Jacheta de veteran.

  • Autor subiect DeletedUser593
  • Data de început

DeletedUser10117

Guest
vrajeala,pe west la nemti tot jacheta primesti,pe beta primesti mail de la inno(deci inno aleg jucatorii care primesc pepite printr-un sistem aleator),iar pe RO primesti doar jacheta.Vrajeala daca ai fost inactiv sau alte prosti dastea
 

DeletedUser23479

Guest
vrajeala,pe west la nemti tot jacheta primesti,pe beta primesti mail de la inno(deci inno aleg jucatorii care primesc pepite printr-un sistem aleator),iar pe RO primesti doar jacheta.Vrajeala daca ai fost inactiv sau alte prosti dastea

Nu e nici o vrajeala.Daca esti inactiv cam o luna,ei iti trimit un email in care iti dau un link.Daca te loghezi pe acel link primesti 400 pepite.
Ei incearca sa readuca jucatorii care s-au lasat.
Daca nu crezi citeste asta.http://forum.the-west.ro/showthread.php?t=44320
 

DeletedUser2041

Guest
Nu este nici o vrajeala, linkul pentru pepite functioneaza doar pentru cei inactivi care au primit pe email acel link. Asta nu inseamna ca de acum inainte veti primi pepite daca deveniti inactivi.
Jacheta o puteti primi toti, daca accesati acel link
 

DeletedUser22006

Guest
Nu cred ca mai e valabil nu?

PS.: Daca mai stiti chestii de genul acesta ,ca te loghezi de pe un link anume si primesti un produs anume,inafara de coiot.
 

DeletedUser

Guest
Mi-am dat seama de ce nu merge link-ul.Link-ul este cu:/?mac=newsletter2012b,iar noi suntem in 2013.Am incercat sa vad daca e adevarat.Am am bagat in loc de 2012,2013.Si ca sa stiti a aparut pagina de tw.Dar problema era ca pe acest link nu merge.Trebuie ca INNO sa pune jacheta pe linkul:/?mac=newsletter2013b ca sa mearga.
 

DeletedUser

Guest
Mi-am dat seama de ce nu merge link-ul.Link-ul este cu:/?mac=newsletter2012b,iar noi suntem in 2013.Am incercat sa vad daca e adevarat.Am am bagat in loc de 2012,2013.Si ca sa stiti a aparut pagina de tw.Dar problema era ca pe acest link nu merge.Trebuie ca INNO sa pune jacheta pe linkul:/?mac=newsletter2013b ca sa mearga.

Ei au ales newsletter2012b pentru ca asa le-a convenit, puteau foarte bine sa puna telefoane2066 , ca nu avea nicio importanta.Daca linkul ar fi ramas activat, nu conta daca acolo e 2012 sau 2013, dar, dupa cum vezi, nu e activat.
 

DeletedUser

Guest
Ei au ales newsletter2012b pentru ca asa le-a convenit, puteau foarte bine sa puna telefoane2066 , ca nu avea nicio importanta.Daca linkul ar fi ramas activat, nu conta daca acolo e 2012 sau 2013, dar, dupa cum vezi, nu e activat.

Pai pune newsletter2013b si sa vezi ca apare pagina.
 
Sus