La multi ani The West!!!

DeletedUser12909

Guest
In privinta lumanarilor, trebuie sa ai ceva echipat ca sa le gasesti?de jumatate de ora tot caut si nu am gasit nimic.
 

DeletedUser

Guest
Nu trebuie sa ai nimic echipat, trebuie doar sa muncesti in ordinea asta.

1.Culegator de trestie de zahar.
2 Recoltare de cereale.
3 Culegator de fructe de padure.
4 Macina cereale.
5 Culegator de portocale.
 

DeletedUser22006

Guest
La multi ani!!!

La multi ani The-West,te asteptam cu cati mai multi ani,si lucruri interesante.

PS.:Eu nu gasesc noul set de misiuni,nu stiu ce sa fac...
 

DeletedUser19531

Guest
Pot sa-mi aleg eu pe care lume doresc obligatiunile????
 

DeletedUser200

Guest
Primesti pe lumea cu cea mai mare vechime
voi sunteti cu ideea asta? nu este normal sa hotarati voi lumea eu unul nu vrea sa primesc pe lumea cu cea mai mare vechime este o lume semi-moarta si nu ma aranjeaza OUPurile acolo
 

DeletedUser2041

Guest
voi sunteti cu ideea asta? nu este normal sa hotarati voi lumea eu unul nu vrea sa primesc pe lumea cu cea mai mare vechime este o lume semi-moarta si nu ma aranjeaza OUPurile acolo

Acele premii se vor acorda automat de server, dupa cum au stabilit dezvoltatorii. Cadoul este pentru fidelitate in joc, nu pentru conturi facute ieri.
daca esti fan inca de la inceput vei putea primi si tu in inventar o mica surpriza - acum depinde de cat timp joci.

spre exemplu joci din 01.05.2008 poti primi 1000 obligatiuni (acest cadou se aplica numai unui singur cont, indiferent pe cate lumi joci)
 

DeletedUser

Guest
Am o mica intrebare, daca nu indeplinesti misiunele de sarbatori primesti oup pentru vechime?
 

DeletedUser

Guest
un raspuns si pentru mine iulian? :D

Bonusul de 20% experienta se aplica si la Biserica?
 

DeletedUser19484

Guest
La Multi Ani The West :cooln:
2 intrebari :D
1.)Deci voi calculati vechimea contului nu vechimea unui caracter de pe o lume..dar spre exemplu daca eu am facut cont pe the west cand inca era ,,tanar,, sa zic asa :)..existau lumime L1,L2,L3,L4,iar dupa am sters toate caracterele de pe toate lumile..si am revenit acum cativa ani tot pe acelasi cont..cum se calculeaza vechimea? :huh:
2.)oup-urile se vor acorda celei mai vechi lumi pe care inca am caracter..nu?
 

DeletedUser2041

Guest
un raspuns si pentru mine iulian? :D

Bonusul de 20% experienta se aplica si la Biserica?

Se aplica doar la munci, biserica nu este munca din cate stiu :)

La Multi Ani The West :cooln:
2 intrebari :D
1.)Deci voi calculati vechimea contului nu vechimea unui caracter de pe o lume..dar spre exemplu daca eu am facut cont pe the west cand inca era ,,tanar,, sa zic asa :)..existau lumime L1,L2,L3,L4,iar dupa am sters toate caracterele de pe toate lumile..si am revenit acum cativa ani tot pe acelasi cont..cum se calculeaza vechimea? :huh:
2.)oup-urile se vor acorda celei mai vechi lumi pe care inca am caracter..nu?

Se acorda pe lumea unde ai cea mai mare vechime, daca ai cont facut in 2008 si joci pe lumi din 2010,se ia in considerare 2010
 
Sus