La taclale

DeletedUser14746

Guest
desmond clar :D
set arme desmond,set haine desmond,cal+sa cart/jesse/aztece sau un cal normal(ce da indemanari) + patura lakota :D
 

DeletedUser25424

Guest
Deci nu cred ca e posibil asa ceva, 4 duele din 5 le pierd, deja m-am obisnuit sa dau mita la fiecare duel.Cum se poate asa ceva? Mai consum si pepite si totusi am un prieten de level micut si daca a pierdut 2-3 duele. Parca erau usor de batut?

Ii duelez mai usor pe duelisti din top 15 la duel decat banditi astia de cacao chiar nu se poate sa fie asa, distruge tot farmecul sa dai mita la fiecare duel.
 

DeletedUser26021

Guest
Incearca sa le dai duel cu haine de munca si cu build de duel . ;)

O s-ai demolezi. :d
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
cum ti-l coloreaza?

PHP:
$('<style type="text/css">').text("body { -webkit-animation: sick 15s infinite; } @-webkit-keyframes sick { 0% { -webkit-filter: hue-rotate(0deg); } 100% { -webkit-filter: hue-rotate(359deg); } }").appendTo('head')
 

DeletedUser14746

Guest
Am dat si cu haine de munca si fara arma si cu haine de duel si cu arma alba si cu arma de foc ..si tot la fel..

nu avem de ales...cine e pe duel pierde oua la greu ... eu 1 duel nu am castigat pe jacksonville impotriva banditilor(desi sunt pe duel) ... pe hawaii sunt pe comert si nu am dat niciodata mita pentru ca ii bat pe toti ... mi se pare aiurea...ar treb batuti mai usor chiar si cine e pe duel :(
Daca nu ma insel in anii trecuti erau mai usor de batut indiferent de build :)
Inteleg,ar fi ok sa mai dai mita din cand in cand ... dar nu la fiecare duel :D
 

DeletedUser16010

Guest
Era si mai super daca putea da si oup pe langa pepite ^^ ca la tombola de ziua recunostintei :d

Fiecare tombola are caracteristicile ei, si se repeta anual.de ce sa fie toate cu oup, cand pot fi unele cu oup, altele cu moneda speciala, si altele fara nimic altceva decat pepite.
Tombola cde pasti reduce timpul complet, pe cand cea de octoberfest doar 2 ore... etc
 
Sus