Interviuri cu jucatorii The West

  • Autor subiect DeletedUser12000
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Un intterviu cu Vycky de pe l1 ar fi interesant ;)

Vycky numai joaca the-west...s-a lasat nici macar numai joaca din cate stiu s-a lasat...la luat aurasz. Dar daca vreti puteti oricand sa-mi luati mie interviu ca's dispus oricand:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
d98,joc de 1 an ,am jucat pe toate lumile,dar joc momentan doar pe lumea8 si delaware

Dah, dar inainte ai scris ca joci de 6 luni. ;\
Topicu' asta e populat de oameni care se cred asa de speciali incat sa li se ia un interviu, dar nici Catiţa Crompii' nu a auzit de ei. Si acum sa nu imi veniti cu "eram sarcastic", ca nu va merge.
ON: Interviu chiar nu merita nimeni, deoarece nu stiu ce e asa special ca nea Ivan a facut lvl 2 in mai putin de 1 minut, si nici nu ma intereseaza sa aflu "chestii absolut picante" despre viata lui extraordinara. Ofc, asta e parerea mea si se vor gasi cativa care sa comenteze, ca in orice alt topic. Nahara, nu ai specificat ca trebuie sa spunem neaparat un jucator, ci sa discutam despre jucatorii care ar merita propusi, la care eu am zis mai inflorit "niciunul", deci ma indoiesc ca as merita warn.
 

DeletedUser4939

Guest
mie pe ro1,ro4.. joc de vreo 3 ani.
la ubuletu ca e pe locul 1 pe ro4 :)
 

DeletedUser12000

Guest
Dah, dar inainte ai scris ca joci de 6 luni. ;\
Topicu' asta e populat de oameni care se cred asa de speciali incat sa li se ia un interviu, dar nici Catiţa Crompii' nu a auzit de ei. Si acum sa nu imi veniti cu "eram sarcastic", ca nu va merge.
ON: Interviu chiar nu merita nimeni, deoarece nu stiu ce e asa special ca nea Ivan a facut lvl 2 in mai putin de 1 minut, si nici nu ma intereseaza sa aflu "chestii absolut picante" despre viata lui extraordinara. Ofc, asta e parerea mea si se vor gasi cativa care sa comenteze, ca in orice alt topic. Nahara, nu ai specificat ca trebuie sa spunem neaparat un jucator, ci sa discutam despre jucatorii care ar merita propusi, la care eu am zis mai inflorit "niciunul", deci ma indoiesc ca as merita warn.


Daca pentru tine nu sunt interesante aceste interviuri, asta nu inseamna ca nimeni nu merita acel interviu.
Am reusit sa finalizez cateva interviuri, cel mai probabil vor fi publicate pana la sfarsitul saptamanii , dar nu promit nimic.
@bowwow, nu ne intereseaza de cate ori ai fost banat, deocamdata nu iti voi lua interviu, am alte optiuni mult mai interesante ;)
 

DeletedUser5540

Guest
Daca pentru tine nu sunt interesante aceste interviuri, asta nu inseamna ca nimeni nu merita acel interviu.
Am reusit sa finalizez cateva interviuri, cel mai probabil vor fi publicate pana la sfarsitul saptamanii , dar nu promit nimic.
@bowwow, nu ne intereseaza de cate ori ai fost banat, deocamdata nu iti voi lua interviu, am alte optiuni mult mai interesante ;)

nahara cand facem un interviu privat?;)
 

DeletedUser5629

Guest
De cand sunt pe forum....( 2 ani)

Am fost banat de 2 ori..
Eu cand am inceput sa postez pe forum, am incercat f mult sa nu iau avertisment, nici nu am postat bine ca am si luat avertisment :))
Oricum in joc am luat de ceva ori ban dar numai ca ma raportau colegii mei de clasa...
SCUZE PENTRU "DOUBLE POSTING"
 
Sus