La taclale

DeletedUser26274

Guest
doar isi face reclama pe seama mea. Iar confunzi persoanele. In clasament nu vad niciun stres asa ca bafta :)
 

DeletedUser

Guest
7d57dda3f9.gif

84171b08cc.gif
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15496

Guest
pai ce mai stai ? da-i putina animatie si focului..sau nu-ti merge bine photoshopu' in danarmeanca ? :D
 

DeletedUser

Guest
pai ce mai stai ? da-i putina animatie si focului..sau nu-ti merge bine photoshopu' in danarmeanca ? :D
Spre deosebire de tine, inca n-am capatat statutul de vrajitor :P
Daca printr-un miracol o sa gasesc o animatie decenta cu un foc (si fundal negru), o sa fie frame animation, si eu fac animatia la text cu un timeline.
Arata mai bine astea cu litere mici ;) (fara animatie)

Deh am vazut... doar ca mai trebe lucrat putin textul

cba3d17363.png
 

DeletedUser15496

Guest
Spre deosebire de tine, inca n-am capatat statutul de vrajitor :P
Daca printr-un miracol o sa gasesc o animatie decenta cu un foc (si fundal negru), o sa fie frame animation, si eu fac animatia la text cu un timeline./IMG]

in ps sunt mafiot nu vrajitor !
daca te ajuta la ceva dau eu foc la ceva ungur si il fimez..il pui la semnatura :whistle:

un mic sfat..trage si tu textu peste foc...asa pare ca iei si tu foc cu blana aia cu tot.
 

DeletedUser26274

Guest
in ps sunt mafiot nu vrajitor !
daca te ajuta la ceva dau eu foc la ceva ungur si il fimez..il pui la semnatura :whistle:

un mic sfat..trage si tu textu peste foc...asa pare ca iei si tu foc cu blana aia cu tot.

Scuzati-ma ca ma bag in discutia voastra :ras: .Dar voua va mai trebuie niste furculite :ras::ras::ras:
 

DeletedUser26086

Guest
Am o nedumerire.. Cand construiesti la circul calator influenteaza cu ceva daca ai haine de constructie sau nu? Eu am construit si cu haine si fara si aceleasi puncte de constructie& xp o primesc :hmf:
 

DeletedUser25046

Guest
Am o nedumerire.. Cand construiesti la circul calator influenteaza cu ceva daca ai haine de constructie sau nu? Eu am construit si cu haine si fara si aceleasi puncte de constructie& xp o primesc :hmf:

Daca ai haine mai bune, ridici mai mult, il termini mai repede :)
 

DeletedUser16010

Guest
Mie imi convine, stau lesinat 72 ore :D, in caz ca ma ataca cineva, desigur :D
 
Sus