La taclale

bogdanell7

West Sheriff
Membru personal
@Emiliano Zapata asa s-a stabilit regula din cauza atacurilor multiple la intervale mici de timp.
S-a facut exceptie unde au fost atacuri la interval de +/- 2h si populatie scazuta, unde un fort nu tine mai mult de 30-40 min si nu au fost reclamatii in legatura cu acest fapt (atacuri multiple in timp foarte scurt).

@X-viper o sa incerc sa le mut la cel putin 2h diferenta de Awesomia.
 

guvidu22

Gold digger
am atacat (am asteptat sa se termine peste tot luptele), dar se pare ca rugamintea pe care am avut-o de a nu se ataca forturi cu 3 ore inainte si dupa Awesomia (care se stia ca e la 21:00) nu a prea fost respectata ... :|
pai cati sunt activi pe forum sa vada anuntul? lumea a vazut ca nu e fort pentru maine au atacat. degeaba am mentionat in unele feedback anumite chestii... ca asa cum cei din staff aveti pretentia sa respectam in joc anumite chestii, asa si noi jucatorii avem pretentia sa fim informati, sa se comunice cu noi.
 
pai cati sunt activi pe forum sa vada anuntul? lumea a vazut ca nu e fort pentru maine au atacat. degeaba am mentionat in unele feedback anumite chestii... ca asa cum cei din staff aveti pretentia sa respectam in joc anumite chestii, asa si noi jucatorii avem pretentia sa fim informati, sa se comunice cu noi.
se știa de awesomia, atât din atacurile din fiecare săptămână, cât și din anunțul de ieri...
 
cine stia? numara membrii activi de pe forum. sunt suficiente doua maini
De awesomia organizat în fiecare duminică se știe cu mult înainte de event, dacă nu mă înșel de prin 2021 se organizează awesomia pe fiecare lume. Au fost una sau două duminici parcă în care nu s-au susținut. Așa cum spune și zoltes, forumul este creat pentru a te informa. Eu cunosc persoane care au primit anunțuri și pe chat în joc și tot nu aveau treabă cu ce se întâmplă, deci depinde și de interesul fiecăruia. Am observat o implicare bună din partea lui Criminus, acum din păcate au intervenit și la el altele și decât să încurce mai bine lasă pe altul să se ocupe, un lucru de respectat. Cu Elmer m-am întâlnit în cadrul jocului acum mulți ani de câteva ori și am văzut și cum joacă, dar și cum conduce, astfel că speranțe avem în conducere. Vedem ce coordonator/ coordonatori de eventuri se vor alege și cred că atunci o să primim și o posibilă lume speed. Cât despre migrare, eu cred că anul ăsta vom avea arizona sau georgia sigur. Spor la joc !
 

guvidu22

Gold digger
De awesomia organizat în fiecare duminică se știe cu mult înainte de event, dacă nu mă înșel de prin 2021 se organizează awesomia pe fiecare lume. Au fost una sau două duminici parcă în care nu s-au susținut. Așa cum spune și zoltes, forumul este creat pentru a te informa. Eu cunosc persoane care au primit anunțuri și pe chat în joc și tot nu aveau treabă cu ce se întâmplă, deci depinde și de interesul fiecăruia. Am observat o implicare bună din partea lui Criminus, acum din păcate au intervenit și la el altele și decât să încurce mai bine lasă pe altul să se ocupe, un lucru de respectat. Cu Elmer m-am întâlnit în cadrul jocului acum mulți ani de câteva ori și am văzut și cum joacă, dar și cum conduce, astfel că speranțe avem în conducere. Vedem ce coordonator/ coordonatori de eventuri se vor alege și cred că atunci o să primim și o posibilă lume speed. Cât despre migrare, eu cred că anul ăsta vom avea arizona sau georgia sigur. Spor la joc !
tu cred ca esti doar pe forum si deloc pe joc :)))
 

guvidu22

Gold digger
Verifică tema dedicată și nu are rost să mai continuăm. Dacă lumea nu știa de awesomia veneau doar ăștia de pe forum și câțiva amici de-ai lor. Faci Hate sau Spam este fix problema ta. Spor ! :njub: :njub: :njub:
daca ai idee de limba romana si de a citi un text atunci stam de vorba....asa sa te afli doar in treaba e doar ieftin :njub: :njub: :njub:
 

guvidu22

Gold digger
Păi din 2021 și până astăzi să nu se știe de acele lupte cam greu, nu crezi ?
man, numara cati sunt pe forum si cati sunt pe joc....e "frumosu" asta de forum unde se fac diverse, ok, lumea s-a plictisit de numara de la 0 la infinit, now playing, sau chestii de genu...de 10 ani nimic schimbat...si cerem s fie activitate aici....bullshit
 
Sus