Lagoonia

  • Autor subiect DeletedUser12000
  • Data de început

DeletedUser19397

Guest
Sunt si multe traduceri incomplete ..
Ai ajuns la.. BronzeAge
 

DeletedUser

Guest
Pai e si normal.O sa mai fie updaturi si in plus e lansat de o zi ce mai vrei?
Nu mai posteaza nimeni pe aici?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
pfff..
alizeea administrator
iulianp mod pe forum
+ patrat care face reclama peste tot
nu vad prea bine forumul ala :nu:
 

DeletedUser

Guest
Dragul meu, azi a avut loc un update...au fost anunțate aceste aspecte. Și la mine e la fel, din păcate, dar se va remedia situația. Cred că astfel de probleme apar peste tot la început, deși nu erau dorite. :sad:

Între timp, recomand o cafea bună...facem așteptarea mai ușoară și mai plăcută. :up:

Îți ofer și cana mea înaripată, cu tot cu cafea....și e cafea nu bună, foarte bună. (mi-am lăsat lăudătorii acasă, sunt în vacanță) :)

179957_10150815629295895_132471530_n.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20997

Guest
Dragul meu, azi a avut loc un update...au fost anunțate aceste aspecte. Și la mine e la fel, din păcate, dar se va remedia situația. Cred că astfel de probleme apar peste tot la început, deși nu erau dorite. :sad:

Între timp, recomand o cafea bună...facem așteptarea mai ușoară și mai plăcută. :up:

Îți ofer și cana mea înaripată, cu tot cu cafea....și e cafea nu bună, foarte bună. (mi-am lăsat lăudătorii acasă, sunt în vacanță) :)

179957_10150815629295895_132471530_n.jpg

va rog respectuos sa mergeti înapoi pe triburile!

Btw, ce face lagoonia să merite să joci?


grija mare la limbaj!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20997

Guest
Ce sa fac puiule acolo? Nu mai sunt pe acolo de un an si jumatate...sau vrei sa facem un speed? :))

Lagoonia, te ajuta sa te relaxezi :))

Speed speed speed puicuţo :nesigur:


#132 Geia, poţi să faci spam chiar şi pe forumul The-West.net, să iei ban acolo şi oricum adminii nu au voie să-ţi facă nimic pe alte servere/jocuri, ai globalul numai acolo.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Lvl 9 , panarama rau aia cu barza =))) . Aprox stie cineva cum ii ridic varsta la copil , sa-l pun la sapa de lemn .
 
Sus