maceta lui nat

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

mozagerald

Guest
la ce misiune pot primi maceta lui nat ? daca exzista aceasta misiune sau de la ce lv ???

DeletedUser2948

Guest
la munci nu prea are cum

dar pe beta are cum
=)) Ce destept esti tu.=)) Beta ii ca lumile romanesti in materie de update.=)) Deci se poate gasi si la noi la munci.:-j

Si este o misiune care apare daca ai sac cu prada, intre 23:57 - 00:00 in zilele fara litera "i" in ea si sa nu fie nici week-end.;)

mozagerald

Guest
si "sac cu prada"de unde il iau ca nu am inteles ???si nici literea prea bn e i sau L,si daca se gaseste la munci ce fel de munci...!!!

adry98killer

Guest
maceta o poti gasi la munci cu noroc mare...adica sa aiba valoarea de bani la cat costa maceta, sau pe fort la lupta...sau e quest item secret nush...

ROBIrobi

Guest
MISIUNEA PENTRU MANCETA LUI NAT:

-sa porti setul de mexican
-sa ai magar in inventar
-sa ai bijuterii in inventar
-sa porti maceta ascutita
-sa nu ai arma pentru fort
-sa fie vineri
-sa fie intre orele 23:00 si 23:30

si misiunea ar fi cam asa
1.Sa iti dea seriful o misiunea sa te duci in orasul fantomelor deoarece se zvoneste ca Nats face ravagii cu maceta sa si fura bijuteriile oamenilor speriindule animalele
2.Apoi sa primesti o misiune in care iti cere vanatoare de banditi iar textul final sa fie :"Ahhh...Nu l-ai gasit.Ce pacat.Mi-a venit o idee imbracate specific lui ia-ti niste bijuterii si un magar cu tine poate il vor ademeni.
3.Vai uite e Nats omoaral si ia-i arma in caz ca va supravietui sa nu mai aiba cu ce ucide lumea.
4.Text final:"Ce bine ca l-ai omorat.Am scapt si de pacostea asta.Uite dupa ce l-ai impuscat in inima i-a cazut maceta am luat-o pentru tine.

DeletedUser6863

Guest

-sa ai magar in inventar
-sa fie vineri

1.Sa iti dea seriful o misiunea sa te duci in orasul fantomelor deoarece se zvoneste ca Nats face ravagii cu maceta sa si fura bijuteriile oamenilor speriindule animalele
2.Apoi sa primesti o misiune in care iti cere vanatoare de banditi iar textul final sa fie :"Ahhh...Nu l-ai gasit.Ce pacat.Mi-a venit o idee imbracate specific lui ia-ti niste bijuterii si un magar cu tine poate il vor ademeni.
3.Vai uite e Nats omoaral si ia-i arma in caz ca va supravietui sa nu mai aiba cu ce ucide lumea.
4.Text final:"Ce bine ca l-ai omorat.Am scapt si de pacostea asta.Uite dupa ce l-ai impuscat in inima i-a cazut maceta am luat-o pentru tine.
Ai ceva concret sau AR CAM...

Fermierul09

Guest

-sa ai magar in inventar
-sa fie vineri

Aiureli :)) Pana acum se stie ca a cazut la munci cu noroc foarte mare nici vorba de vreo asa-zisa misiune .

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.