Maimuta de la circ

  • Autor subiect DeletedUser2948
  • Data de început

DeletedUser5629

Guest
daca este maimuta de la circ,banuiesc ca trebuie sa ai echipat tot setul de circar,posibil ca ora sa fie 3 dimineata cand se da runda free la jocuri

Da, multa bafta cu asta. E cam ridicol sa intri la 3 dimineață pentru un porumb...
 

DeletedUser

Guest
daca este maimuta de la circ,banuiesc ca trebuie sa ai echipat tot setul de circar,posibil ca ora sa fie 3 dimineata cand se da runda free la jocuri

e cam ciudata ideea ta
eu, de exemplu, am dat runda free la 9 dimineaza..nu e tot runda free?
 

DeletedUser22762

Guest
e una foarte mare, un porumb din ala galben.
Totusi e cineva care a facut misiunea? si ce produs a dat?
 

DeletedUser

Guest
e una foarte mare, un porumb din ala galben.
Totusi e cineva care a facut misiunea? si ce produs a dat?

Din moment ce nu se stie ce produs vrea, banuiesc ca nu a facut nimeni misiunea. Porumbul poate fi pus la misto... Nu credeti tot ce vedeti pe tw-db.
 

DeletedUser10117

Guest
S-a spus clar ca vor aparea 2 misiuni una care va fi incheiata alta care va ramana deschisa,prin urmare a fost aceea cu bratarile de prietenie si banuiesc ca cea dea II este aceasta cu maimuta care ramane inca deschisa(neincheiata).
 

DeletedUser

Guest
S-a spus clar ca vor aparea 2 misiuni una care va fi incheiata alta care va ramana deschisa,prin urmare a fost aceea cu bratarile de prietenie si banuiesc ca cea dea II este aceasta cu maimuta care ramane inca deschisa(neincheiata).

Nope, maimuta nu are legatura cu anuntul. Ar trebui sa fie un quest secret.
 

dorel89

Greenhorn
Deci, dupa ce ati acceptat misiunea cu Maimuta mergeti in inventoriu si echipati un produs aleatoriu dupa care dati 'Incearca' la misiune.. La mine realizarea a venit la al 2-lea produs:) Bafta;)

O sa aveti inca o misiune in Salon la Maria, numita 'Labutele sus' pe care o puteti face muncind cate 15 sec la diferite munci unde or sa va pice Cosuri de pisici :P de aici cred ca va descurcati:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
dorele recunoaste ca ai echipat tirnacopu si......țțțțzzzzzzzz....mișăn compliș
 

DeletedUser15496

Guest
daca tot zici ca ai facut misiunea de ce nu dai un foarte mic indiciu?

PS. quest secret? adica sa descoperim noi cum se face, ca Mitul?

a facut pe dracu asta..inca va uitati in gura lui ?
io am primit realizarea dupa ce am dat ciocan la maimuta (pe toate lumile)
 

DeletedUser9380

Guest
a facut pe dracu asta..inca va uitati in gura lui ?
io am primit realizarea dupa ce am dat ciocan la maimuta (pe toate lumile)

Primeşti realizarea dacă îi dai orice produs maimuţei. Ai terminat misiunea cu ciocanul sau doar ai primit realizarea?
 

DeletedUser10618

Guest
E cumva bug? De ce primim realizarea fara a finaliza misiunea? Si maimuta aia imi fura toate obiectele pe care i le arat... :(
 

DeletedUser12588

Guest
Breaking news! The mysterious monkey standing guard outside the big top at P.T. Barnum's Travelling Fair has finally spoken to the press for the first time regarding the motives behind his refusal to move from his post.

"Oook ook, ook ook oook. Oook oook ook oooooook ook!" said the monkey in his exclusive interview with our reporters earlier today. Our resident Monkey Correspondent was able to provide us with the following translation: "I'm taking a stand against the mistreatment of performing monkeys by braving a hunger strike and blocking the door to the big top. Freedom and equality for all monkeys!"

Perhaps this explains the difficulty we're having using products to appease the monkey. Stay tuned for more on this hot topic!

Interesant!
 

DeletedUser

Guest
priviti imaginea din realizare, e un incepator (avatar standard modificat) care arata cu degetul catre tine si se amuza, ca de 1 aprilie.
ce sa inteleg de aici?
altfel... link-ul misiunii este ascuns in circ. deci ar trebui sa fii circar sa stii solutia (daca exista vreuna).
 
Sus