La taclale

Elmer Fudd

Rabbit Killer
Domnul CEO @Succuboy care stiti exact cum merge treaba, imi pare nespus de rau ca a trebuit sa va sterg postarea plina de invataminte si intelepciune, din motive evidente de flame. Totusi, am pastrat bucatica cea mai reprezentativa, poate sunt jucatori care doresc sa o afiseze la profil, langa citatele lui Buddha si Confucius, ar fi pacat sa se piarda asa ceva in negurile forumului...

Că o fi un job part-time pentru tine e strict problema ta, nu a noastră. Job-ul de aici trebuie privit și tratat ca unul full-time

Ar trebui sa candidezi pentru ministerul muncii cu devize ca aceasta... serios...

Imi place filosofia ta de viata si doresc sa te angajez. Am si eu de tuns niste iarba, dureaza vreo zece ore pe zi, dar te platesc pentru o ora pe zi, e foarte importanta iarba aia pentru mine si trebuie tratata ca atare, e strict problema ta cum iti organizezi timpul si din ce traiesti ;)

De asemenea, daca ati fost atent, dl. CEO si nu sunteti cumva dislexic, am scris deja in acea postare ca aloc din timpul meu personal de multe ori, peste cel in care e normal sa fiu prezent, adica cel alocat "job-ului" in sine, nu sta nimeni mai putin decat trebuie. Asta e realitatea, nu e vreo scuza, intotdeauna sunt deschis si cat de transparent pot fi. Poate parea surprinzator pentru jucatorii care stau pe joc o basculanta de ore pe zi si au cam pierdut unele notiuni, dar echipele de administrare pe aceste jocuri nu au program 24/7... iar timpul petrecut de acestea pe joc este timp personal, pentru ca dap, au si ei dreptul sa joace. In concluzie, factorul timp nu reprezinta o problema pentru mine sau pentru altcineva, el se divide insa conform tipului de activitate prestata si cerintelor acesteia.

PS: Am vazut unele postari legate de asta, fara sa spun eu prea multe lucruri legate de subiect, deci ma gandesc ca e o problema. In general, nu mai fiti invidiosi pe cei care ne mai plimbam prin lume, incercati sa iesiti la aer, o vacanta, o natura ceva, e vara, e frumos, creierasul nu mai functioneaza corect dupa perioade intense de click-uit prin dispozitive electronice, e dovedit stiiintific si e pacat, multi sunteti tineri si il deteriorati mult prea devreme fara sa va dati seama, pur si simplu nu mai prioritizati corect :)
 

Succuboy

Trapper
Domnul CEO @Succuboy care stiti exact cum merge treaba, imi pare nespus de rau ca a trebuit sa va sterg postarea plina de invataminte si intelepciune, din motive evidente de flame. Totusi, am pastrat bucatica cea mai reprezentativa, poate sunt jucatori care doresc sa o afiseze la profil, langa citatele lui Buddha si Confucius, ar fi pacat sa se piarda asa ceva in negurile forumului...



Ar trebui sa candidezi pentru ministerul muncii cu devize ca aceasta... serios...

Imi place filosofia ta de viata si doresc sa te angajez. Am si eu de tuns niste iarba, dureaza vreo zece ore pe zi, dar te platesc pentru o ora pe zi, e foarte importanta iarba aia pentru mine si trebuie tratata ca atare, e strict problema ta cum iti organizezi timpul si din ce traiesti ;)

De asemenea, daca ati fost atent, dl. CEO si nu sunteti cumva dislexic, am scris deja in acea postare ca aloc din timpul meu personal de multe ori, peste cel in care e normal sa fiu prezent, adica cel alocat "job-ului" in sine, nu sta nimeni mai putin decat trebuie. Asta e realitatea, nu e vreo scuza, intotdeauna sunt deschis si cat de transparent pot fi. Poate parea surprinzator pentru jucatorii care stau pe joc o basculanta de ore pe zi si au cam pierdut unele notiuni, dar echipele de administrare pe aceste jocuri nu au program 24/7... iar timpul petrecut de acestea pe joc este timp personal, pentru ca dap, au si ei dreptul sa joace. In concluzie, factorul timp nu reprezinta o problema pentru mine sau pentru altcineva, el se divide insa conform tipului de activitate prestata si cerintelor acesteia.

PS: Am vazut unele postari legate de asta, fara sa spun eu prea multe lucruri legate de subiect, deci ma gandesc ca e o problema. In general, nu mai fiti invidiosi pe cei care ne mai plimbam prin lume, incercati sa iesiti la aer, o vacanta, o natura ceva, e vara, e frumos, creierasul nu mai functioneaza corect dupa perioade intense de click-uit prin dispozitive electronice, e dovedit stiiintific si e pacat, multi sunteti tineri si il deteriorati mult prea devreme fara sa va dati seama, pur si simplu nu mai prioritizati corect :)
Cat ai stat sa-mi stergi mesajul plus al altora si dupa sa scrii tot acest mesaj, o mare parte de premii erau deja date (in cazul in care mai trebuiau date acum), dar cum tu nu ai timp de sarcinile de CM dar ai timp de stat in joc si pe forum, nu mai am alte asteptari, dar fie, pe alte servere se poate, alti oameni pot, la noi mereu exista cate o scuza.

Totusi, apreciez ca ti-ai facut destul timp sa-mi raspunzi la mesaj, deci asta inseamna ca am atins o coarda sensibila si am avut dreptate. Am sa incerc sa-ti ignor ironia de care ati dat parte, dl. CM. Pana la urma, cat mai profesional, nu?

*Am spus ce am avut de spus in mesajul pe care l-am scris si sper ca l-ai si citit cuvant cu cuvant, si doresc sa mentionez in incheiere: observa putin cine iti sustine ideile "neutre" (presupun ca s-a subinteles de ce este intre ghilimele), cati jucatori ne sunt alaturi asupra situatiei si cati administratori ti-au plecat din echipa de cand ai venit. Poate daca veti ramane dvs. impreuna cu paratii singuri pe joc, veti fi fericiti, dar poate si asta va este scopul.

Astept cu nerabdare regulamentul acela de fort, la fix a venit.
 
Domnul CEO @Succuboy care stiti exact cum merge treaba, imi pare nespus de rau ca a trebuit sa va sterg postarea plina de invataminte si intelepciune, din motive evidente de flame. Totusi, am pastrat bucatica cea mai reprezentativa, poate sunt jucatori care doresc sa o afiseze la profil, langa citatele lui Buddha si Confucius, ar fi pacat sa se piarda asa ceva in negurile forumului...



Ar trebui sa candidezi pentru ministerul muncii cu devize ca aceasta... serios...

Imi place filosofia ta de viata si doresc sa te angajez. Am si eu de tuns niste iarba, dureaza vreo zece ore pe zi, dar te platesc pentru o ora pe zi, e foarte importanta iarba aia pentru mine si trebuie tratata ca atare, e strict problema ta cum iti organizezi timpul si din ce traiesti ;)

De asemenea, daca ati fost atent, dl. CEO si nu sunteti cumva dislexic, am scris deja in acea postare ca aloc din timpul meu personal de multe ori, peste cel in care e normal sa fiu prezent, adica cel alocat "job-ului" in sine, nu sta nimeni mai putin decat trebuie. Asta e realitatea, nu e vreo scuza, intotdeauna sunt deschis si cat de transparent pot fi. Poate parea surprinzator pentru jucatorii care stau pe joc o basculanta de ore pe zi si au cam pierdut unele notiuni, dar echipele de administrare pe aceste jocuri nu au program 24/7... iar timpul petrecut de acestea pe joc este timp personal, pentru ca dap, au si ei dreptul sa joace. In concluzie, factorul timp nu reprezinta o problema pentru mine sau pentru altcineva, el se divide insa conform tipului de activitate prestata si cerintelor acesteia.

PS: Am vazut unele postari legate de asta, fara sa spun eu prea multe lucruri legate de subiect, deci ma gandesc ca e o problema. In general, nu mai fiti invidiosi pe cei care ne mai plimbam prin lume, incercati sa iesiti la aer, o vacanta, o natura ceva, e vara, e frumos, creierasul nu mai functioneaza corect dupa perioade intense de click-uit prin dispozitive electronice, e dovedit stiiintific si e pacat, multi sunteti tineri si il deteriorati mult prea devreme fara sa va dati seama, pur si simplu nu mai prioritizati corect :)
:njub::njub::njub::up:
 
Iti gasim si tie un loc ca administrator nu este nicio problema :dastardly:
???
Păi o lălăiți atât cu Hawaii de am ajuns să cred că-i singura lume de pe ro. Treaba era simplă, dacă voi aveați o atitudine diferită față de fake-uri, nu jignești, nu te plânge, lași ego-ul de-o parte și de dragul jocului faci un compromis. Așa lumea era calmă și nu se continua cu discuții inutile.
Dacă vă plângeți 3-4 dintr-o alianță ( în sine gândindu-vă doar la persoana voastră, că dacă era pentru ceilalți din alianță, se făcea un compromis.) că nu știu ce fake-uri fac adversarii, nu sunt obligat să cred. Problema se rezolvă între voi prin înțelegere, că după reguli mereu se găsesc portițe, lucruri pe care nu vreți să le înțelegeți din ce ne spune Elmer. Aveam de gând să joc serios TW, dar aroganțele îmi lasă un gust amar, așa că joc for fun și mă amuz de unele discuții. Da, este urât ce se întâmplă pe Hawaii, dar nici nu se dorește o rezolvare, eu nu-l văd pe Sado, genul ăla care nu ar vrea lupte echilibrate.
 

Succuboy

Trapper
Inseamna ca nu-l cunosti destul :)))) poate ai omis si faptul ca ii place sa ameninte cu viata reala :))

Dar o sa ajungeti sa jucati voi intre voi, 10-15 jucatori, treaba voastra
 

Benyamyn10

West Sheriff
Membru personal
Daa bre , eu am vrut sa plec din just si m-a cautat acasa cu cheia de 14 , zicea ca imi schimba bateria la masina dar defapt ma ameninta :))
 

Elmer Fudd

Rabbit Killer
Totusi, apreciez ca ti-ai facut destul timp sa-mi raspunzi la mesaj, deci asta inseamna ca am atins o coarda sensibila si am avut dreptate.

N-ai atins nimic, remarca a fost atat de stupida incat a devenit motiv de fun... deci ai atins doar "osul haios" aka "the funny bone"...

cati administratori ti-au plecat din echipa de cand ai venit

Au plecat cati a trebuit si cati au considerat... Se pleaca intotdeauna considerabil cand echipa a fost creata de altcineva, alt CM in acest caz, e cat se poate de normal si de asteptat si chiar benefic si dezirabil in final.

Tombolele sunt mult mai periculoase decât pokerul. Eu cel puțin am fost dependent de ele o vreme. Dacă obțin aprobare de la Inno, după ce termin fortbattles încerc să codez și pokerul. Nu promit nimic.

Nu ai cum sa obtii aprobare. Tocmai am spus mai sus ca e o problema de ordin legal cu pokerul si jocurile tip loterie, iar acestea nu mai pot face parte din joc, forum sau orice alt site in legatura cu inno. Desigur, daca iti faci tu propriul site cu poker poti invita pe cine vrei, dar nu poate avea legatura cu inno, respectiv cu the-west.

Ma întreb cu cât plătește alianță lui viper pe elmer ca le cam tine partea

O roaba de cocosei plateste, pacat ca nu-s de aur insa, sunt de piele....

ii place sa ameninte cu viata reala

Dap, il ameninta ca-l deconecteaza de la tastatura si-l scoate vreo doua ore afara in iarba, soare, chestii d-astea nasoale de la care-ti pot crapa ochii, ti se stafideste pielea, nu e de joaca si de gluma cu astea...
 
Sus