La taclale

DeletedUser10117

Guest
Dupa ce pe BETA din cauza unui bug mi-au resetat tombola si mi-au furat cele 25k de artificii....acum pe RO ati facut ce ati facut de ati resetat tot si nici artificiile nu mai apar...tombola la ora actuala merge doar cu pepite.

Acest lucru este bataie de joc,din parte servarului dar si din partea ADMINILOR ca nu ne pune la curent cu ce se intampla pe acest joc...macar puteti sa aveti bun simtul acela de a spune...ne cerem scuze pt cele intamplate...etc

Chiar asa suntem bataia voastra de joc
 

DeletedUser19531

Guest
Dupa ce pe BETA din cauza unui bug mi-au resetat tombola si mi-au furat cele 25k de artificii....acum pe RO ati facut ce ati facut de ati resetat tot si nici artificiile nu mai apar...tombola la ora actuala merge doar cu pepite.

Macar poti intra in joc:x_blink:

Pana la rezolvarea problemelor [youtube]DbSxTXk-ipk[/youtube]
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14746

Guest
m-am cam saturat de atatea prostii cate se fac pe jocul asta si nu anunta nimeni nimic ... parca suntem luati de fraieri :|
 

DeletedUser19531

Guest
m-am cam saturat de atatea prostii cate se fac pe jocul asta si nu anunta nimeni nimic ... parca suntem luati de fraieri :|


Problemele sunt cunoscute si in curs de rezolvare, multumit ???

Macar primim artificii si de la aventuri :x_grin:

giphy.gif
 

DeletedUser25936

Guest
Când dai pe lume şi nu te loghează apasă sus unde scrie the-west (imagine) şi dp ar trebui să meargă, mie mi-a mers :shoot:
 

DeletedUser25910

Guest
Buna seara ...
De ce se blocheaza jocul cand se logheaza 1 sau mai multi prieteni ? Deja e enervant
Precizez ca doar tab-ul cu jocul se blocheaza ,in rest nimic .Asa face pe toate lumile
 
Sus