La taclale

DeletedUser22610

Guest
n-au timp sa anunte bree :))) sunt ocupati sa raspunda la tikete ( dupa 3 zile) :D)) si sa dea sanctiune daca spui mure sau ceva gen :D ca mura mai nou nici fruct nu mai e la adminii nostrii :)

=))) Nu le iesea banu si trebuia sa schimbe ...
 

DeletedUser

Guest
o parere despre un samsung galaxy grand prime ?

bd9c79eaab.png
 

DeletedUser14746

Guest
ms shteff ;)

ideea e urmatoarea: nu as investi prea multi bani in tel avand in vedere ca am alte planuri mai "marete" tocmai de aceea nu am pretentia la un iphone (toata lumea stie ca e cel mai bun)
Am vazut galaxy grand prime in "competitie" cu galaxy S4 si grand'ul la batut detasat cu 6-2 la lansari aplicatii+ altele ;)
Avand in vedere pretul de vreo 200 lei cand dau la prelungirea abonamentului pe el eu cred ca e ok ....
nu mi-as lua nici allview si nici huawei ... (singura optiune in afara de grand prime ar fi un LG G3 mini ... dar am inteles ca e mai ok samsungul)
 

DeletedUser10117

Guest
ms shteff ;)

ideea e urmatoarea: nu as investi prea multi bani in tel avand in vedere ca am alte planuri mai "marete" tocmai de aceea nu am pretentia la un iphone (toata lumea stie ca e cel mai bun)
Am vazut galaxy grand prime in "competitie" cu galaxy S4 si grand'ul la batut detasat cu 6-2 la lansari aplicatii+ altele ;)
Avand in vedere pretul de vreo 200 lei cand dau la prelungirea abonamentului pe el eu cred ca e ok ....
nu mi-as lua nici allview si nici huawei ... (singura optiune in afara de grand prime ar fi un LG G3 mini ... dar am inteles ca e mai ok samsungul)

allview x2 soul sau viper sunt destul de bune...la pretul lor de 700 lei...iar camera foto chiar da randament...
 

DeletedUser26379

Guest
viper e bomba :) am avut asa ceva doar la mufa de incarcare sa ai grija
 

DeletedUser14746

Guest
viper mi-a recomandat si sefu, si el si-a luat .... camera de 13mb ...

nu stiu ce sa zic ... allview si huawei chiar le-as evita, eu,fratemeo si taicameo avem allview (modele diferite) si crede-ma ca niciunul nu merge asa cum ar trebui!

taicameo are probleme cu el cu netu (ii merge groaznic de rau,internetu si browserul)
fratemeo are probleme cu semnalul si memoria(nu-l lasa sa-si instaleze aproape nimic zicand ca are memoria full desi are liberi 4gb)...la dus la garantie si la primit exact la fel..
iar eu...am un lag groaznic pe el, browserul (pe the-west de exemplu) mi se tot inchide sau blocheaza...merge super rau :-w
 

DeletedUser

Guest
allview x2 soul sau viper sunt destul de bune...la pretul lor de 700 lei...iar camera foto chiar da randament...
Ew, chinezarii rebranduite la Brasov. Nu, mersi.
ms shteff ;)

ideea e urmatoarea: nu as investi prea multi bani in tel avand in vedere ca am alte planuri mai "marete" tocmai de aceea nu am pretentia la un iphone (toata lumea stie ca e cel mai bun)
Am vazut galaxy grand prime in "competitie" cu galaxy S4 si grand'ul la batut detasat cu 6-2 la lansari aplicatii+ altele ;)
Avand in vedere pretul de vreo 200 lei cand dau la prelungirea abonamentului pe el eu cred ca e ok ....
nu mi-as lua nici allview si nici huawei ... (singura optiune in afara de grand prime ar fi un LG G3 mini ... dar am inteles ca e mai ok samsungul)
Eww, iphone. Nu.
Nu prea ma iau de pe review-urile de pe site-ul ala oricum :P. Telefonul pare in regula, dar mi-a sarit in ochi faptul ca nu are OTG care mi-a fost de folos la facultate (App development). + ca poti sa-ti pui un joystick de ps3 la telefon si un emulator de nintendo si ai o consola portabila :P
Eu am un HTC Desire 620g, care mi se pare ok, doar ca din pacate nu are NFC :( (Desire 620 are, dar are procesorul mai slabut).
 

DeletedUser14746

Guest
lol acum vad ca ai zis 200 lei. pnm pentru 200 lei iti e tot una. Telefonul e ok, arata bine, la banii aia ar trebui sa te doara-n basca.

ma doare :)) (noroc ca am abonament mare) dar ideea e ca nici nu mi-as lua si apoi ce sa fac? sa stau 2 ani cu el doar ca m-am grabit? sau sa dau bani in plus sa-mi iau altu la liber? :))

hai ca vad eu ;) Va multumesc tuturor pentru pareri ;)
 

DeletedUser10117

Guest
ma doare :)) (noroc ca am abonament mare) dar ideea e ca nici nu mi-as lua si apoi ce sa fac? sa stau 2 ani cu el doar ca m-am grabit? sau sa dau bani in plus sa-mi iau altu la liber? :))

hai ca vad eu ;) Va multumesc tuturor pentru pareri ;)

mai stai un picut ca apare iphone 7..am inteles ca o sa fie nemaipomenit si ca aspect si ca performanta...
 
Sus