Lvl 99

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Eu zice ca perfect ar fi nivelul 150.Dar de la 105-110 in sus sa fie extrem de greu de facut nivel de experienta.Oricum,stiu inno sa faca jocuri calumea,nu o sa se plictiseasca lumea.
 

DeletedUser

Guest
Nu cred ca vor ajunge prea multi la lvl 99 ca iti trebe foarte foarte multa experienta
 

DeletedUser

Guest
statilinsititi ca sunt foarte putine persoane care au atins nivel maxim,o sa vedeti ca o sa mai bage cate ceva pentru a ne ocupa timpu chiar daca nu vor baga un nivelmaxim mai mare vor baga altceva,oricum chestia cu resetarea skilurilor sper sa nu le teraca prin minte sa o bage si pe serverele ro :))
 

DeletedUser

Guest
Mda...in ritmul asta o sa se ajunga la "Schimba-ti clasa de caracter si numele" pentru o pepita...
 

DeletedUser

Guest
mda...mie 40% pro pt forget skills: deoarece asa schimbi mai usor atributele si indemanarile dar sa fie la 10 pepite nu 4
60 contra: asa dintr-un muncitor cu toate punctele pe construire/putere bag pe indemanari de duel si devin duelistul westului dar inno ar manca la bani de s-ar satura..
 

DeletedUser

Guest
atunci ar trebui dupa lvl 99 sa se implementeze un set de misiuni gen castiga 100 de dueluri consecutiv si sa primesti un set de iteme de Westman sau Gunman, oricum cei care au ajuns la 99 nu cred ca au toate medaliile si nu stiu eu sigur dar cred ca sunt muuulte
 

DeletedUser

Guest
Nu prea mai scriu pe forum deoarece deja m-am plictisit de aberatii. Dar am gasit acuma o discutie interesanta :D. Sa ma bag: Reskillul ar fi ceva ingrozitor pentru the-west ... de fapt din punctul de vedere al oamenilor care chiar stiu pe ce se bazeaza jocul acesta si stiu sa-si imparta atributele si indemanarile corect. Avand in vedere reskillul orice jucator poate deveni pro aproape imediat. Nu va ganditi ca pro inseamna sa fii locul 1 la o indemanare sau la un atribut. Nu! pro inseamna sa stii sa te descurci dupa ce ti-ai indeplinit telul care te-a facut sa joci The West;). Iar majoritatea playerilor se bazeaza pe o singura indemanare ca sa ajunga sus. Poate si asta este o tactica dar ajuta doar la inceput. Eu cred ca ar trebui sa se schimbe nivelul maxim de la 99 la 149. Ma gandesc ce chin ar fi sa faci 50 de nivele avand in vedere numarul enorm de experienta necesara, dar nu asta face jocul mai frumos? De ce ai juca un joc care sa-l termini in cateva zile? Oricum jocul este genial chiar daca are unele minusuri si nu cred ca s-ar plictisi nimeni foarte repede chiar daca a ajuns la nivelul maxim(99). Avem bataliile pentru forturi, duelurile,itemele rare,banii si nu in ultimul rand prietenii cu care discutam ce sa facem, cum atacam un fort. pe cine mai duelam... Asa ca... spuneti si voi chiar credeti ca v-ati plictisi la the-west? eu nu prea cred.
 

DeletedUser7994

Guest
ai ajuns la lvl99 si nu mai ai ce face?daca da iti zic eu sa ce sa faci daca te-ai plictisit:
DATI DELET LA CONT
daca nu ai ajuns te ajuta cu ceva ca lvl 99 este maxim sau nu?din moment ce nu te influenteaza cu nimic?pai daca nu ar mai fi lvl maxim nu ai mai putea recupera deloc
 

DeletedUser2948

Guest
statilinsititi ca sunt foarte putine persoane care au atins nivel maxim,o sa vedeti ca o sa mai bage cate ceva pentru a ne ocupa timpu chiar daca nu vor baga un nivelmaxim mai mare vor baga altceva,oricum chestia cu resetarea skilurilor sper sa nu le teraca prin minte sa o bage si pe serverele ro :))

la nemti is deja 60 de nivel 99:))....=))....deci la ei ii plicitiseala mare...
 

DeletedUser

Guest
mai totusi daca ganditi putin THEY ARE HUMANS TOO adica voi vreti sa faca pana pe la lvl 10 000 cu o gramada de misiuni ? :confused: si chiar 199 e destul demult pt ca trebe si munci noi care sa solicite mai multe atribute,indemanari , misiuni noi ca de nar fi misiuni si munci noi atunci degeaba sa fie lvl 199 daca nu ai ce face pana acolo ..in afara sa tot dai 4 ore la munca care da cea mai multa experienta....


<3W the way it is ( without lvl 99+ .... )
 

DeletedUser

Guest
statilinsititi ca sunt foarte putine persoane care au atins nivel maxim,o sa vedeti ca o sa mai bage cate ceva pentru a ne ocupa timpu chiar daca nu vor baga un nivelmaxim mai mare vor baga altceva,oricum chestia cu resetarea skilurilor sper sa nu le teraca prin minte sa o bage si pe serverele ro :))

pe server roman e vicky(il respect foarte mult) la lvl 99 si pe l2 HS aproape face si el lvl 99(are 97...),pe l3 e vreo 94 cel de pe primul loc...asa ca...si pe .de suntmulti cu lvl 99...asta din cauza ca Inno e companie germana(parca:?) si .de e primul server de tw facut...
 

DeletedUser18664

Guest
da..... dar e bine ca s-au implementat lvl +99 max 120 pe the west, asa nu te mai plictisesti
 

DeletedUser

Guest
sall

unde gasesc catuse de picioare mai bine zis in ce misiune?
 

DeletedUser

Guest
in misiunea paznic la inchisoare la obiecte gasite sunt doar catuse eu caut catuse de picioare ,unde le pot gasi?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus