Miere si Albine

  • Autor subiect DeletedUser22610
  • Data de început

DeletedUser22610

Guest
WSPlayWin_YouWin.gif
Felicitari pentru ca ai reusit sa contribui cu ceva in acest joc, nu multi se pot lauda cu asa ceva. Se pare ca aceasta propunere a fost acceptata si se va implementa in joc cu urmatoarea versiune. Propunerea o sa apara in joc cu anumite modificari si/sau lipsuri.



giphy.gif

? Unde ai vazut ? Arata-mi si mie :)) ca nu stiu
 

DeletedUser26263

Guest
Si acu ce vrei tu crezi ca in west un cowboy se ducea sa munceasca pentru miere?
Mierea a aparut mai tarziu cand au aparut si clatitele ... si acu ce vrei faci si la bucatar gateste clatite produse faina sau blah blah blah oua si le combini si faci clatite cu miere ? CONTRA TOTAL


http://www.foodtimeline.org/foodpioneer.html

Madison, Wisconsin: 1861 :
Honey, 25 cents/lb
---------------------------

ia sa citesti tu cu atentie listele lor de provizii si o sa dai mereu de MIERE :shoot:.

imi place munca aceasta, e super ok. totusi ai pus prea multe indemanari cerute ( as scoate una dintre ele- poate tactica? ).
si mai e ceva: de ce da viata + motrica? nu e cam aiurea ?

In rest ... PRO !!<3W

p.s. normal ca un cowboy nu se ducea dupa miere. pentru ca un cowboy era VACARUL pe acolo, daca intelegi termenul. ala se ocupa cu vitele. De miere se ocupau fermierii care se indeletniceau si cu apicultura printre altele. America nu a fost populata cu cowboy ( desi unii asta cred din cate imi dau eu seama :D ) ci cu oameni gospodari ca si in alte parti - initial erau pionieri ( veniti de pe continent ).
 
Ultima editare de un moderator:
Sus