Intrebare Eveniment Paste

  • Autor subiect DeletedUser25738
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser20819

Guest
A zis cineva, ca daca dai un duel, inchizi fereastra cu tombola, si dai din nou dupa ce o redeschizi, merge mai bine...la mine a mers :d
 

DeletedUser25738

Guest
nu e adevarat...eu am incercat si am pierdut... banuiesc ca e dupa noroc...si dupa cum ai puse pct....
 

DeletedUser22039

Guest
A zis cineva, ca daca dai un duel, inchizi fereastra cu tombola, si dai din nou dupa ce o redeschizi, merge mai bine...la mine a mers :d

Sasuke a zis :cooln: :razz:
@pradalian , da , tine si de noroc mai ales ca duelul e random , da mie chiar imi merge bine , adica de la 1200 si daune cat ii dau intr-un duel ajung dupa cateva la daune de 200 , dupa inchid fereastra si dau din nou , si il bat la daunele de 600-1200 ... , poate fii si o superstitie de a mea .. ma rog :d
 

DeletedUser25738

Guest
eu am vazut altceva, la 10dueluri mai dau unul cu pepite, si merge bine dupa..... am vazut ca scade dmg dupa cateva dueluri, dar i.am dat si 1200dmg si el mi.a dat 1340dmg..... banuiesc ca e ceva random....
 

DeletedUser22039

Guest
eu am vazut altceva, la 10dueluri mai dau unul cu pepite, si merge bine dupa..... am vazut ca scade dmg dupa cateva dueluri, dar i.am dat si 1200dmg si el mi.a dat 1340dmg..... banuiesc ca e ceva random....

Pai duelul in general este si random .. :P<3W
 

DeletedUser

Guest
Incearca sa pui tinta pe miini iar ferirea aplecare la toata, o sa ai sansa mai mare sa castigi :ras:
 

DeletedUser

Guest
Hristos a inviat
Am si eu o intrebare, am ajuns la setul de paste la topor, dar se tot reseteaza la 40 de runde, am citit ceva acolo ca se reseteaza cand pierd un duel...si stiu ca am pierdut un duel si nu avut oua sau pepite sa mituiesc...asta sa fie cauza? nu sa mai intamplat pana acum, ms
 

DeletedUser12588

Guest
Hristos a inviat
Am si eu o intrebare, am ajuns la setul de paste la topor, dar se tot reseteaza la 40 de runde, am citit ceva acolo ca se reseteaza cand pierd un duel...si stiu ca am pierdut un duel si nu avut oua sau pepite sa mituiesc...asta sa fie cauza? nu sa mai intamplat pana acum, ms

Da! Daca pierzi incepi de la 0 cu siru', dar obiectele raman in inventar.
 

DeletedUser

Guest
am inteles tactica. dativa jos hainele si puneti doar o arma de duel . pe colorado sunt full hp si fara haine am doar coltu personal, am cistigat de 14 ori si nu am folosit niciodata oua
 

DeletedUser12588

Guest
am inteles tactica. dativa jos hainele si puneti doar o arma de duel . pe colorado sunt full hp si fara haine am doar coltu personal, am cistigat de 14 ori si nu am folosit niciodata oua

Asta ziceam si eu cateva pagini in urma. :)
 

DeletedUser22039

Guest
am inteles tactica. dativa jos hainele si puneti doar o arma de duel . pe colorado sunt full hp si fara haine am doar coltu personal, am cistigat de 14 ori si nu am folosit niciodata oua

Pai da tu full hp , dar eu cred ca mai sunt probleme si fara haine pentru duelisti , pentru ca se zice ca au aceleasi indemanari ca tine , e imposibil sa nu ai de exemplu 250 ferire fara bonus si sa fii duelist .
Edit: Si fara haine , de abea i-am dat 2 hituri si el 1 .. ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
o intrebare ca tot nu am inteles sunt duelist de nivelul 17 si nu inteleg faza fara arme, este bine sa le dau jos sau nu cand ma bat cu banditii?

app voi cate oua aveti ? :D

(dati show ca sa vedeti cate oua am)
show :ras:
 

DeletedUser22039

Guest
o intrebare ca tot nu am inteles sunt duelist de nivelul 17 si nu inteleg faza fara arme, este bine sa le dau jos sau nu cand ma bat cu banditii?

app voi cate oua aveti ? :D

(dati show ca sa vedeti cate oua am)
show :ras:

Nu armele sa le dai jos =))) , hainele .
 

DeletedUser24094

Guest
Npc-ul are exact indemanarile tale, cu tot ce faci din haine.

Are doar arma diferita, in rest are aceleasi indemanari.

Daca tu ai 5 puncte pe tintire, si primesti 5 tintire din bonus, ai 10 tintire, asta inseamna ca si npc-ul are 10 tintire.

Deci cred ca te ajuta mai mult niste haine cu aspect doar cu aspect. Decat daca iti dai toata hainele jos defapt nu cred sunt sigur.
 

DeletedUser25424

Guest
Npc-ul are exact indemanarile tale, cu tot ce faci din haine.

Are doar arma diferita, in rest are aceleasi indemanari.

Daca tu ai 5 puncte pe tintire, si primesti 5 tintire din bonus, ai 10 tintire, asta inseamna ca si npc-ul are 10 tintire.

Deci cred ca te ajuta mai mult niste haine cu aspect doar cu aspect. Decat daca iti dai toata hainele jos defapt nu cred sunt sigur.



Am testat si fara haine si cu haine de aspect si pot zice ca este mult mai bine cu haine de aspect <3W
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus