La taclale

DeletedUser12588

Guest
Au modificat drop-ul la
chest_high_high.png
? :hmf:
 

DeletedUser25854

Guest
Ce iteme pica in el? Nu am mult de cand am revenit, 2 luni-ish. Ce fel de iteme pot pica? Multam :)
 

DeletedUser14746

Guest
Ce iteme pica in el? Nu am mult de cand am revenit, 2 luni-ish. Ce fel de iteme pot pica? Multam :)

poi tu nu le vezi? alea din dreapta lui sunt din cufar :-w



si apropo,legat de cuferele de la aventuri ... sa ajuns la o asa mare bataie de joc in care sa ai zeci de aventuri castigate cu 0 cufere? :O ma ma lasi ... chiar e bataie de joc acum sincer :-w
daca la inceput pica 1 cufar din 3 aventuri castigate... acum pica 1 la 50 :-w
(am peste 30 castigate si 0 cufere luate) :/
 

DeletedUser8499

Guest
si apropo,legat de cuferele de la aventuri ... sa ajuns la o asa mare bataie de joc in care sa ai zeci de aventuri castigate cu 0 cufere? :O ma ma lasi ... chiar e bataie de joc acum sincer :-w
daca la inceput pica 1 cufar din 3 aventuri castigate... acum pica 1 la 50 :-w
(am peste 30 castigate si 0 cufere luate) :/[/QUOTE]





Ai foarte mare dreptate si eu am peste 10 cu 0 cufere.Si cand pica sanse RARE sa iti dea un item proscris
 

DeletedUser12588

Guest
6 din 46 e ok. Baga CS:GO si deschide cutii sa vezi acolo drop rate.

Am vazut pe twitch ce drop are. :ras: 4 aure in 17 cufere deschise acum o luna, 3 aure in 29 cufere deschise ieri. :hmf:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser26379

Guest
cu aventurile va bateti joc in stil barbar.... cu proscris upp1/2 ratez pe lvl 30 prind un cufar pe secol si ala cu vraji , pica 3 pusti dupa 10kk bagati in cufere si altora 4 pusti din 40 cufere . Inno style of being absolute B***S :P
 

DeletedUser25854

Guest
*DarkLord*;859602]poi tu nu le vezi? alea din dreapta lui sunt din cufar :-w


Le vad, sorry, dar nu stiu exact care-s, ce inseamna fiecare item sau cum se cheama. Ough, sunt asa in spate cu jocul :)). Mersi oricum de raspuns.
Si in legatura cu aventurile, 2w 2 cufere azi. In alta zi am avut nevoie de 10 w ca sa pice unul. Cred ca e vorba de noroc chior.
 

DeletedUser12588

Guest
500 oup cheltuite si n-am trecut decat o singura data de prima runda la event, am avut drop mai bun la rundele free. Iar am fost pacaliti de INNO. :hmf:
 

DeletedUser14746

Guest
stai bine =)) eu cu cateva mii stricate si doar odata ajuns la etapa 3... ce zici? :D



apropo, adminii.... mai anuntati si voi schimbari din cand in cand sa nu ramanem fraieri! :-w
sansa la event nu e de 50-50 ... daca prinzi soarele in proportie de 20% e bine !
dropul aurelor in cufere mult scazut fata de cum era inainte
dropul cuferelor la aventuri a ajuns chiar de toata jena !
lipsa prafului de testoasa in shop ...
.
.
.
anuntati si voi macar aici pe forum pe undeva, nu cred ca e foarte greu :-w
daca voi nu sunteti in stransa legatura cu playerii atunci cine sa fie ?
va mirati ca nu este activitate pe joc cand pur si simplu nu suntem bagati in seama?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser26379

Guest
n-au timp sa anunte bree :))) sunt ocupati sa raspunda la tikete ( dupa 3 zile) :D)) si sa dea sanctiune daca spui mure sau ceva gen :D ca mura mai nou nici fruct nu mai e la adminii nostrii :)
 

DeletedUser16010

Guest
CH3-CH2-CH2-CH2-CH2-CH2-CH2-CH2-CH2-CH2-CH2-CH2-CH2-CH2-CH2-CH2-CH2-CH2-CH2-CH2-CH2-CH2-CH2-CH2-CH2-COOH -----Acid Ceratic
 
Sus