Lumi speciale

  • Autor subiect DeletedUser9859
  • Data de început

DeletedUser15693

Guest
Daca ma gandesc mai bine cei de la INNO ar fi dezavantajati de o lume complet fara castig pentru ei dar situatia ar fi echilibrata cu lumea cu pepite.Te-ai gandit logic.

PRO
 

DeletedUser

Guest
Contra Deoarece nu cred ca cei de la inno lear conveni sa nu aiba un beneficiu de la acea lume.
 

DeletedUser

Guest
Pro

PRO ar fi foarte frumos sa se faca ceva de genul "The West Clasic"!Fara pepite!Asa s-ar vedea cine e cu adevarat bun la jocul asta.Pro si pentru cea doar cu pepite desi nu inteleg cum vine asta.Adica cumperi tot cu pepite?X pepite sa il lesin p-ala!Oricum aduce profit pt. inno.
 

DeletedUser9859

Guest
PRO ar fi foarte frumos sa se faca ceva de genul "The West Clasic"!Fara pepite!Asa s-ar vedea cine e cu adevarat bun la jocul asta.Pro si pentru cea doar cu pepite desi nu inteleg cum vine asta.Adica cumperi tot cu pepite?X pepite sa il lesin p-ala!Oricum aduce profit pt. inno.

La aia doar cu pepite trebuie sa platesti cateva ca sa intri in joc si apoi joci cum vrei.Dar intrecerea e intre mai multi care folosesc pepite, pentru ca primul va castiga pusca de aur si si-o poate transfera.

@12cosmin

The west nu trebuie sa fie si pe placul nostru?
 

DeletedUser18822

Guest
Pro! why? Pentru ca asa am vedea adevarati playeri care au experienta in joc,dar sa nu se intaleze si cea cu cont premium.
 

DeletedUser

Guest
da....mi ar place fara premium....dar sigur nu vor vrea adminii
 

DeletedUser

Guest
PRO...de-acord si fara premii,nu-mi vine sa cred idea asta mi-a venit de cand s-a deschis delaware dar n-am stiut daca sa o postez,bravo ca ti-a venit si tie ideea
 

DeletedUser

Guest
Nici nu ma gandesc.............este foarte buna ideea bravo ....(PRO)<3W
 

DeletedUser

Guest
pro..deci fara premium, fara piata/serif, fara arme de aur...
 
Sus