La taclale

DeletedUser26274

Guest
flo, prea te agiti ca un pepsi.Calm .Stii ce se intampla cand bagi un mentosan intr-un suc acidulat ? :))))))
 

DeletedUser26274

Guest
intreaba-l daca stie bancul cu guma sau elasticul :ras: :ras: :ras:
 

DeletedUser

Guest
Nu am injurat, nu am jignit pe nimeni ... tu ai facut spam si cu rege1 pe topic si eu am luat 7 zile, frumos lucrat.

Ia incearca sa iti amintești mai bine ce si cum s-a intamplat :ras: Eu tin minte ca făceai pe smecherasul si ti-ai luat vacanta :P
 

DeletedUser22610

Guest
Ia incearca sa iti amintești mai bine ce si cum s-a intamplat :ras: Eu tin minte ca făceai pe smecherasul si ti-ai luat vacanta :P

Vai ce texte ai in tine ... pai si daca faci pe smecherasul iti iei ban 7 zile? Am folosit o prescurtare decat, iar spamul tu si cu rege1 la-ti facut. Cel mult avertizare sau un punct. Nu ma crizez stai linistit ... eu incercam doar sa-mi spun punctul de veder pentru ca astea sunt treburi necurate :) sunt mai grave decat spaga :whistle:
 

DeletedUser

Guest
Vai ce texte ai in tine ... pai si daca faci pe smecherasul iti iei ban 7 zile? Am folosit o prescurtare decat, iar spamul tu si cu rege1 la-ti facut. Cel mult avertizare sau un punct. Nu ma crizez stai linistit ... eu incercam doar sa-mi spun punctul de veder pentru ca astea sunt treburi necurate :) sunt mai grave decat spaga :whistle:

Nu te crizezi da' te oftici asa oleaca :ras: Arde invidia in tine, nu? :P
 

DeletedUser

Guest
Nu stiu care e motivul pentru care ai luat ban, dar cred ca atitudinea ta fata de moderatori are legatura ... :ras: :ras:

4S442XQ.png
 
Sus