Jurnal de Calatorie in Realitate ...

  • Autor subiect SirUndertake
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Eram la magazin, si vanzatorul m-a vazut cu cercel in urehce.. si-mi zice:
-Wow, un look nou?
-Da, multumesc de compliment..
-Stii, dar num ai piratii si homosexualii au cercei in urece...Eu nu am vazut nici o corabie pe afara...
 

DeletedUser

Guest
PS:Draga jurnalule mai draga,SirNuMaiStiuCum cred ca are vreo 10-11 ani. Am dedus din faptul ca el crede ca a fi student e acelasi lucru cu a fi elev=)) Cum sa nu faca si moderatorii misto?:)))

Mda... Ce sa zic?! ... Mă refer ca eu studiez ... Ce sa ii faci?!...aia e, bine ca ești tu doctor in toate!!!
Mă lași cu fițele astea? Apropo nu am 10-11 ci 13 dar ce sa ii ceri omului ca tine?
Frate, tu crezi ca topicurile cresc in copaci?eu, si cer mă bucur ca se comentează pe el, dar nu ca lord Ion si alții iau la mișto!!!
Eu am rugat seriozitate, dar in românia nu exista ASA ceva, este pe cale de dispariție, desigur, împreuna cu bunul simț!
Daca nu va place, sunteți sâcâitori, sau n-aveți ce face, va rog eu mult :
NU MAI COMENTATI!!!
Nu are rost!
on: scriu de pe WC, am ajuns acasă si nu mai sunt pedepsit!!


Apropo, daca nu mă cunosti inca, te asigur ca o sa o faci cât mai curând!!!
Respect,
SirUndertake(sa ți minte mai minte scurta!).
 

DeletedUser

Guest
Mda... Ce sa zic?! ... Mă refer ca eu studiez ... Ce sa ii faci?!...aia e, bine ca ești tu doctor in toate!!!
Mă lași cu fițele astea? Apropo nu am 10-11 ci 13 dar ce sa ii ceri omului ca tine?
Frate, tu crezi ca topicurile cresc in copaci?eu, si cer mă bucur ca se comentează pe el, dar nu ca lord Ion si alții iau la mișto!!!
Eu am rugat seriozitate, dar in românia nu exista ASA ceva, este pe cale de dispariție, desigur, împreuna cu bunul simț!
Daca nu va place, sunteți sâcâitori, sau n-aveți ce face, va rog eu mult :
NU MAI COMENTATI!!!
Nu are rost!
on: scriu de pe WC, am ajuns acasă si nu mai sunt pedepsit!!


Apropo, daca nu mă cunosti inca, te asigur ca o sa o faci cât mai curând!!!
Respect,
SirUndertake(sa ți minte mai minte scurta!).


=))))))Da,o sa ajungi faimos pentru acelasi lucru ca si Dany Pistolarul,ghici pentru ce? Si da,se pare ca topicurile cresc si in copaci...in copacii de 13 ani care n-au treaba:)
 

DeletedUser9742

Guest
M-am trezit de dimineata( este priemiera pt. mine sa ma scol la 9:30 pt. mine....de obicei in vacanta si weekend ma scol pe la 11-12), bag niste muzica la ipod, ma duc mananc micul dejun, dupa ce termin, ma duc la baie sa ma spal. dupa ce termin imi iau laptopul, ma duc in sufragerie si intru putin pe TW celelalte jocuri(nu fac reclama:up: )
va continua...:up:

P.S. va trebui sa ma apuc de mate.............
 

DeletedUser

Guest
Mai de mult stergeam ceva cu spirt de sonda (din ala de vreo 90 grade si incolor). Sticla era identica cu cea in care imi tineam apa langa pat. Cand am vrut sa beau apa, am luat sticla de spirt si am baut din ea. Norocul meu e ca pe atunci aveam obiceiul sa iau multa apa in gura, apoi s-o inghit. Am simtit la timp si am scuipat totul pe covor. Am ramas cu un gust naspa in gura de care am scapat dupa ce mi-am clatit gura cu tuica (parca alcoolul natural il neutralizeaza pe cel sintetic, sau ceva de genul, cel putin in caz de intoxicare cu metilic se foloseste etilicul).
 

lord ion

West Marshal
Mai de mult stergeam ceva cu spirt de sonda (din ala de vreo 90 grade si incolor). Sticla era identica cu cea in care imi tineam apa langa pat. Cand am vrut sa beau apa, am luat sticla de spirt si am baut din ea. Norocul meu e ca pe atunci aveam obiceiul sa iau multa apa in gura, apoi s-o inghit. Am simtit la timp si am scuipat totul pe covor. Am ramas cu un gust naspa in gura de care am scapat dupa ce mi-am clatit gura cu tuica (parca alcoolul natural il neutralizeaza pe cel sintetic, sau ceva de genul, cel putin in caz de intoxicare cu metilic se foloseste etilicul).

la o intoxicatie cu metilic se foloseste zeama de lopata, nene...
la 30 ml de metilic ingurgitat [90 de atmosfere] orbesti, si la 50 ml, vine popa sa dea binete familiei indoliate...
nu e de joaca cu mizerii de astea...
tu ai avut bafta ca acel alcool de extractie era etilic...
altfel faceam topic cu "R.I.P. Atlusny" :nu::nu:
 

DeletedUser16869

Guest
la o intoxicatie cu metilic se foloseste zeama de lopata, nene...
la 30 ml de metilic ingurgitat [90 de atmosfere] orbesti, si la 50 ml, vine popa sa dea binete familiei indoliate...
nu e de joaca cu mizerii de astea...
tu ai avut bafta ca acel alcool de extractie era etilic...
altfel faceam topic cu "R.I.P. Atlusny" :nu::nu:

90 atmosfere?

Eu stiam de 100 atmosfere... :blink:
 

DeletedUser16869

Guest
de ce nu schimbati titlul la topicul asta in Spam 2? :hmf:

ca is intamplari reale :hmf:

Ca sa fiu ON:

Am fost implicat intr-o bataie la o intersectie. Nu mi-a acordat unu prioritate, l-am claxonat, s-a dat jos cu bata la mine...
Aveam si eu o bata, hat repede in portbagaj sa iau bata... nu mai apuc ca ma trezesc cu o lovitura pe spate.
Ma intorc repede sa ii iau lu' ala bata din mana, i-am aruncat-o si l-am pus jos. (ca ciac noris :>)

Am chemat politia, am dat declaratie si acu m-am intors de la spital... nu am nimic grav, doar is rosu pe spate.
 

DeletedUser9742

Guest
este ora 2:30 si inca nu m-am apucat de mate, dar orcum sambata trecuta am facut progrese remarcabile: am terminat toata tema la romana pe toata vacanta:d(trebuia sa facem 3 compuneri amarate)

P.S. tocmai am luat pranzul:whistle:

ca is intamplari reale :hmf:

Ca sa fiu ON:

Am fost implicat intr-o bataie la o intersectie. Nu mi-a acordat unu prioritate, l-am claxonat, s-a dat jos cu bata la mine...
Aveam si eu o bata, hat repede in portbagaj sa iau bata... nu mai apuc ca ma trezesc cu o lovitura pe spate.
Ma intorc repede sa ii iau lu' ala bata din mana, i-am aruncat-o si l-am pus jos. (ca ciac noris :>)

Am chemat politia, am dat declaratie si acu m-am intors de la spital... nu am nimic grav, doar is rosu pe spate.

apropo, ce aventura:)
 

DeletedUser

Guest
Tocmai a plecat babacu' (tata...) de acasă...
Încep sa profit de sor-mea... Am invatat-o sa facă lvl pe metin si la facebook la Miscrits...acum mă uit la TV iar ea face lvl pe metin...
Automatizare 2012 ... trademarks by SirUndertake...
Norocul meu ca are doar 6-7 ani ca altfel mă para, neno..., ăăăăă... pardon, fitoasa...
Tare faza cu mașina...
 

DeletedUser

Guest
Tocmai a plecat babacu' (tata...) de acasă...
Încep sa profit de sor-mea... Am invatat-o sa facă lvl pe metin si la facebook la Miscrits...acum mă uit la TV iar ea face lvl pe metin...
Automatizare 2012 ... trademarks by SirUndertake...
Norocul meu ca are doar 6-7 ani ca altfel mă para, neno..., ăăăăă... pardon, fitoasa...
Tare faza cu mașina...

eu ma gandeam ca vrei sa faci altceva cu ea dar dupa ce am citit mai departe..
 

DeletedUser

Guest
numai timpenii va trec prin cap!

ON: tocmai am vizionat un filmulet...

.midw ayfilm.com/ [scrieti legat]

132924850615.png
 

DeletedUser

Guest
Perversilor... :D ...
Mă pregătesc de nani-nani, pentru ca mâine dimineața am treaba...
As vrea sa mai profit un pic de soramea...( nu in sensul ala...)
Am deja lvl 127 pe metin2 mania...(am făcut de la 95...adică soramea...)
Pofta buna succes(celor care au ,,treaba'' in seara asta) si somn ușor celor simno......ooohhhuuu...somnorosi...
Mâine vreau sa ies in oraș cu băieții, dar mie Lene sa las calculatorul/patul/cărțile(de citit, nu poker sau kamasutra !!!) singuri/e ...
Cred ca îmi pun căștile (de la iPhone),sa adorm cu muzica...
Zzzzzz.....Zzzzz.....Ai se eu te pego, ai, ai se eu te pego...delicia...
.................BĂ, mi-am adus aminte de ceva...ăăăăă...de reținut(pentru voi):
Soramea are doar 6 ani mai perversilor...
Berbecilor, noapte buuuuna...(mai ales celor peste 18 ani...)
Cred ca mă culc ca deja zic chestii ciudate...abstracte...obscene...


Respect,
SirUndertake...


P.S.: auziti dar merge sa joc The west pe iPhone ?
Sau doar pe PC?
 
Sus