Lvl 99

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser5652

Guest
Presupun ca cei de la inno nu o sa lase ca toti playerii sa faca lvl 99 o sa continue, nu?:confused:
 

DeletedUser2948

Guest
NU...daca citeai ce scrie pe la update-urile trecute aflai ca nivel 99 este ultimul
 

DeletedUser

Guest
s-a mai propus...Si nici macar nu ai postat unde trebuie
 

DeletedUser

Guest
lvl 99 ii ultimul dar dupa acea poti sa iti cresti nivelul duelului
 

DeletedUser

Guest
si daca faci level 99 ce faci?

te lasi de joc?

e plictisitor cand nu mai cresti in level
 

DeletedUser2097

Guest
daca inno nu va face cv in privinta atsa,va pierde multi jucatori;)
 

DeletedUser

Guest
Exact dar daca termini o lume incepi alta cu alt caracter bazat pe alt skill.
 

DeletedUser

Guest
da.. dar cum te simti cand stii ca intr-un fel ai terminat jocul si incepi iar de la inceput .. ? e pierdere de timp .. cred ca inno ar trebuii sa mai introduca misiuni noi ... si lvl 99+ adica sa exista mai multe levele.. parerea mea
 

DeletedUser

Guest
Fiecare are parerea lui dar eu sincer nu as mai avea chef sa mai continui ci sa incep unul nou:d.
 

DeletedUser3898

Guest
stati voi linistiti ca inno nu pierde niciun ban ;) stiu ei ce fac
 

DeletedUser126

Guest
da.. dar cum te simti cand stii ca intr-un fel ai terminat jocul si incepi iar de la inceput .. ? e pierdere de timp .. cred ca inno ar trebuii sa mai introduca misiuni noi ... si lvl 99+ adica sa exista mai multe levele.. parerea mea

si eu cred la fel....daca vrem sa jucam de acum pana in 2013 ar trebui sa bage pana la level 199:P
 

DeletedUser

Guest
va bagati pe beta. dupa ce ajungi la 99 poti baga reskill pana dai faliment. costa 4 pepite si poti incerca ce tactici vrei si nu te mai plictisesti asa repede.
si aici la noi o sa continue lumea sa joace. sunt destule medalii de obtinut si vor gasi cei de la Inno o metoda ca sa ne mentina interesul si dupa lvl 99.
 

DeletedUser

Guest
si alteceva, ganditiva ca va puteri duela toata ziua cu toata energia si viata pe care o ai pt ca nu te mai intereseaza motivatia, daca ai avut capsa pusa pe un oras in timpul jocului acum poti sa ii duelezi pt toti fara sa ti cont ca e cu 1 sau 30 de lvl'le sub tine
 

DeletedUser

Guest
Cei de la Inno probabil vor pastrat lvl maxim 99 sau il vor mai mare dar nu cu multe lvl-uri , iar aceasta problema au rezolvato cu reskill din nou au facut din The-West o masina de facut bani dupa ce ajungi lvl maixm nu ai nimic de facut decat sa cumperi premium pt. reskill toata ziua, le-ar scadea bugetul daca ar mai baga lvl-uri in plus.
 

DeletedUser8396

Guest
Presupun ca cei de la inno nu o sa lase ca toti playerii sa faca lvl 99 o sa continue, nu?:confused:

e simplu.....dupa ce toata lumea sau aproximativ toata lumea vor atinge nivelul maxim......se vor duela intre ei o scurta perioada.....iar apoi se vor lasa.....si jocul se va stinge.....ca orice joc de altfel ;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus