Joc Google

DeletedUser

Guest

R2gpS.png


Na'.

EDIT: In your face :3

k9WNv.png
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
39 si am crezut ca nu mai aveam timp..am ratat o lovitura
EDIT:42 si eram in spate de tot.Aruncasem dar a expirat timpul:(
Cred totusi ca 44 e maximum.Daca a reusit cineva sa treaca de 44 e de bine.Probabil 50 o fi,dar nu vad pe nimeni sa faca mai mult.E aproape imposibil.Numai daca dai ultima lovitura si poate ajungi la 50
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9380

Guest
WfGWp.png

39 şi eu:)

LE:
rIEcv.png

42.Cred că 45 e maximul pe care îl pot atinge, am ratat o minge sau două.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12011

Guest
Recunoaşte că, dacă nu era bug-ul ăla, nu puteai să scoţi timpii ăia.

recunoaste ca ti-a fost ciuda cand ai vazut scorul meu...doar dupa ce ai aflat de bug nu ai mai rostit cuvantul "fake" la oricine facea mai mult ca tine;)
 

DeletedUser20997

Guest
recunoaste ca ti-a fost ciuda cand ai vazut scorul meu...doar dupa ce ai aflat de bug nu ai mai rostit cuvantul "fake" la oricine facea mai mult ca tine;)

Recunoaşte că noi nu am strigat ca disperaţii "dă video dă video", singur ţi-a venit ideea asta;)
 

DeletedUser20997

Guest
asta dupa ce ati strigat ca e fake..uita-te la posturi;)
johno a spus:
dar daca cineva te intrece.."FAKE, VIDEO SAU MA SINUCID"

Se vede că singur nu ştii să-ţi citeşti propriile posturi o_O

Apropo, de ce mi-ar fi ciudă, dacă un copac ar învăţa să umble pe net, să citească de pe alte site-uri şi apoi să se laude cu "propriile sale performanţe"?
 

DeletedUser12011

Guest
Se vede că singur nu ştii să-ţi citeşti propriile posturi o_O

Apropo, de ce mi-ar fi ciudă, dacă un copac ar învăţa să umble pe net, să citească de pe alte site-uri şi apoi să se laude cu "propriile sale performanţe"?

tu glumesti , nu? am zis sa te uiti la posturi..cand am pus recordul meu ati sarit toti ca e fake...but..i don't give a fac.
 
Sus