League of Legends

  • Autor subiect DeletedUser9129
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser23989

Guest
Nasus e destul de ok , ceea ce nu imi place de la el e ca nu are crowd of control. Doar un slow , thats all.
Inca o chestie , poate ca la elo mai mare se sta in laning phase pana in min 30.
Dar la normal games si elo 1200-1500 , pana iti farmezi tu Q-ul ala , echipa adversa deja are baron , dragon de 7 ori , ti-a spart si toate turnurile.
Si echipa ta e 4v5 . :boone:
Not nice . Si te mai si injura aia ca nu ii ajuti.

Tu esti la 1050 elo, de ce vorbesti de elo 1200-1500?

Btw, nu esti 4v5, o sa vina topperule dupa tine daca vede ca pushezi, smart-ass, iar echipa o sa-ti fie 4v4, daca botul si junglerul sunt destepti, dau un double kill bot si iau dragon, foarte greu
 

DeletedUser

Guest
Vai doamne , cand te vad mi se face scarba . Daca am 1050 , nu inseamna ca stiu cate ceva despre joc?

Te crezi atat de superior tuturor , cand defapt esti un retardat .

BTW : Cand ziceai ca vin dupa tine ... wards + lasthit.

Lasand la o parte idiotii .

Ce parere aveti ca au scos Heart of Gold si Regrowth Pendant ( sau cum ii zice ) ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Am intrebat de Nasus pt ca de abia am lvl 9...am 1350 IP si m-am gandit sa il iau...dar cred ca strang sa imi iau cv mai scump...
 

DeletedUser23989

Guest
Vai doamne , cand te vad mi se face scarba . Daca am 1050 , nu inseamna ca stiu cate ceva despre joc?

Te crezi atat de superior tuturor , cand defapt esti un retardat .

BTW : Cand ziceai ca vin dupa tine ... wards + lasthit.

Lasand la o parte idiotii .

Ce parere aveti ca au scos Heart of Gold si Regrowth Pendant ( sau cum ii zice ) ?

Nu, honestly, n-ai cum sa stii ce e la 1500, btw, nu ma cred superior nimanui.
Ce am zis ca vin dupa tine ma? =))

Am zis ca mergi sa faci push top, si vine si inamicul top, daca vin mai multi echipa ta ia avantaj si pusheaza un turret de pe mid.

Nasus doar un slow, alright, cred ca e cel mai op slow din joc.
 

DeletedUser

Guest
Poate nu te crezi dar asa pare ... anyway , degeaba ma pun in gura cu tine . Multi au incercat sa faca o schimbare si nu au reusit.


Apropo de Nasus , atata vorbit despre el aici asa ca am bagat un normal cu el . xD

29/3 si eram si 4v5 :dastardly:
 

DeletedUser24414

Guest
Iei, ai reusit sa cari o echipa intreaga cu o monstruozitate OP daca nu este oprita in primele 15 minute. Felicitari!
 

DeletedUser

Guest
Iei, ai reusit sa cari o echipa intreaga cu o monstruozitate OP daca nu este oprita in primele 15 minute. Felicitari!

Defapt primele 25 minute cat am farmat . xD

Dupa sunfire cape si trinity rupeam teamfightul.


Dupa care warmogs si atamas si daca tot nu dadea nimeni pe mine ca era deja tanky like hell am luat un ravenous hydra.
 

DeletedUser23989

Guest
Al patrulea meci al meu ca Rumble. Seems fair <3

y0ROy.jpg


Ce imi place e ca eram cu Jayce top care e counter si l-am batut. Op
 

DeletedUser

Guest
Poate nu te crezi dar asa pare ... anyway , degeaba ma pun in gura cu tine . Multi au incercat sa faca o schimbare si nu au reusit.


Apropo de Nasus , atata vorbit despre el aici asa ca am bagat un normal cu el . xD

29/3 si eram si 4v5 :dastardly:

Felicitari!
 

DeletedUser23989

Guest
Poate nu te crezi dar asa pare ... anyway , degeaba ma pun in gura cu tine . Multi au incercat sa faca o schimbare si nu au reusit.


Apropo de Nasus , atata vorbit despre el aici asa ca am bagat un normal cu el . xD

29/3 si eram si 4v5 :dastardly:

Multi = 2oameni, cei cu care nu ma inteleg de fel.

Foarte greu sa cari cu Nasus in blinduri in care oponentul tau te lasa sa farmezi to hell.
 

DeletedUser

Guest
Multi = 2oameni, cei cu care nu ma inteleg de fel.

Foarte greu sa cari cu Nasus in blinduri in care oponentul tau te lasa sa farmezi to hell.

Multi=2 oameni?
Eu, block, stropica, anonim000, darkse, killer, demonlight parca, cavitverde(infinitatea de oameni cu iq peste al tau la ranked). Sunt 2?
Si e funny ca, desi sunt 1627 elo, eu nu i-am comentat baiatului cu 1000 elo, si te-ai gasit tu, cel care nu pana demult erai 1100 elo. Grow the fuck up, esti dement.

Cat despre hog si regrowth pendant: 475 pt 15 hp reg? FUCK OFF. 825 pt super sustain AND gold generation? GTFO 2 STRONK ON SUPPORTS. Defapt 2 stronk pt. toata lumea.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Acu , pe un jungler mai tanky de felul lui nu prea ai ce sa iei gp5 , inafara de shurelia.


Dar in schimb imi place ca Atmas se face din sabiuta cu gp5.E perfect.

O iei earlygame si debia prin min 40-45 faci atmas. :nu:


Ce ziceti .... Trundle sau Maokai jungle? Aveti nistre pro.cons pt ei ca nu reusesc sa ma decid.
 

DeletedUser

Guest
Acu , pe un jungler mai tanky de felul lui nu prea ai ce sa iei gp5 , inafara de shurelia.


Dar in schimb imi place ca Atmas se face din sabiuta cu gp5.E perfect.

O iei earlygame si debia prin min 40-45 faci atmas. :nu:


Ce ziceti .... Trundle sau Maokai jungle? Aveti nistre pro.cons pt ei ca nu reusesc sa ma decid.

Maokai daca vrei tank jungler. Daca nu ia si lee sau shyvana sau noct etc... Trundle e depasit desi uneori poate fi folositor.
 

DeletedUser

Guest
OMG ... elohell , 20/5/28 shen .
Am lasat killuri la ez lb si teemo toti eram fedati , da ce naiba . 4v5 ... :mad:


AFK-eri idioti.


-43 ELO WTFFFFFFFFFFFFFF


LE: Teemo a feedat CHO , si Yi s-a fedat de pe toti restu . Dadea un Q juma la viata de la ez si lb.

Prea retardati astia , EZ si-a luat 2 infinity si phantom dancer.
LB - 69 cs min 50


http://www.leaguereplays.com/replays/1162831
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5153

Guest
OMG ... elohell , 20/5/28 shen .
Am lasat killuri la ez lb si teemo toti eram fedati , da ce naiba . 4v5 ... :mad:


AFK-eri idioti.


-43 ELO WTFFFFFFFFFFFFFF


LE: Teemo a feedat CHO , si Yi s-a fedat de pe toti restu . Dadea un Q juma la viata de la ez si lb.

Prea retardati astia , EZ si-a luat 2 infinity si phantom dancer.
LB - 69 cs min 50


http://www.leaguereplays.com/replays/1162831

Joaca normale. Fa rost de ip pt. campioni si rune, si nu mai juca cu shen la elo mic, ca e cam greu. Eu mi-am mai crescut ceva elo cu GP si cu vaca. Check LoL-King....
 

DeletedUser23989

Guest
Multi=2 oameni?
Eu, block, stropica, anonim000, darkse, killer, demonlight parca, cavitverde(infinitatea de oameni cu iq peste al tau la ranked). Sunt 2?
Si e funny ca, desi sunt 1627 elo, eu nu i-am comentat baiatului cu 1000 elo, si te-ai gasit tu, cel care nu pana demult erai 1100 elo. Grow the fuck up, esti dement.

Cat despre hog si regrowth pendant: 475 pt 15 hp reg? FUCK OFF. 825 pt super sustain AND gold generation? GTFO 2 STRONK ON SUPPORTS. Defapt 2 stronk pt. toata lumea.

Anonim nu e ca voi, mai gandeste putin inainte sa comentezi.

N-a venit cu comentarii idioate gen 'Bai baieti nu puneti urechea la ce zice x' el a venit cu comentarii constructive.
Killer si darkse nah, cateodata nu mi-au dat dreptate dar ma inteleg cu ei.

Btw, ziceai ca nu joaca cu mine, dar din cate vad nu mai sunt prietenii tai ;) Se pare ca nu mai joaca cu tine, si tot pe mine ma schimba, alright.

Am auzit ca tu le zici sa nu faca flame si meciul urmator injuri ca prostu', mda.

@Ajec: sa nu joace shen? am 5-0 cu el in ranked nigga', bate orice.

@Stropica

Trundle pros:
Sustain bun in jungla
Un slow care schimba mapa si poate castiga tf-uri
Un clear-time decent spre bun
Poate face deny bunicel la carry
Mobilitate buna

Trundle cons:
Doar un cc, cooldown cam mare
Daca esti top poti lua kite hard
N-are decat 2 skilluri de damage si alea single target
Mananca multa mana(nevoie blue)
Escape skilluri mediocre

Maokai pros:
Sustain decent
CC-uri bune
Utilitate in tf-uri
Natural tanky

Maokai cons:
Escape skilluri - nimic(doar poate W da' nu prea)
Poate lua counter-jungle mai de la toti junglerii(damage slab)
La lv 6 nu se simte o diferenta mare la gankuri ca la shyv, ww, jarvan, lee, etc
Nu poate sa faca solo dragon mai deloc
Clear-time slabut

Recomand maokai pentru ca trundle e mai ocazional si nu merge cu toate echipele.
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus