La taclale

DeletedUser

Guest
Sau cauta tu cum sa scap de bara aia rosie :)) Stiu ca ultima data puteam sa-l folosesc, doar ca aveam bara rosie :P

88z8S.png
 

Elmer Fudd

Rabbit Killer
la cati jucatori activi avem pe aici
grin.png

Citesc multi jucatori forumul, unii nici nu au cont, altii scriu rar. Nu ma astept ca voi astia cativa spammeri notorii sa aplicati acolo :d Eniuei, era o gluma, i-am zis si omului sa nu se astepte la cine stie ce valuri, dar daca pot ajuta, de ce nu ? Pana la urma toti folosim tw-db mai mult sau mai putin, poate cineva doreste sa se implice direct si sa primeasca multumirile eterne ale "englezilor de crevedia" care se chinuie acu' sa buchiseasca 2-3 denumiri de pixeli acolo, nici nu e nevoie de o romana prea avansata, pentru a nu pune aceiasi "englezi" intr-o dificultate suplimentara :d
 

DeletedUser15496

Guest
da aplicatii pentru windows phone la jocuri astia de la inno nu fac ?
 

DeletedUser15496

Guest
Nu stiu sa-si faca mail cu edu.com :ras:
pai daca nu stiu sa faca mail edu sa vorbeasca cu pav ca are cont dev si imi face mie in ciuda bolovanu'

am reusit sa fac 3 mail-uri .edu si pe nici unu nu pot sa intru
ori merge doar de pe pc-urile lor de la scoala cum zice pav ori nu stiu
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser22870

Guest
Nu e de asta, am folosit și un Lumia, și nu m-a dat pe spate, plus că aplicațiile cam lasă de dorit.
 

DeletedUser15496

Guest
Nu e de asta, am folosit și un Lumia, și nu m-a dat pe spate, plus că aplicațiile cam lasă de dorit.

deja sunt mai multe...
pe windows phone ai toate aplicatiile necesare !
ca nu ai 300 de aplicatii pentru muste si fluiere pentru caini e alta
 

DeletedUser15496

Guest
vad ca are multe chestii noi wp 8.1
vezi ce faci cu alea pavule :)) :up:
 
Sus