La taclale

Nu ai cum sa obtii aprobare. Tocmai am spus mai sus ca e o problema de ordin legal cu pokerul si jocurile tip loterie, iar acestea nu mai pot face parte din joc, forum sau orice alt site in legatura cu inno. Desigur, daca iti faci tu propriul site cu poker poti invita pe cine vrei, dar nu poate avea legatura cu inno, respectiv cu the-west.
Mă refeream la grafica lor. Dacă obțin aprobare să o folosesc :P
 
Eu zic sa ramai, nu are rost sa te lasi deoarece aceasta a mai ramas singura lume activa , daca si pe asta o parasim acest joc va disparea, fa-o macar pt trecutul frumos pt jucatorii intalniti vechi sau noi si pt noptile si zilele petrecute jucand.:up:
Cred ca se refera ca o sa se lase de ceea ce ai spus ca vrei sa se pună o mișcare drastică anti multiaccount și se simte vinovat/ă.
 
Eu zic sa ramai, nu are rost sa te lasi deoarece aceasta a mai ramas singura lume activa , daca si pe asta o parasim acest joc va disparea, fa-o macar pt trecutul frumos pt jucatorii intalniti vechi sau noi si pt noptile si zilele petrecute jucand.:up:
O sa joc pe pennsylvania strict sa fac misiuni si colectii de inventar, si pe lumile noi unde este activitate si caterinca pe discord cateva luni bune in fiecare an.
Cat despre clone, tu joci cu pusca tatanka in 2023 la aventuri obai. Tu esti o clona.
 
Sus