iOS fanboys vs Android

  • Autor subiect DeletedUser9380
  • Data de început

DeletedUser23468

Guest
Imi explica si mie de ce ar vrea cineva sa cheltuiasca 40 de milioane pe un iPhone, care sa fim seriosi, e doar pt fite, "uite cine mi's eu, am iPhone", cand pot sa dau jumatate din pret pe un galaxy sII, care din toate punctele de vedere e mai bun decat un iPhone 4?

Aici dovada: [nu vad o categorie la care sa fie mai bun iPhone, bine mint, la dimesiuni, ca e mai mic]

umm, S2 e mai subtire ca un iphone 4, galaxy mini e din toate privintele mai mic ca un iphone 4, deci nu vad de ce ar castiga la categoria asta.
 

DeletedUser9859

Guest
Imi explica si mie de ce ar vrea cineva sa cheltuiasca 40 de milioane pe un iPhone, care sa fim seriosi, e doar pt fite, "uite cine mi's eu, am iPhone", cand pot sa dau jumatate din pret pe un galaxy sII, care din toate punctele de vedere e mai bun decat un iPhone 4?

Aici dovada: [nu vad o categorie la care sa fie mai bun iPhone, bine mint, la dimesiuni, ca e mai mic]

De multe ori un telefon mai mare nu e mai bun.E incomod sa ai in buzunar un S III de 4,8 inch sau un Note de 5,3.Un telefon ar trebui sa aiba pana in 4 inch dupa parerea mea.
 

DeletedUser

Guest
Topicul asta nu prea-si are rostul, amandoua sunt sisteme de operare foarte bune.
Android e foarte bun la capitolu' customizare individuala, device-uri mai bune.
iOS e simplu, stabil, dar si foarte scump, iar iPhone/iPad/iPod cam lasa de dorit imho.
@Browen: De ce ar fi hardcore cenzurat?Gandesti inainte sa scrii?
 

DeletedUser10567

Guest
Topicul asta nu prea-si are rostul, amandoua sunt sisteme de operare foarte bune.
Android e foarte bun la capitolu' customizare individuala, device-uri mai bune.
iOS e simplu, stabil, dar si foarte scump, iar iPhone/iPad/iPod cam lasa de dorit imho.
@Browen: De ce ar fi hardcore cenzurat?Gandesti inainte sa scrii?

Categorie de filme XXX. :) Nu stiu ce e in mintea lui just4fun.
 

DeletedUser20997

Guest
har***re test

cool story

Părerea mea e că Android e mai bun din câte am auzit, doar ca să nu fiu off
 

DeletedUser

Guest
Topicul asta nu prea-si are rostul, amandoua sunt sisteme de operare foarte bune.
Android e foarte bun la capitolu' customizare individuala, device-uri mai bune.
iOS e simplu, stabil, dar si foarte scump, iar iPhone/iPad/iPod cam lasa de dorit imho.
@Browen: De ce ar fi hardcore cenzurat?Gandesti inainte sa scrii?

Nu ca i-as da lui dreptate, dar har***re de ce ar fi cenzurat?
 
Sus