Joc Google

DeletedUser

Guest
fake vreau video..mai ales ca pe tine te-am vazut la un pr.screen cu image editor in bara:razz:

Se rezolva usor si cu alte programe,nu-ti fa griji.Dar daca ati ajuns sa editati imagini pentru un scor mai bun...:roll:
Oricum,daca Lipsa De Imaginatie nu foloseste chrome,atunci foloseste bugfire:up:
 

DeletedUser20997

Guest
fake vreau video..mai ales ca pe tine te-am vazut la un pr.screen cu image editor in bara:razz:

În primul rând, nu am zis niciodată că am văzut image-editor; în al doilea rând, nici nu am văzut la tine aşa ceva.

Şi dacă tot vreţi video...
Înţeleg că nu e 15.3, dar nu am găsit un alt screen recorder mai bun, şi chiar după grafică e evident că eram blocat în anumite momente.

Vă va trebui Winrar ca să dezarhivaţi fişierul şi o aplicaţie gen VLC media player ca să-l vizionaţi. (VLC Media Player 1.1.7 Final e ceea ce folosesc eu o_O)

După cum se vede (chiar şi în grafica asta), nu am exploatat joculeţul şi nici nu am folosit aşa zisul "speed hack" o_O

http://www.2shared.com/file/NO_Xs4le/20120809_1404_20.html
 

DeletedUser20509

Guest
e cel mai greu joc de pana acum asta de azi, din cauza obstacolelor si traseului lung.
 

DeletedUser12011

Guest
65812709.png
 

DeletedUser

Guest
1zxpp4o.jpg






EDIT : acum am facut 40
 
Ultima editare de un moderator:
Sus