buna sugestia" "nu e buna sugestia" ..etc. Daca aveti o parere despre sugestia in cauza trebuie sa va prezentati argumentele.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Pro-daca armele de duel au bonusuri ar fi bine si armele de batalie. Iar un bonus(cat este el de mic) este bun.
 

DeletedUser10752

Guest
Pro,o idee foarte foarte buna,si eu m-am gandit demult la ideea asta<3W

4. Nu se vor accepta posturi de genul: "e buna sugestia" "nu e buna sugestia" ..etc. Daca aveti o parere despre sugestia in cauza trebuie sa va prezentati argumentele.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3868

Guest
Pro,eu zic ca bonusurile nu sunt mari.Ar fii normal ca aceste arme sa aibe si ele niste bonusuri la fel ca armele normale.
 

DeletedUser

Guest
Pro! Merita :) e un ajutor si pentru playerii mici,dar si pentru cei mai mari :D
 

DeletedUser

Guest
Pro, de ce nu ? un pic de ajutor nu strica deloc , iar cei care nu sunt bazati pe luptele de fort vor avea putin ajutor , Merita implementata !
 

DeletedUser8346

Guest
Nu am vazut nici un CONTRA pana acuma, deci si eu sunt PENTRU. Foarte buna ideea.
 

DeletedUser

Guest
pro

Vom avea mai multe avantaje pentru munci(nu chiar mai multe dar cat de cat avem)

4. Nu se vor accepta posturi de genul: "e buna sugestia" "nu e buna sugestia" ..etc. Daca aveti o parere despre sugestia in cauza trebuie sa va prezentati argumentele.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6863

Guest
PRO si din partea mea.
Nu vad de ce sa nu aiba si armele astea bonusuri... la fel cum au si celelalte, de duel. Tot fara prea multa logica... dar au.
In plus, ar avantaja si jocul(economia, cum ziceam acum un an) prin faptul ca jucatorii ar fi interesati sa achizitioneze si sa pastreze mai mult de o arma, see?
 

DeletedUser

Guest
Nu inteleg de ce va mai bateti capul cu ideea asta, sau va place sa ziceti "pro , pro , pro" .Voi nu vedeti ca nu ne baga nimeni in seama???

Si ca sa nu fi OFF si sa iau un warn pe nedrept

Avantajeaza jucotrii mici si luptatorii la fort , mai mult ajutor la munci - Pro
 

lord ion

West Marshal
Nu inteleg de ce va mai bateti capul cu ideea asta, sau va place sa ziceti "pro , pro , pro" .Voi nu vedeti ca nu ne baga nimeni in seama???
e bine sa insistam citeodata la o propunere buna... cu PRO si CONTRA, pentru ca asa se naste ceva constructiv...
nu ca asta e mea...
dar uite ce scrie onorabilul nostru admin MihaiGavrilescu in Despre propuneri.:
si citez:
"In aceste conditii primul filtru dupa postarea initiala a propunerii sunt jucatorii, acestia alegand intre a accepta ideea ca fiind buna sau mai putin buna. Odata ce un astfel de topic a adunat un anumit nr. de pareri PRO/CONTRA (din ratiuni pe care le intelegeti si singuri nu va vom preciza acest numar pt. a nu influenta procesul de formare a opiniilor), intervenim noi si studiem cu atentie propunerea. Daca majoritatea membrilor echipei The West Romania decide ca este o propunere de inaintat catre InnoGames, asa se va face, dupa traducerea ei in engleza."
nu e bine sa dam uitarii ceea ce credem ca e intr-adevar util si bun
asa cum s-a dat uitarii o propunere a colegului PWG, foarte buna, dupa parerea mea, in contextul implementarii din roadmap a inventarului limitat: Arme si imbracaminte stivuibile
sper sa nu fi gresit cu ceva ca am facut reclama unui alt topic in topicul meu
daca da, imi asum greseala si pedeapsa...
multumesc pentru intelegere
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus