La multi ani The West!!!

DeletedUser

Guest
se pare ca stim gresit.

2053947.png
 

DeletedUser200

Guest
Acele premii se vor acorda automat de server, dupa cum au stabilit dezvoltatorii. Cadoul este pentru fidelitate in joc, nu pentru conturi facute ieri.

Iuliane nu vrea sa te supar , dar sincer nu prea le ai cu admineala asta, eu unul daca nu stiu stau in banca mea si credema ca stiu destul de multe despre acest joc dar sa spui tu ca se da oupuri doar pe o singura lume care este cea mai veche , nu prea se potriveste cu realitatea, ce te rog eu este sa o lasi mai moale cu raspunsurile tale eronate , si asta nu ca joc eu din 2008 , dar sunt uni playeri care inca invata si sunt dusi in eroare de unele raspunsuri , sper sa nu te fi ofensat cu nimic , daca da imi cer scuze , nu asta era intentia mea
 

DeletedUser23479

Guest
Iuliane nu vrea sa te supar , dar sincer nu prea le ai cu admineala asta, eu unul daca nu stiu stau in banca mea si credema ca stiu destul de multe despre acest joc dar sa spui tu ca se da oupuri doar pe o singura lume care este cea mai veche , nu prea se potriveste cu realitatea, ce te rog eu este sa o lasi mai moale cu raspunsurile tale eronate , si asta nu ca joc eu din 2008 , dar sunt uni playeri care inca invata si sunt dusi in eroare de unele raspunsuri , sper sa nu te fi ofensat cu nimic , daca da imi cer scuze , nu asta era intentia mea

Cu ce te-a indus asta in eroare?Se da cadoul pe lumea cu cea mai mare vechime.Ce e asa de greu de priceput?
 

DeletedUser15496

Guest
huaaa numai retete pica din otel cu obligatiunile astea moca !
hua !! :hmf::hmf:
 

DeletedUser2948

Guest
Iuliane nu vrea sa te supar , dar sincer nu prea le ai cu admineala asta, eu unul daca nu stiu stau in banca mea si credema ca stiu destul de multe despre acest joc dar sa spui tu ca se da oupuri doar pe o singura lume care este cea mai veche , nu prea se potriveste cu realitatea, ce te rog eu este sa o lasi mai moale cu raspunsurile tale eronate , si asta nu ca joc eu din 2008 , dar sunt uni playeri care inca invata si sunt dusi in eroare de unele raspunsuri , sper sa nu te fi ofensat cu nimic , daca da imi cer scuze , nu asta era intentia mea

Indianule te stiu de ceva timp, dar, sincer acum, cu ce a gresit Iulian? Eu nu vad nimic eronat in raspunsul lui.
 

DeletedUser

Guest
deviati de la subiect.


Probabil Iulian, a zis ce se stia, tot asta s-a afisat si pe forumul din Italia, ca se da pe o singura lume, unde ai contul cel mai vechi, ca la insestentele voastre a zis ce se stia atunci, a zis eronat, probabil cei de la INNO au schimbat in ultimul moment, sa se dea peste tot, doar pentru ca erau nemultumiti ca tine.
 

DeletedUser2948

Guest
deviati de la subiect.


Probabil Iulian, a zis ce se stia, tot asta s-a afisat si pe forumul din Italia, ca se da pe o singura lume, unde ai contul cel mai vechi, ca la insestentele voastre a zis ce se stia atunci, a zis eronat, probabil cei de la INNO au schimbat in ultimul moment, sa se dea peste tot, doar pentru ca erau nemultumiti ca tine.

S-au schimbat mai multe detalii. Initial pe blog-ul InnoGames s-a anuntat ca se dau 250 oup la vechimea 4 ani, si pana la urma s-au dat 1000. Deci ne-au facut o surpriza placuta :)
 

DeletedUser

Guest
la mulți ani !

și eu joc west de la început și tot nu m-am plictisit ! păcat că am schimbat numele de câteva ori :sad: .La mulți ani !
 

DeletedUser2041

Guest
Iuliane nu vrea sa te supar , dar sincer nu prea le ai cu admineala asta, eu unul daca nu stiu stau in banca mea si credema ca stiu destul de multe despre acest joc dar sa spui tu ca se da oupuri doar pe o singura lume care este cea mai veche , nu prea se potriveste cu realitatea, ce te rog eu este sa o lasi mai moale cu raspunsurile tale eronate , si asta nu ca joc eu din 2008 , dar sunt uni playeri care inca invata si sunt dusi in eroare de unele raspunsuri , sper sa nu te fi ofensat cu nimic , daca da imi cer scuze , nu asta era intentia mea

A fost o modificare de ultim moment. Eu am oferit informatiile care mi-au fost oferite si mie de dezvoltatorii acestui joc.
La fel ca tine primesc si eu informatii pe care incerc sa le trasmit mai departe cat mai prompt si corect. Nu eu dezvolt acest joc, nu eu decid modificarile din el.
Cat despre talentul meu de admin, stai linistit sunt destui care imi pot evalua contributie mea ca voluntar in cadrul acestui proiect.
 
Sus