Miere si Albine

  • Autor subiect DeletedUser22610
  • Data de început

DeletedUser17458

Guest
PRO,dar mai mult dmg nu 1 si 30,100 ceva acolo 200 cand te inteapa o albina..
 

DeletedUser

Guest
Pro , este o idee foarte dezvoltata ! si n-ar fi rau niste munci
 

DeletedUser11726

Guest
:]]]

O idee buna,as vedea niste indienii mancand miere,deci nu e o idee absurda :indian:
PRO
 

DeletedUser

Guest
Nu prea imi place ideea. Nu prea vad cowboy care mergeau si culegeau miere ...Contra.:shoot:
 

DeletedUser2655

Guest
Pro pentru idee.

Pentru cei care s-au lansat in comentarii contra - mai puneti mana si mai cititi cate o carte, intr-una din cartile lui Karl May, carte cu indieni si cu actiune in vestul salbatic, ni se povesteste despre un culegator de miere, cum urmarea albinele din poiana pana la stup, etc...
 

DeletedUser

Guest
Jocul se numeste The West nu Star trek or Real Life noi trebuie sa propunem ideei cat mai realiste pentru timpul acela...Vintage

In west existau arme facute 100% din aur, magicieni si oameni care mergeau imbracati in iepurasul de paste (a mai zis unu da a fost haios:)) )??

Daca da, scrie-mi niste dovezi, si o sa te cred ca jocul vrea sa fie 100% realist.

Munca e buna, mi-ar placea sa sa un borcan de miere :)).

PRO
 

DeletedUser

Guest
Pro: O noua munca, un nou produs, un mestesug nou pentru bucatari.
Contra: Celelalte meserii sunt in dezavantaj.
 

DeletedUser24699

Guest
Pro! Mi-ar placea sa apara optiuni de craft peste 600+ (noi)

P.S frumos photoshop, dupa parerea mea esti un web designer mai bun decat ce au inno pentru the west.
 

DeletedUser

Guest
Pro! Dar fa ceva si pentru celelalte meserii daca vrei sa fie la craft.
 

DeletedUser22610

Guest
Pro! Dar fa ceva si pentru celelalte meserii daca vrei sa fie la craft.

M-am gandit la ceva, pentru sarlatan ... cu "borcanul cu miere" si alte produse (niste produse mai rare) sa poti face ceva medicinal ... care sa iti dea de exemplu:
5% mai mult HP pentru 5 ore;
2 puncte de putere pentru 5 ore;
2 puncte de carisma pentru 5 ore;
poate si niste damage la fort sau duel

E doar un exemplu ...
 

DeletedUser

Guest
M-am gandit la ceva, pentru sarlatan ... cu "borcanul cu miere" si alte produse (niste produse mai rare) sa poti face ceva medicinal ... care sa iti dea de exemplu:
5% mai mult HP pentru 5 ore;
2 puncte de putere pentru 5 ore;
2 puncte de carisma pentru 5 ore;
poate si niste damage la fort sau duel

E doar un exemplu ...
Fa mai bine la toate cate ceva ... chiar daca aduci inca cateva munci noi sau flosesti tot fagurele de miere .. nu uita ca are o multime de intrebuintari.
 

DeletedUser22039

Guest
Ce ar fi facut lord ion :"Pentru fantezii si altele aveti forumul Bla bla bla ...Topic Closed"

Am dus propunerea si pe SUA/UK si unui moderator chiar ia placut ....Click Aici!

Poti sa duci porpunerea unde vrei tu .. , daca INNO nu vrea ,nu vrea ;)
Contra , o propunere care .. unu nu-mi place.
 

DeletedUser

Guest
PRO,dar mai mult dmg nu 1 si 30,100 ceva acolo 200 cand te inteapa o albina..
Bine da tu vrei ca din 2-3 intepaturi sa lesini?Oricum ai un mare proai detaliat foarte bine si o munca in pus=bani in plus....
P.S.:Ce program ai folosit la imagini?
:up:
 

DeletedUser

Guest
alta munca?

steve-carrell-nooo.gif
 

DeletedUser25972

Guest
Pro si de a mine, o ideie bine dezvoltata si chiar avem nevoie de munci noi!
 

DeletedUser19531

Guest
WSPlayWin_YouWin.gif
Felicitari pentru ca ai reusit sa contribui cu ceva in acest joc, nu multi se pot lauda cu asa ceva. Se pare ca aceasta propunere a fost acceptata si se va implementa in joc cu urmatoarea versiune. Propunerea o sa apara in joc cu anumite modificari si/sau lipsuri.



giphy.gif
 
Sus