Lagoonia

  • Autor subiect DeletedUser12000
  • Data de început

DeletedUser

Guest
grafica asta... nu stiu ce sa zic... kinda sux... si daca o sa fie ca celalte jocuri inno si gameplayu o sa fie fail...

hai sa fim seriosi...

Nu prea cred ca o sa fie ca celalalte...:confused:...poate o sa fie ceva gen farmerama,pace totala.Si daca jocurile inno au un gameplay fail,tu ce cauti pe aici ?
 

DeletedUser19407

Guest
Minecraft si Grepolis usnt alta mancare de peste.Nu cred ca minecraft are ce cauta la browsergames,asa bagam si toate jocurile de pe miniclip+transformice in aceeasi categorie cu tw si grepolis.

Exista minecraft pentru browser.
 

DeletedUser

Guest
Nu prea cred ca o sa fie ca celalalte...:confused:...poate o sa fie ceva gen farmerama,pace totala.Si daca jocurile inno au un gameplay fail,tu ce cauti pe aici ?

tot ceea ce joc de la inno este the west pentru ca imi place orice e legat de vestul salbatic ;) si sa fim seriosi spre deosebire de alte jocuri bb rpg in the west nu prea poti face multe... atat e inovator sistemul de munci...
 

DeletedUser

Guest
Nu prea cred ca o sa fie ca celalalte...:confused:...poate o sa fie ceva gen farmerama,pace totala.Si daca jocurile inno au un gameplay fail,tu ce cauti pe aici ?

Eu as crede ca o sa semene cu virtual villagers, numai ca o sa fie online
 

DeletedUser

Guest
tot ceea ce joc de la inno este the west pentru ca imi place orice e legat de vestul salbatic ;) si sa fim seriosi spre deosebire de alte jocuri bb rpg in the west nu prea poti face multe... atat e inovator sistemul de munci...

The west si Sevenlands sunt facute sa nu trebuiasca sa stai non-stop in fata jocului.Da-mi un exemplu de jocuri rpg mai bune.
 

DeletedUser

Guest
Nu prea cred ca o sa fie ca celalalte...:confused:...poate o sa fie ceva gen farmerama,pace totala.Si daca jocurile inno au un gameplay fail,tu ce cauti pe aici ?

+1 .. Eu oricum o sa-l joc deoarece imi plac jocurile de genu si deja am nevoie de o schimbare deci asteptam varinta ro sau .net:D .. Am impresia ca va avea un real succes daca se vor ocupa de el:).
 

DeletedUser

Guest
pai din cate observ tu esti un om si construiesti chestii impreuna cu alti oameni,poate o sa fie si ceva aliante,gen insula x ii o alianta,insula y la fel,etc.
 

DeletedUser15693

Guest
pai din cate observ tu esti un om si construiesti chestii impreuna cu alti oameni,poate o sa fie si ceva aliante,gen insula x ii o alianta,insula y la fel,etc.

e ca un oras sau asa ceva va ajutati...


cred ca o sa fie mult lag.de ce?LAGoonia

eu cred ca o sa astept pentru o versiune in limba engleza!
 

DeletedUser

Guest
Pai...vad ca e controversat jocul..am sa-l incerc si eu asa doar...de dragul de al incerca insa dupa cum s-a mai spus...deja nu se mai fac jocuri de gen the west.Acest joc e cel mai bun pe care l-au dat cei de la Inno.


Edit: Sigur...in Trailer jocul pare interesant insa nu cred ca va fi nici pe departe asa cum este prezentat in trailer.
Edit: Si ca acum am vazut si pozele de pe site...aveam acum vreo 2 ani un joc exact la fel dar pe telefonul mobil.Nu era cu nimic mai prejos decat acesta.Cred ca nu am sa-l mai incerc.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
The west si Sevenlands sunt facute sa nu trebuiasca sa stai non-stop in fata jocului.Da-mi un exemplu de jocuri rpg mai bune.

am gresit cand am spus rpg:ras: ma refeream la alte jocuri de la alte companii ca sunt mai complexe (goalunited de exemplu) iti ia mai mult timp sa faci toate actiunile corecte, ca la final tu sa fii castigatorul
 

DeletedUser

Guest
am gresit cand am spus rpg:ras: ma refeream la alte jocuri de la alte companii ca sunt mai complexe (goalunited de exemplu) iti ia mai mult timp sa faci toate actiunile corecte, ca la final tu sa fii castigatorul

Pai jocurile de la inno sunt in general mai mult sau mai putin de strategie,nu de "actiunile corecte".
 

DeletedUser7994

Guest
ar fi fain sa faca un MNORPG gen the west:ras:...orase forturi arme de foc/albe:up:...ar avea multi fani
asta seamna cu virtual villagers cum seamna grecopolis cu ikariam:ras:
 

DeletedUser

Guest
ar fi fain sa faca un MNORPG gen the west:ras:...orase forturi arme de foc/albe:up:...ar avea multi fani
asta seamna cu virtual villagers cum seamna grecopolis cu ikariam:ras:

Ceva in genul Red Dead Redemption MMORPG ar fi chiar tare,dar nu imi imaginez cum as sta doua ore sa construiesc orasul...
 

DeletedUser

Guest
Dupa 1 an de zile nu va atinge un minim de jucatori si va fi inchis/:tumble:Exact asa a patit si superbul joc Genesis AD lumea nu a auzit de el deaorece majoaritatea jucatorilor preferau AVA facut to de ijjji.Degeaba ai mute jocuri da ca nu le joaca nimeni.Din video nui asa fantastic deci nu o sa imi pierd timpul cu el.
 

DeletedUser12402

Guest
Zici ca e Zoomumba:ras:Cred ca ma apuc si eu cand se va deschide jocu' :nesigur:
Oricum,INNO Games se chinuie cu prea multe jocuri...
 
Sus