La taclale

DeletedUser25625

Guest
Felicitari pentru event,pentru gradarea obiectelor si pentru modul cum expuneti noile seturi...si pentru ca ma faceti sa renunt la acest joc,
care odata era prea frumos.Numai "minti luminate" aveti acolo ,in staff-ul West-ului.Pistol (arma foc) cu vigoare sau cutit (arma alba) cu impuscare...trebuia sa bagati si praf de pusca pentru cutit.Se poate resuscita jocul insa "lipsa acuta de idei" in favorea banilor,e prea mare.Imi cer scuze pentru urmatoarea afirmatie dar acest joc a ajuns de ra**t...Un joc frumos se joaca de de placere,de relaxare,cu bani multi,cu putini bani sau fara...insa intindeti prea rau coarda.
Ar trebui sa va ganditi mai bine,de ce sa iei bani de la 50 jucatori cand poti sa iei de la 100 jucatori(numarul acestora este fictiv)..oricum acei 50 jucatori,vor cheltui indiferent de cat este.Astfel jocul poate deveni mult mai frumos pentru mai multi.

Daca mai intru si in detalii,la descrierea multor seturi sau obiecte...la modul cum aceste seturi devin inutile ... as scrie un roman.Gradarea obiectelor...9 pusti cullen sa o faci de 2 stele.Ma opresc ca o sa intrec seria "Harry Potter".
Bravos amigos .Adios....:shoot:

Pa pa multumim ca ai fost printre noi :shoot::whistle:
 

DeletedUser14746

Guest
Pa pa multumim ca ai fost printre noi :shoot::whistle:

Adevarul e ca nu.i frumos sa ii tratam chiar asa pe cei care au decis sau decid sa renunte la joc....pana la urma e alegerea lor si trebuie sa le respectam deciziile.
Ideea e ca intotdeauna au fost si v.or fi nemultumiti.
 

DeletedUser25625

Guest
Adevarul e ca nu.i frumos sa ii tratam chiar asa pe cei care au decis sau decid sa renunte la joc....pana la urma e alegerea lor si trebuie sa le respectam deciziile.
Ideea e ca intotdeauna au fost si v.or fi nemultumiti.

pai cum l-am tratat?
 

DeletedUser16010

Guest
Adevarul e ca nu.i frumos sa ii tratam chiar asa pe cei care au decis sau decid sa renunte la joc....pana la urma e alegerea lor si trebuie sa le respectam deciziile.
Ideea e ca intotdeauna au fost si v.or fi nemultumiti.

Asa a fost tot timpul:
- cand au aparut forturile: ''nu, ca nu va fi activitate''
- cand au bagat aventurile: ''nu, ca nu va fi activitate(la fort mai ales)''
- cand au bagat seturi op: ''nu, ca sunt prea bune''
- cand au bagat seturi mai slabe(gen astea de acum): ''nu, ca sunt preea slabe'' ''de ce e impuscare pe cutit si vigoare pe pistol?''
- etc, lista e lunga
 

DeletedUser25625

Guest
Asa a fost tot timpul:
- cand au aparut forturile: ''nu, ca nu va fi activitate''
- cand au bagat aventurile: ''nu, ca nu va fi activitate(la fort mai ales)''
- cand au bagat seturi op: ''nu, ca sunt prea bune''
- cand au bagat seturi mai slabe(gen astea de acum): ''nu, ca sunt preea slabe'' ''de ce e impuscare pe cutit si vigoare pe pistol?''
- etc, lista e lunga

Plin de nemultumiti :) si parca ii vad maine pe chat zicand cat de mult le place jocul dupa ce au picat o haina la tombola :dastardly:
 

DeletedUser14746

Guest
voi glumiti? :O Itemele nu sunt licitabile? :O
pepitaaaaa la putereeee :|

patesc iar ca de craciun ... stric zecile de kk-uri doar ca sa iau corbu si ora(ca doar nu sunt licitabile) si peste cateva saptamani se vand la 100k bucata ... mha ma lasi? :|
acuma sincer,la faze din astea chiar e bataie de joc ;)
 

DeletedUser20819

Guest
Plin de nemultumiti :) si parca ii vad maine pe chat zicand cat de mult le place jocul dupa ce au picat o haina la tombola :dastardly:

Pai daca seturile sunt mult prea praf, ce poti sa faci? de ex la cizmele lui pinter, erau +0.1 pune capcane, item facut aiurea, pus aleatoriu o indemanare, acum cred ca si-au dat si ei seama si au pus reflex; vesta lui earp, viata si comert, fort si munca; cizmele earp, viata si indemanare motrica; palaria lui earp, viata, rezistenta si insticte de animale, mergi la fort cu magarul si ai rezistenta, imi place; pusca neagra, comert, instict pt animale si tintire, te lupti la fort cu porcul, vezi ca te bate si te bagi la negociat. Sa tinem cont si de faptul ca, cel putin eu, pierd cu big fred cand sunt pe duel, si castig cand sunt full comert. Nu mai zic de restul seturilor trecute. Macar de astea le bagau licitabile. Si cum a zis darklord, sa bage un item care poate fi luat cu pepite, ca mai apoi sa-l cumperi cu bani marunti, pai de asta baga asa, sa scoata pepite din jucatorii colectionari, iar dupa sa le faca in ciuda.
 

DeletedUser25625

Guest
Pai daca seturile sunt mult prea praf, ce poti sa faci? de ex la cizmele lui pinter, erau +0.1 pune capcane, item facut aiurea, pus aleatoriu o indemanare, acum cred ca si-au dat si ei seama si au pus reflex; vesta lui earp, viata si comert, fort si munca; cizmele earp, viata si indemanare motrica; palaria lui earp, viata, rezistenta si insticte de animale, mergi la fort cu magarul si ai rezistenta, imi place; pusca neagra, comert, instict pt animale si tintire, te lupti la fort cu porcul, vezi ca te bate si te bagi la negociat. Sa tinem cont si de faptul ca, cel putin eu, pierd cu big fred cand sunt pe duel, si castig cand sunt full comert. Nu mai zic de restul seturilor trecute. Macar de astea le bagau licitabile. Si cum a zis darklord, sa bage un item care poate fi luat cu pepite, ca mai apoi sa-l cumperi cu bani marunti, pai de asta baga asa, sa scoata pepite din jucatorii colectionari, iar dupa sa le faca in ciuda.

o sa fie licitabile,si adversarul are aceleasi indemanari ca si tine ,
P.S eu sunt pe teera nu pe terra
 

DeletedUser16010

Guest
parinte,te bagi prea mult in seama si vorbesti prea multe tampenii in cateva randuri.ti-as recomanda sa-ti faci o drastica schimbare de caracter:Ph34r:

parca ai zis ca te lasi! :D
ti-ai facut cont de forum acum 3 zile ca sa ne comunici asta? :)

PS: tu la ce te asteptai? pe cine crezi ca afecteaza deciziile tale. Personal ma doare-n cot ca te lasi. :P
fara resentimente
 
Sus