Interviuri cu jucatorii The West

  • Autor subiect DeletedUser12000
  • Data de început

DeletedUser

Guest
deci i propun pe :
1) Fostii Adminii - chiar as vrea un interviu cu ei :D
2)Destroy-your-enemy - jucatorul ce a reusit sa motiveze o intreaga alianta sa treaca pe viata
3)Nahara - Sa ne povesteasca cum e sa discute cu atatia tigniti si sa ne spuna despre munca ei , de moderatoare
4)Chiar eu - sa va invat ce inseamna un duel ;) ... si un joc 4 FAN :)
 

DeletedUser10607

Guest
As vrea sa vad interviuri cu jucatorii de top..din lumi diferite..:)
 

DeletedUser

Guest
As fi vrut unul cu legenda lumii 3 dupa parerea mea ; onlk.. El e un erou care a condus o intreaga alianta spre victorie...si fiecare infrangere era razbunata..Pacat s conspirat prea mult impotriva lui si a fost banat iar apoi din cauza unor certuri sa lasat de joc.

Si daca se poate pe lumea 3 si un interviu comunistului de iROc :)) sau alt comunist : stereo15
 

DeletedUser

Guest
As fi vrut unul cu legenda lumii 3 dupa parerea mea ; onlk.. El e un erou care a condus o intreaga alianta spre victorie...si fiecare infrangere era razbunata..Pacat s conspirat prea mult impotriva lui si a fost banat iar apoi din cauza unor certuri sa lasat de joc.

Si daca se poate pe lumea 3 si un interviu comunistului de iROc :)) sau alt comunist : stereo15

+1 pentru onlk

cat despre Iroc...el nu mai joaca...a zis ca a dat sa stearga contul...a si depus bani in banca orasului sau...

pe lumea 3 mai merita un interviu childofdunes si Dodi1108
 

DeletedUser9380

Guest
Poate un interviu cu nişte administratori sau persoane cunoscute pe forum ar fi interesant.
 

DeletedUser6410

Guest
Ar fi interesat un interviu cu 0merta fostul moderator de pe foum daca il mai tineti minte ;))
 

DeletedUser

Guest
Pătrat, leviathan8, Atticus, poate chiar Wishmast3r.Iar din admini, li s-ar putea lua un interviu lui Just4fun, Nahara, PWG, Elmer Fudd şi poate chiar lui Sp1tfire. Ar fi interesante mai multe interviuri.

mai uitat pe mine ;) .
Interviul cu sp1t ar fi tare..dar ar trebuii puser niste intrebari asa mai ....nustiu...nu dealea de genul : ceti palce la the west , de cand joci pe ce lumi joci...
 
Sus