Lagoonia

  • Autor subiect DeletedUser12000
  • Data de început

DeletedUser

Guest
hmm ce pot spune interesant :-? dar o intrebare poate stiti , am vazut in pozele de la inno ca se poate fi mai multi pe insula :-? cum naiba

ZsBjf.jpg

Ii putin mai complicat,tu fa level si apoi o sa poti sa construiesti o chestgie cu foc ca sa iti mai faci un caracter si paoi barci corabii si alea alea.(nici eu nu situ prea bine)
 

DeletedUser

Guest
Ii putin mai complicat,tu fa level si apoi o sa poti sa construiesti o chestgie cu foc ca sa iti mai faci un caracter si paoi barci corabii si alea alea.(nici eu nu situ prea bine)

aha super dar...nu prea adica era mai super daca jucam cu prietenii..
 

DeletedUser

Guest
am dat foc la aia , ciudat :-? acu ce fac :)) nu mai am ce sa construiesc :))
 

DeletedUser

Guest
am dat foc la aia , ciudat :-? acu ce fac :)) nu mai am ce sa construiesc :))

Repede te misti...duap ce se termina farul ala de ars,apesi pe cartea aia din mijloc ca sa iti mai adica pe cineva in insula.Sa vezi,apoi trebuie sa va imprieteniti ca altfel nu vor sa lucreze impreuna.

EDIT:ti-as trimite eu dar nu mai ai spatiu.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2948

Guest
Repede te misti...duap ce se termina farul ala de ars,apesi pe cartea aia din mijloc ca sa iti mai adica pe cineva in insula.Sa vezi,apoi trebuie sa va imprieteniti ca altfel nu vor sa lucreze impreuna.

EDIT:ti-as trimite eu dar nu mai ai spatiu.

Ce far? Cum fac rost de inca un omulet pe insula?

Aha...gata, am rezolvat :))
 

DeletedUser

Guest
Stiam din Septembrie de acest joc si asteptam sa vad cum este...pare interesant dar nu m-as baga pe serveru German pentru ca nu stiu limba. Oricum cred ca pe la jumatetea lu Octobrie ar trebui sa deschida serveru de test beta.
 

DeletedUser

Guest
Stiam din Septembrie de acest joc si asteptam sa vad cum este...pare interesant dar nu m-as baga pe serveru German pentru ca nu stiu limba. Oricum cred ca pe la jumatetea lu Octobrie ar trebui sa deschida serveru de test beta.

Si asta ce e mah?Serverul de test alpha?:blink:Poate sa il traduca in engleza...;)
 

DeletedUser

Guest
lagoonia a spus:
Diese E-Mail-Adresse wird bereits verwende

am incercat cu mai multe adrese de mail dar degeaba... are ceva vreo idee ce are ?

chiar acum am vazut si varianta englezeasca http://en.lagoonia.com/

mai are cineva un beta-key?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser19407

Guest
Am un beta key.De la the-west/grepolis cred.E in germana nu inteleg nimic.Daca era in engleza/franceza intelegeam :(
 

DeletedUser

Guest
in imagini si in clip arata bine daca va fi fain o sa ma joc. Dar cand incepe jocul astept de o luna si ceva.VA rog ziceti-mi daca stiti ceva legat de lansarea jocului.:up:
 

DeletedUser

Guest
Sunt lvl 12... pana in momentul de fata: 100% sims(prea plictisitor).
 
Sus