Jurnal de Calatorie in Realitate ...

  • Autor subiect SirUndertake
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Acesta este un topic-jurnal...
Doresc in acest topic o limita a bunului simt mai mare decat cea a SPAM-ului (atentie!!: nu spun ca cei de pe SPAM sunt nesimtiti ca si eu trec p'acolo...).
In acest topic ne v-om exprima trairile de peste zi, ( notele, certurile, intamplarile, etc.) bune si rele, ceea ce gandim si ,,fandoseli'' din astea .
ATENTIE !!!
Doresc ca atunci cand unul dintre noi isi spune OF-ul sa nu comentati negativ asupra lui !
Sper ca acesta sa fie un loc de socializare pentru cei timizi, un loc de recreere pentru forumisti si un loc de cultivare pentru inculti ( nu acuz pe nimeni de acest defect! ).
V-as ruga ca sa nu puneti minciuni, dar stiu ca uneori e acelasi lucru cu a spune unui copil ,,Nu face aia!!!'' si el face ...
Spor si bafta!!!


Cu respect,
SirUndertake...


P.S.: Doresc seriozitate. Aveti voie sa comentati la jurnalele celorlalti dar pe cat posibil fara prea multe Off-uri si in limita bunului simt. Va multumesc...
P.P.S.: Va rog nu ma criticati sau injurati. ( putin probabil, dar totul e posibil in Romania...) Va multumesc.
P.P.P.S.: NU este un concurs-deci nu trebuie neaparat sa fie impopotonat cu imaginatia voastra. Va multumesc.

Edit: pentru inceput puteti sa va spuneti parerile despre topic, sa comentati un pic, etc.
Edit2: daca se poate, postarile Dvs. Sa contina peste 10-15-20 rânduri.(fără spații libere )
 
Ultima editare de un moderator:

lord ion

West Marshal
Doctorul imi verifica testiculele de noduli zilele trecute. Ca sa fac situatia si mai jenanta, am inceput sa-mi trec degetele prin părul lui....

e o situatie, nu?
 

DeletedUser

Guest
O situatie jenanta, dar da, o situatie.( sper sa fie reala sau o sa investighez...)
 

DeletedUser

Guest
Hai fratilor, mai cu talent!!! ( d'abia astept sa vina doamna/domniaoara Nahara sa își spună părerea ... Asa, sa le arat eu la toti dusmanii!)
 

lord ion

West Marshal
‎-"Împinge iubito!" Am strigat "Mai e putin. Hai! Impinge!"
-“Nu mai pot,sunt epuizata”
-“Nu poti sa te dai batuta acum cand mai e putin, hai mai impinge de doua trei ori cat poti de tare si e gata!!”

"Va spun, economisesc o gramada de bani la benzina!”
si nu e suparata deloc!!!
 

DeletedUser

Guest
Deci....e permis spamul prin topingurile altora :hmf:.

nO: M-am trezit cu o urma rosie de vreo 5-6cm pe antebratul stang... nu stiu cum a aparut acolo...:hmf:
 

DeletedUser

Guest
Nu înțeleg ce vrei sa zici prin faza cu spamul...

ON: sunt din nou pedepsit de la calculator pentru 2 luni ( altercatie cu soramea...)...ASA ca stau pe forum pe telefon!!!
 

DeletedUser

Guest
Edit2: daca se poate, postarile Dvs. Sa contina peste 15-20-25 rânduri.(fără spații libere )

Mda... ma chinuiam la orele de romana sa fac compuneri de 15-20 randuri.
Sunt prea multe... eu zic ca in 5 randuri poti sa spui destule.
 

DeletedUser

Guest
Deci 1 la mana : va rog postati si altceva decat comentarii rautacioase care tind spre inutil...
2 la mana :
Ca sa fiu on :
~M-am trezit pe la 7:15, am facurt ochii mari, m-am dus la baie sa ma spal...am constatat ca trebuie sa ii spun lu mama sa dea comanda la AVON de deodorant...Mi-am facut un sandwich dupa care am coborat de la etajul 2 la parter ( casa cu 2 etaje si mansarda...) sa tabar pe calculator...Deschid si observ ca o boxa nu mai merge (fapt real...) si atunci bag subwofferul ( scuze dar nu stiu cum se scrie exact...)...Deschid messul, ma dau repede pe Invisible ca sa nu ma intrerupa vreun prost de coleg din activitatea mea preferata- gamming-ul...Intru pe El Dorado, fac ceva la Paste, fac in total vreo 7 tickete Union-fericire mare- si cand ma uit imi trebuie mai multe pentru a cumpara ceva...Deschid facebook-ul ca sa imi fac lvl 12 la TS (train station) si sa evoluez vreun Miscrit...Ma plictisesc repede, asa ca deschid forumul TW (the west) si ma uit un pic...Ma uit la SPAM -ul de la 00:00( ala cu fetele cu berea...anime-ul ala...) si mor de ras, dar nu prea tare, sa nu o trezesc pe soramea ( ar fi inca un cui la sicriu...) si deschid MT2 MANIA(server frumusel de metin2 )...Si constat cu stupoare ca e inchis pentru mentenanta...Atunci ma enervez si deschid LOTRO (lord of the rings online) si ma plictisesc acolo ca in 10...9...8...7...6...5...4...3...2...1...0...Se baga si ala pe mentenanta...Atunci ma apuc si scriu aceste randuri...

P.S.:V-a urma in ,,Edit'' ...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Deci 1 la mana : va rog postati si altceva decat comentarii rautacioase care tind spre inutil...
2 la mana :
Ca sa fiu on :
~M-am trezit pe la 7:15, am facurt ochii mari, m-am dus la baie sa ma spal...am constatat ca trebuie sa ii spun lu mama sa dea comanda la AVON de deodorant...Mi-am facut un sandwich dupa care am coborat de la etajul 2 la parter ( casa cu 2 etaje si mansarda...) sa tabar pe calculator...Deschid si observ ca o boxa nu mai merge (fapt real...) si atunci bag subwofferul ( scuze dar nu stiu cum se scrie exact...)...Deschid messul, ma dau repede pe Invisible ca sa nu ma intrerupa vreun prost de coleg din activitatea mea preferata- gamming-ul...Intru pe El Dorado, fac ceva la Paste, fac in total vreo 7 tickete Union-fericire mare- si cand ma uit imi trebuie mai multe pentru a cumpara ceva...Deschid facebook-ul ca sa imi fac lvl 12 la TS (train station) si sa evoluez vreun Miscrit...Ma plictisesc repede, asa ca deschid forumul TW (the west) si ma uit un pic...Ma uit la SPAM -ul de la 00:00( ala cu fetele cu berea...anime-ul ala...) si mor de ras, dar nu prea tare, sa nu o trezesc pe soramea ( ar fi inca un cui la sicriu...) si deschid MT2 MANIA(server frumusel de metin2 )...Si constat cu stupoare ca e inchis pentru mentenanta...Atunci ma enervez si deschid LOTRO (lord of the rings online) si ma plictisesc acolo ca in 10...9...8...7...6...5...4...3...2...1...0...Se baga si ala pe mentenanta...Atunci ma apuc si scriu aceste randuri...

P.S.:V-a urma in ,,Edit'' ...

endr1w@yahoo.com
mai repede add ca vad ca esti cu metinul tu :ras:
 

DeletedUser

Guest
Continuare...
Astept sa se dea drumu ori la Mt2 MANIA ori la LOTRO...
off:SmG, de ce nu zici nimic pe mess ?
 

lord ion

West Marshal
dear diary....
azi am acordat primul ajutor medical de urgenţă!!!
soacrei mele a început să-i curgă sânge din nas, iar eu i-am strâns gâtul cu o curea pentru a-i opri sângerarea!!!
va urma
 

DeletedUser

Guest
Draga jurnalule,
Am dus-o pe mamaia la Monteoro...sper sa nu se mai întoarcă..
Sunt in mașina spre casa...


Va urma...
 

DeletedUser

Guest
Mai draga tovarase Jurnal,

Azi m-am trezit,am lucrat un pic la matematica,am fumat o cafea,am baut o tigare,apoi dai cu tuica,dai cu vin,intru pe forumul TW si vad un topic de jucarie facut de un copil care n-are chiar nici o ocupatie. E asa de penibil,ca pana si moderatorii fac misto.
E facut de unul....nu stiu,nu-l cunosc,SirNuMaiStiuCum(cred ca nimeni nu-l cunoaste).
Incet incet forumul asta se va transforma intr-un forum postapocaliptic plin de saracie si mizerie in imaginatie si toti jucatorii vor migra pe forumurile TW din Canada,Spania,Italia si Anglia.

Din pacate va urma

PS:Draga jurnalule mai draga,SirNuMaiStiuCum cred ca are vreo 10-11 ani. Am dedus din faptul ca el crede ca a fi student e acelasi lucru cu a fi elev=)) Cum sa nu faca si moderatorii misto?:)))
 
Ultima editare de un moderator:

lord ion

West Marshal
am fost la cumparaturi cu nevasta-mea...
nu stiu de ce la un moment dat imi spune:
"esti cel mai lenes afurisit pe care l-am vazut!"
am fost atat de surprins de afirmatia ei incat…. aproape ca am căzut din cărucior...

va urma..
 

DeletedUser5629

Guest
Cica m-am pus sa citesc pentru scoala... Deschid cartea, dau prima pagina si gasesc una din astea:
Bancnota_10000_lei_din_1994.jpg
Acum am scos toate cartile din biblioteca sa vad daca mai gasesc vreo una =)))
 

DeletedUser9859

Guest
Astazi mergeam pe strada, cand un grup de ciori m-a atacat.Noroc ca aveam bufnita la mine.:up:
 
Sus